Opinie Karnawał 2015

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 20 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    To nie jest kwestia uprzywilejowania dla "wybranych" Graczy. Nieważne, czy jego staż wynosi 4 lata, czy 4 miesiące, zasady obowiązują wszystkich takie same. Wątki zbiorcze otwierane są w celu zachowania przejrzystości i porządku w innych działach. Trudno czytałoby się wątki Eventowe, jeśli co drugi post byłby prośbą o wypadajkę czy też CMJ albo babeczkę- byłoby to również utrudnienie dla Użytkowników, którzy chcą np. otrzymać informację na temat danego wydarzenia czy po prostu poradzić się innych Graczy.
     
    Peonia lubi to.
  2. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Event skończony.... nawet nie pamiętam kiedy :p
    Na stanie... 314 wypadajek, a ja się bałem, że bez cebuli na SP z SN się nie uda :D
    No to teraz czekamy na pełnie, żeby zużyć te cztery setki SN zaoszczędzone na evencie karnawałowym :)
     
    visa77, ankak106 oraz malinarp lubią to.
  3. malinarp post usuwam ponieważ nie jest to miejsce na dyskusje o decyzji moderatora, jeżeli masz jakieś zastrzeżenia to zapraszam do Pomocy Technicznej lub do skorzystania z funkcji " Raport" którą masz pod każdym postem.

    Ja eventu nie robiłam więc miałam kilka dni luziku :)
    :)
     
  4. pancerny12

    pancerny12 Czeladnik forum

    Czy zamieniło Wam irysy na SG i PD? bo mi nie, miałem w stodole jakies 4000 sztuk i ani irysów ani nic nie naliczyło :(
     
  5. Roślinki eventowe zostaną wymienione na SG i PD ale może to potrwać nawet kilka dni zawsze tak jest więc cierpliwości :)
     
  6. pancerny12

    pancerny12 Czeladnik forum

    czyli to, że irisy znikneły ze stodoły nie oznacza, że poszły w kosmos? ;)
     
  7. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    Skończyłam w piątek, event całkiem przyjemny pomimo problemów z wypadajkami :)
     
  8. Nie nie poszły w kosmos jeżeli nie zostały Ci jeszcze przeliczone to tak jak napisałam wyżej nastąpi to w ciągu kilku dni :)
     
  9. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Ja skonczylam w sobote wieczorem, jestem pewna, ze skonczylabym wczesniej gdyby nie grypa, ktora sie przyplatala. Ledwo zywa dalam rade przez calutki tydzien wchodzic na farme raz jeden dziennie, by zebrac dlugorosnace, bo badylka sianie wiekszosci zakonczylam we wtorek, wypadajek na plus 27 sztuk. Zrobilam calosc, mam dwa przepiekne itemiki, oba mnie zachwycaja - slonik jest przeuroczy a owieczka w przebieralni przezabawna - smieje sie radosnie mimo kataru gdy natrafie na moment - gdy owieczka przebrana za sama siebie stanowczo kreci glowka na nie, a krytyk na "tak". Rewelacyjne itemy, oby wiecej takich! xD
     
    _Grani_ i Anetta41 lubią to.
  10. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    dobrze będę bardziej precyzyjny na jakim poziomie masz "puchar w zawodach rolniczych" misja "zawody rolnicze" w spółdzielni oraz na jakim poziomie masz "puchar z wystawy rolniczej" misja "wystawa" w spółdzielni i jednocześnie czy masz na "drzewie mądrości" odkryte ostatnie pole "żywa legęda" na samym czubku "drzewa mądrości"
     
  11. bogna24

    bogna24 Czeladnik forum

    Nie wydaje mi się żeby to było jakimkolwiek utrudnieniem, o ile dotyczyłoby przedmiotów potrzebnych do danego eventu. Myślę że było by raczej ułatwieniem dla szukających pomocy i tych, którzy chcą pomagac. Pozdrawiam MOD-ów i graczy, miłego dnia.
     
    Dybilas4 lubi to.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    nonames33,być może trochę poprawię Ci humor informacją,że malinarp nie została jak to ująłeś "zawieszona".A Ciebie bardzo proszę o nie trollowanie(jest to zabronione na naszym forum),jeśli masz jakieś zastrzeżenia do pracy moderatorów,to zapraszam do Pomocy Technicznej z dopiskiem do SMOD_Ateny,jeśli masz zastrzeżenie do mojej pracy z dopiskiem do BA_Chrisa lub BA_Izoldy*.
    Twój post tutaj usuwam.
    A odnośnie wątków tematycznych,to są otwierane oddzielne tematy do rozmów o evencie i oddzielny wątek tylko do ogłoszeń z prośbami o eventowe "wypadajki".A to wszystko po to właśnie żeby nie było bałaganu i ci potrzebujący wypadajek Gracze mogli sobie spokojnie w jednym miejscu zamieścić ogłoszenie,a ci Gracze,którzy chcą pomóc nie musieli przekopywać całego tematu eventowego,żeby znaleźć takie prośby.Takie są zasady od zawsze i w tematach eventowych ogłoszenia z prośbami i ofertami są usuwane.I to nie jest rzucanie kłód pod nogi.Zawsze kiedy usuwane są posty z prośbami,podawany jest link do tematu z ogłoszeniami.

    Życzę wszystkim miłego dnia:)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 marca 2015
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    nonames33 bardzo proszę zmniejsz rozmiar swojej sygnatury na zgodny z Regulaminem forum :

    2.1. Nick, sygnatura, awatar

    Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W związku z tym,że event już dawno się zakończył,temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.