Opinie Karnawał 2015

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 20 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    walcz jeszcze całe dwie godz. czasu ja mogę pomóc więc przyślij zapotrzebowanie:)).. mój event zapomniany teraz czas na kameleony
     
    malinarp lubi to.
  2. .rudson.

    .rudson. Czeladnik forum

    Już chyba sięnie uda brakuje mi 75 kapeluszy ostatnie zadanie....
     
    malinarp lubi to.
  3. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Spróbuję Ci jeszcze pomóc.
     
    malinarp lubi to.
  4. fanfarm93

    fanfarm93 Zaawansowany

    niestety mas zkomplet prezentów :inlove:

    ślij sówke

    Posty połączyłam, na forum nie piszemy posta pod postem. Jeśli chcesz coś dodać, użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem: >>klik<<
    Poćwiczyć możesz w tym temacie: >>klik<<
    MOD_Cookie*
     
    malinarp lubi to.
  5. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    wszystkie prezenty rozdane, trzymam kciuki za ostatnie, najwazniejsze Wasze wypadajki:)
     
    malinarp lubi to.
  6. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    Ewent już dawno odszedł w zapomnienie. Farma pracuje na wysokich obrotach (przygotowania do następnych ewentów). Stan końcowy kapeluszy - 894 szt. Prezenty rozdane.... :)).
    Powodzenia jeszcze walczącym.... :))
     
    _Grani_ i malinarp lubią to.
  7. Luśka_Paciaciakowa

    Luśka_Paciaciakowa Okazjonalny autor

    Dzięki wszystkim darczyńcom kapelusika....event tzn. itemy udało się zdobyć....parę poziomów odpuściłam.....jeszcze raz dzięki dzięki dzięki.....Pozdrawiam .....:)))))
     
    zzizzie lubi to.
  8. klocrafi

    klocrafi Okazjonalny autor

    wiedziałem że Farmerama to jedna wielka rodzina która pomoże w potrzebie bardzo dziękuje wszystkim za kapelusze jesteście WIELCY :music:;)
     
    malinarp i zzizzie lubią to.
  9. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    świetliki zdobyte (itemy i tak były poza zasięgiem) - event na +
    jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc forumowiczom :inlove:
    swoje kapelusze już też porozdawałam i pozostaje mi tylko trzymać kciuki za tych co jeszcze polują na wypadajki
     
    ankak106 i malinarp lubią to.
  10. kumkum122

    kumkum122 Forumowy żółtodziób

    udało mi się-dzięki WAM wszystkim dziękuję serdecznie z całej siły-jesteście wspaniali !!!!!!!!!!:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    malinarp i zzizzie lubią to.
  11. Tatsujin

    Tatsujin Czeladnik forum

    dziękuję wszystkim za prezenciki już wolnych nie ma brak 10 szt wypadajek i nie zrobię bo nic nie leci niestety
     
    malinarp lubi to.
  12. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent


    Trzymam kciuki bardzo mocno.
     
    malinarp lubi to.
  13. Tatsujin

    Tatsujin Czeladnik forum

    jeszcze 4 szt wypadajek
     
    malinarp lubi to.
  14. Tatsujin

    Tatsujin Czeladnik forum

    dziękuję bardzo udało się
    hura ukończyłem ewencik dzięki wam
     
  15. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Gratulacje.
     
    malinarp lubi to.
  16. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Event skończony ;)
     
    _Grani_, malinarp oraz Pracuś57 lubią to.
  17. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Wszystkie posty dotyczące wymiany kapeluszami zostały usunięte. Prośby o wypadajki można zamieszczać w tym wątku: >>klik<<
     
  18. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Witaj Szanowny MODZIE i wszyscy ktorzy cos moga -prosze o pomoc a nie utrudnianie nowym graczom w konczeniu eventow .To jest przeciez glowny temat eventowy i tutaj powinny sie ukazywac wszelkie prosby dotyczace wypadajek i postepow w wykonywanych eventach .Prosze przemyslcie to i nie utrudniajcie farmerom ktorzy chca pomoc .Naprawde trudno jest gonic i szybka pomoc slac jesli ma sie do ogarniecia kilku potrzebujacych i kilka tematow .Prosze jeszcze raz nie psujcie gry bo to jest dziecinada zeby szukac nie tam gdzie jest Glowny watek eventowy -nie rozdrabniajcie tego tematu bo to jest jedno :)
    Przepraszam jesli kogos urazilam -ale juz od kilku eventow biegam miedzy tematami a to nikomu nie sluzy -mnie tez bo za stara jestem na sprinty :)
     
  19. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent


    Gratulacje. Cieszę się razem z Tobą.

    Masz rację,takie bieganie po Forum nikomu i niczemu dobremu nie służy. Zamiast ułatwiać pomoc potrzebującym farmerom to rzucają kłody pod nogi. Całkowity brak zrozumienia a przecież też są graczami. Chyba że mają dodatkowe fory.......

    Posty połączyłam, na forum nie piszemy posta pod postem. Jeśli chcesz coś dodać, użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem: >>klik<<
    Poćwiczyć możesz w tym temacie: >>klik<<
    MOD_Cookie*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 marca 2015
    malinarp lubi to.
  20. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Prosze Cie -edytuj posty bo dostaniesz po lapkach
     
    Anetta41 i jaadao lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.