Opinie Karnawał 2015

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 20 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    Piszę w swoim imieniu: dawno żaden ewent mnie tak nie znudził ... . Wypadajki i badyl. Cudownie :sleepy: -.-

    Wprost pałam entuzjazmem odwrotnie proporcjonalnym do (nieudanego) drenowania mojej kieszeni. Bo koszyczka nie kupiłam i ts-ów też nie kupiłam. A na dokładkę kombajnu też nie. Kupię jak dadzą G&T :p
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzisiejszy poranny raport to brak 12 kapeluszy. Sama się z siebie siebie śmieję, jak się można nakręcić na zdobycie tego cuda. Nadzieja ciągle we mnie jest. Przecież jeszcze 6 godzin do końca. Wszystko się może zdarzyć.
     
    malinarp i perełkai lubią to.
  3. Wójt_Jędrek

    Wójt_Jędrek Moguł forum

    Dzisiaj o 3 w nocy zebrałam długorosnące i zakończyłam event! :) Bardzo dziękuję za pomoc wszystkim którzy ratowali mnie kapeluszami! :) A innym którzy jeszcze trwają w misji życzę powodzenia!

    Napiszcie jeśli potrzebujecie kapeluszy. Po porannym zebraniu drzew mam kilka sztuk na stanie.
     
    malinarp lubi to.
  4. WorekBezDna

    WorekBezDna Forumowy żółtodziób

    Nie wiem jak Wy ale ja zauważyłem dopiero teraz że za misje karnawałowe nie ma GWIAZDEK.
     
  5. .rudson.

    .rudson. Czeladnik forum

    Gdyby nie te kapelusze to już bym dawno skończyła, wog one nie lecą masakra brakuje 85 szt .....
     
  6. Luśka_Paciaciakowa

    Luśka_Paciaciakowa Okazjonalny autor

    Witam...... czy dobrzy farmerzy wspomogliby kapelusikami, jeszcze brakuje mi 40 szt. żeby zdobyć itemy.....bardzo proszę o pomoc Z góry dzięki ...... Pozdrawiam :)
     
  7. O kapelusiki możesz poprosić w ..TYM .. dziale :)
     
  8. kumkum122

    kumkum122 Forumowy żółtodziób

    masakra jakaś ,brakuje 9 kapeluszy, pomocy - kochani , kto może wspomóc? ratunku...
     
  9. Tatsujin

    Tatsujin Czeladnik forum

    proszę o wypadajki jeszcze 30 mi brakuje
     
  10. WorekBezDna

    WorekBezDna Forumowy żółtodziób

    Może jakiś MOD odpowie czemu niema GWIAZDEK
     
  11. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Jak nie wygrasz świetlików to napisz sówkę do mnie.
     
  12. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    Witaski :) :inlove:Evencik zakończony i baardzo mi podobał się. Na spokojnie dla rozrywki nie zaniedbując domu. To rozumiem. Gratki dla wszystkich, którzy ukończyli i powodzenia życzę tym, którzy jeszcze walczą.
    Kapelusze faktycznie kiepsko wypadają. Jeśli komuś brakuje proszę o sówkę. Rudson - do ciebie kapelusik już poleciał :D
     
    ankak106 i Anhedrea lubią to.
  13. Nie ma gwiazdek w tej misji ponieważ tak zdecydowali twórcy gry :)

    Proponuję przeczytać ...PORADNIK ..
     
    Anuszki lubi to.
  14. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Ślij sówkę to pomogę.
     
  15. WorekBezDna

    WorekBezDna Forumowy żółtodziób

    No tak to teraz jeszcze łupia z gwiazdek
     
  16. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Ślij sówkę
     
  17. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    Według mnie bez sensu jest osobny dział dotyczący wysyłania prezencików, ponieważ tutaj komentujemy co nam się udaje a co nie, komu wypadają ładnie a komu nie. I pomagamy sobie na wzajem i rozmawiamy o tym a tam ktoś tam wrzuca lakoniczne "ratunku" bez informacji potem ze ma już komplet i nie potrzebuje już pomocy. Tutaj jest sympatyczna atmosfera i aż chce się pomagać za FL nawet. Mimo, ze skończyłam evencik siedzę na farmie i mam jeszcze do rozdania kapelusiki, więc komu potrzeba NA PRAWDĘ to czekam na sówkę i wyślę od razu. Pozdrawiam wszystkich uczciwych graczy.
     
  18. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    event dawno przeszedł do historii, mimo robienia na leniwca, jak ktoś potrzebuje kapelusz słać sówki, nic w zamian nie chcę:)
     
  19. klocrafi

    klocrafi Okazjonalny autor

    jeszcze walcze brakuje 15 kapeluszy:music:
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No kochani, skończyłam !!!! Po raz pierwszy udało mi się skończyć event, pomimo, że popełniłam mnóstwo błędów, a dlatego, że jesteście fantastyczni. Wszystkim, którzy mi pomogli i dobrym słowem i kapelusikami bardzo dziękuję. Jeśli tylko będę mogła i ja Wam pomogę. Ślijcie sówki. Buziaki :inlove::inlove::inlove:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.