Opinie Karnawał 2015

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 20 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Deso

    Deso Zaawansowany

    Niby event z bahamaramą powiązany, a TPD są tylko za czwarte zadanie i zależne od poziomu. Przypadek? Nie sądzę...
     
  2. kv51

    kv51 Naśladowca mistrzów

    a co to są te TPD
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Tropikalne Punkty Doświadczenia, czyli nic innego jak PD na wyspę ;)
     
    Anetta41, ankak106 oraz MOD_Kleopatra lubią to.
  4. TPD to skrót do Tropikalne Punkty Doświadczenia :)
     
    ankak106, Krzychu64 oraz -norbijas- lubią to.
  5. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Przejrzałam poradnik i co nieco zaplanowałam.
    Kusi mnie jak zwykle SP, ale widmo 5 z kolei gołębnika odsuwa to zadanie na bocznicę.:p Na 100% robię całość z pomocnikami i z jakimś itemem. Reszta...? Zobaczymy:)
     
  6. renne79

    renne79 Czeladnik forum

    Witam :) A tu jak zawsze. Event łatwy: buuuu..., event trudny: buuuuu..... Jak Wam dogodzić? Wiecznie coś nie tak. To jest tylko gra, jak się komuś nie podoba to nie musi jej w ogóle włączać. Gram od tylu lat, że już się przyzwyczaiłam do różnych eventów, ale do Waszego marudzenia nie przywyknę. Dla mnie nagrody takie sobie, bo zagrody mam prawie wszystkie, ale fajnie mieć czasem odrobinę luzu w czasie eventu. Mam wszystkie produkty w stodole i zamierzam się na nich nieco dorobić na targu. Może dobiję do 10 milionów SG :) Dla mnie event jest super i tyle!!!
     
  7. kv51

    kv51 Naśladowca mistrzów

    o , bardzo dziękuję za odpowiedź MOD_Kleopatra i Agata00755. Gram już ze 3 lata więc trochę wstyd... Ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że właściwie nigdy się nie "ścigam" , a gram dla czystej przyjemności płynącej z gry... Pozdrawiam :)
     
    MOD_Kleopatra lubi to.
  8. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    nie no jestem zdania że eventy powinny być różne proste łatwe trudne dzięki temu każdy może obrać własną drogę i nagrody raz lepsze raz gorsze dzięki temu można podejmować różne decyzje ktoś stwierdzi że ma dużo czegoś do misji i może zarobić albo nagrody są dla niego złe i zamiast wykonać misje to wszytko sprzeda CHYBA WŁAŚNIE OTO CHODZI BY MISJE ZMUSZAŁY DO PODEJMOWANIA RÓŻNYCH DRÓG - I TU JEST ISTOTA PROBLEMU KTÓRY WAŁKUJE SIĘ OD POCZĄTKU TEGO EVENTU I CIEBIE TEŻ WŁAŚNIE DOTYCZY

    mówisz o 10 mln bo masz produkty ... a ja uważam że wzrostu cen może wogle nie być 6 produktów (5+koc) w tym jeden produkt poniżej 1000 sg za szt drugi ledwo powyżej 1000 za szt można liczyć na wzrost cen piór następna będzie angorska wełna i tu rynek powinien się nasycić pozostałe produkty wzrosną 10-15% ALE jak by coś zmienili np usunęli papuzie pióra wtedy ceny mogą wystrzelić szczególnie że widać na rynku skupowanie wszystkiego poza piórami czyli grę pod scenariusz usunięcia piór z misji
     

  9. Proszę żebyś nie pisała dużymi literami ponieważ oznacza to krzyk i utrudnia czytanie na forum :)
     
    Peonia lubi to.
  10. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Evencik mega, mega łatwy. Orka, Norbi i inni Wielcy Farmerzy pewnie do końca poniedziałku go skończą :D
    Ja się nie wysilam, posieję sobie na dużych polach z dżemem dyniowym, a co - jak szaleć to szaleć :D
    SN niech się trochę nazbiera na kolejne eventy, na taki evencik nie opłaca mi się zużywać go, żeby nazbierać wypadajki, 600 sztuk samo się nazbiera w trakcie siania eventówki :D
    Misje zrobię wszystkie, świetliki mam tylko jedne, plus jedne wiszą w misji w spółdzielni, więc kolejna zagaroda by się przydała. Gołębniczek jeden już jest, ale drugim nie pogardzę :) SP zawsze się przyda [kumuluję do kolorowania kameleonków, już 500 sztuk mam w zbiorniczku], a TPD jak TPD - tego nigdy za wiele :)
     
  11. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    I takie podejścia to ja lubię. Ja też zacznę na dużych polach, ale potem się przerzucę na małe aby wykorzystać pomocników, którzy są do wygrania (a nie są to kupony). W poprzednim evencie miałam prawie 500 wypadajek ponad stan, a wszystkie potrzebne wypadły z eventówki i jednej partii goździków z orzechem. Pewnie z 3 dni i po sprawie.
     
    MOD_Kleopatra lubi to.
  12. Deso

    Deso Zaawansowany

    Jedynie co mnie mierzi w tym evencie to ten fakt, że jest wzmianka o bahamaramie, a TPD masz tylko z czwartego zadania. Bo z pierwszego, drugiego, trzeciego oraz piątego masz na normalne pola. Przypadek? Tym bardziej nie sądzę...
     
    azikowo lubi to.
  13. renne79

    renne79 Czeladnik forum

    Jak najbardziej się z Tobą zgodzę. Jeśli w trakcie eventu możemy siać roślinkę na wyspie to powinno być albo TPD albo chociaż jakiś złoty banan. To z pewnością zachęciłoby większą ilość osób do robienia eventu.
     
    Anetta41 lubi to.
  14. mase3

    mase3 Okazjonalny autor

    Witam ! Dla mnie ten event lekki , łatwy i przyjemny. Nagrody stosunkowo dobre. Mimo to wciąż marzę o kogutach ,żabach, kiwi i jeżach. Może będą w innych eventach ?
     
  15. juras

    juras Weteran forum

    Echch, zazdroszczę Ci, gdybym ja miał parę warsztacików do wyrobu wełny, papuzich piór, albo innych cudeniek potrzebnych do eventu, też bym tak mówił. Bo Ty warsztaciki masz; nieprawdaż?
     
  16. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    Sorki.. nie ma tak, żeby na jakimś forum było dozwolone tylko: hura! ale super!
    Jak zawsze, każdy ma prawo do własnej opinii.. a kto nie chce.. .noo nie czyta po prostu... I tyle.
    W podstawówce, po kilku wejściach do netu nauczyłam się, że tych różnych zdań na jakiś temat jest nawet więcej niż w realu...

    event robię cały... bo lubię.
     
  17. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    witajcie :) farmowy karnawał trochę opóźniony w porównaniu do realnego życia,no ale chociaż będzie się coś działo :)
    ja wystartuję dopiero koło 18, z jednej strony dobre takie przymusowe opóźnienie bo ominą mnie błędy (mam nadzieję :p)
    do jutra !
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witam:)

    Jaki macie plan na ten event?
    Kończycie szybko czy na luzie robicie?

    Idę siać roślinki pod event:)
     
    *emer* i NASTKA.BURAN lubią to.
  19. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hej.. na luzie... wielkim luzie...
    nawet nie wiem o której zacznę..
     
    Bilonge lubi to.
  20. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    ja zdecydowanie na luzie, nie ma spiny, ilość roślin do wysiania nie jest przerażająca więc można sobie spokojnie eventować.
    a Ty jak startujesz? szybki start i meta,czy powolne siewy i zbiory? :)
     
    Dorota1020 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.