kapusta ...

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika GoskaK, 15 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Przeczytałam, że najprawdopodobniej jest błąd w FAQ.
    Kiedy będzie poprawiony, bo pewności nie ma.
     
  2. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    wg poradnika można było siać kapustę na wszystkich 3 polach farmy, a da się tylko na głównej łące :/
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdziliśmy to już i możliwość siania kapusty jest tylko na łące głównej, informacje w poradniku za chwilkę będą zaktualizowane.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
  4. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Czy zbiór czasówki jest ze wszystkich 3 części farmy, czy z tej jednej?
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pszenicę czy chmiel można jak zawsze siać i zbierać na wszystkich trzech łąkach, roślinę specjalną siejemy tylko na łące głównej.

    Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?
     
    GoskaK lubi to.
  6. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    czasówki dotyczą zwykłych roślin, pszenica a później chmiel, także ze wszystkich trzech :) a na końcu ananas to na wszystkich łąkach na wyspie :)
     
    GoskaK lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    cyfrzakk dokładnie tak, dziękuję za potwierdzenie :)

    Czy Autorka ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  8. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Dziękuję :) Wszystko jasne.
    Można zamknąć.
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro można to zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.