Opinie Kaprysy pogody na farmie

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika aszkaz55, 12 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Sekme

    Sekme Generał forum

    Nietoperze dostaliśmy później.
    Podczas pierwszego Halloween u Jacka były tylko itemy (>>KLIK<<) - dobrze pamiętam jedną z pierwszych moich tabelek excelowskich, którą opublikowałam na forum - pokazywała, który item daje najwięcej PD :) Pamiętam, że w podziękowaniu dostałam tyle dyń, że cały ozdobny miałam zastawiony... xD
    Rok później podczas Halloween wśród nagród był dostęp do kolorowania nietoperzy, więc gdzieś po drodze zwykłe zagrody się pojawiły.


    Dokładnie tak. Wtedy farma była bardzo prymitywna i w porównaniu do dzisiejszej nudna jak flaki z olejem - event był raz na jakiś czas i się na niego czekało, roślin było mało, ogromna nadprodukcja, targ sztywny, ceny 0,01 SG/szt., najlepsze itemy dawały po 50-60 PD raz czy 2 razy dziennie, żeby wskoczyć na nowy poziom trzeba było długo czekać, a ktoś na poziomie 50 czy 60 to był Gość :)
    Eventy też trudne raczej nie były - pamiętam, że się zarejestrowałam pod koniec eventu truskawkowego na początku września, a już za 2 miesiące w całości zrobiłam Dożynki.
    Natomiast na forum wtedy były zupełnie inne klimaty. Człowiek wpadał i można było "posikać się" ze śmiechu. Było dużo graczy, dużo ciekawych dyskusji. I chyba dużo mniej marudzenia, roszczeniowości itp. Cieszę się, że trafiłam do gry w tamtych czasach :)


    Dzień dobry :)
     
  2. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum



    Pewnie ja coś namieszałam, ale przy wprowadzaniu nietoperzy też sporo przerw technicznych było, nawet forum się zawieszało.
    Ech to były czasy, wątek eventowy miał najmarniej 200 strona a teraz 40 ;) Fajnie było, znacznie dynamiczniej jak teraz.




    Postawa roszczeniowa to też wina BP, bo cały czas słyszymy o wyrównywaniu szans. Jak zaczynałam, to jakoś się nami młodymi graczami nikt nie interesował. Teraz jak ktoś zaczyna i mam mentora (to i zagrody za darmo, dopalacze, SN, SP) i wiele innych rzeczy. Chociaż starzy gracze nie mamy na co narzekać, wyspa na pewno jest lepiej rozwiązana (pomijam milczeniem jak na punkty PD pozabierano), baobaby (których chyba BP nie do końca przemyśało), targ z ceną elastyczną itp.
    Właśnie tego forum szkoda, bo jednak to ono napędzało grę, teraz tego klimatu brak.
     
    Sekme lubi to.