Kampania Teatr Iluzji zakończona i lipa...

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Wirtualnafarma, 15 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Wirtualnafarma

    Wirtualnafarma Forumowy żółtodziób

    Zakończyłem kampanię, ale na moim rzędzie brakuje mi Sztuczki z Kapeluszem i nie mogę uaktywnić rzędu po tej kampanii... szkoda by było - jednak sporo pilnowania było... Pozdrawiam...
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli masz rząd chmur z eventu Teatr iluzji to też wszystkie wymagane na ten rząd itemy z pewnością masz. Być może wspomniany item został już gdzieś wystawiony. Sprawdź proszę powierzchnie, na których wystawiasz itemy. Dla ułatwienia poszukiwań grafika:

    [​IMG]

    Jeśli nie zdołasz odnaleźć itemu to możesz poprosić o pomoc PT wysyłając formularz zgodnie z poradnikiem: Pomoc Techniczna.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. oaza200

    oaza200 Forumowy żółtodziób

    No niestety nie odnalazłem... spróbuję wypełnić ten formularz, ale raczej średnio to widzę... tak czy owak dzięki za pomoc - miłego dnia życzę...
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Równolegle był hodowlany z takim pnączem:

    Rząd chmur "Opowieści z tropikalnej zagrody"
    [​IMG]
    Ustawiamy na nim dowolne itemy o odpowiednich wymiarach: 1x2 (4 szt.) i 1x1 (1 szt.).
    Co 22 godz. otrzymamy:
    1 x Skrzynia z farmerskim wyposażeniem X
    1.000 PD x Poziom Farmy

    Może tam poszedł item?
     
    MKMK2002 lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys dziękuję za pomoc.

    oaza200 rozumiem, że Wirtualnafarma to również Twoje konto i skoro nie masz już pytań to temat zamykam. Pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.