Kama85

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Kama85, 8 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Kama85

    Kama85 Forumowy żółtodziób

    witam troche mnie tutaj nie bylo i nie bardzo wiem w ktorym watku mam to napsac . kiedys byl tutaj nagłówek SĄSIEDZI ale teraz nie znalazlam nic podobnego.szukam znajomych? sasiadow? dawno nie gralam w gre i nie wszystko tutaj rozumiem.gdyby ktos potrzebowal jeszcze znajmoych to zapraszam do siebie.pozdrawiam wszystkich :)
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witaj:) W dziale Giełda - ogłoszenia graczy co miesiąc jest otwierany zbiorczy wątek, w którym można szukać sąsiadów. Bezpośredni lik do aktualnego wątku --->>klik<<.

    Być może będziesz chciała jednak napisać coś o sobie, lub pogawędzić na tematy farmerskie i nie tylko, dlatego pozostawiam otwarty przez Ciebie temat. Zmieniłam tylko jego tytuł, aby odpowiadał Zasadom działu.