kalendarz letni prezent

Temat na forum 'Pytania techniczne' rozpoczęty przez użytkownika johanaa1988, 21 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    Nie mogę odebrać prezentu z kalendarza letniego. Dodam że zostały podjęte próby odświeżenie następnie wylogowanie i ponownego wylogowanie po czym wyczyszczenie przeglądarki i nic to nie dało ciągle jest karteczka w ogłoszeniach i brak możliwość odebrania prezentu.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2024
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zwróć uwagę czy próbujesz odebrać ten dzisiejszy czyli z cyfrą 21, w prawym, górnym rogu planszy:

    21.png

    Jeśli tak i masz z nim problem, to co się dzieje kiedy klikasz w to miejsce?
     
  3. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    Jak 21 jak wczoraj odebrałam 22
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziś jest 21 i odbieramy 21 prezent, wczoraj odebrałaś 20 a 22 będzie do odebrania jutro - ten z cyfrą 22 pod luksusowymi perfumami.

    Czy to rozwiązuje Twój problem?
     
  5. MUSAgi

    MUSAgi Forumowy żółtodziób

    Brak kalendarza letniego ! nie mogę odebrać nagrody nr 21
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    MUSAgi do kalendarza można wejść z trzech miejsc: okno Newsy (Akcje specjalne), zegar eventowy i plac w mieście. Nie masz w żadnym z tych miejsc możliwości otworzenia planszy kalendarza?

    Dodam, że prezent 21 znajduje się w dalszej części tak jak widać na powyższym obrazku, trzeba na dole kliknąć i przytrzymać strzałkę w prawo aby plansza się przesunęła.
     
  7. MUSAgi

    MUSAgi Forumowy żółtodziób

    okno Newsy nie działa ale na Placu zadziałało Dziękuje
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę.

    johanaa1988 czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.