Opinie Kalendarz imprez

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    ale mocne,,hi,hi;););)xDxDxD
     
    olgs3, krasnoludek10 oraz -norbijas- lubią to.
  2. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Wiosenne porządki były też na przełomie lipca i sierpnia

    O tu

    https://board-pl.farmerama.com/threads/narciarstwo-wodne.75389/

    To mechanika na trzy paski postępu - 2 kolumny "boczne" w które oddaje się eventówki(może być kilka), wypadajki/produkt z młyna i/lub towar ze stodoły(w klasycznej wersji). Oraz jeden główny pasek postępu- podzielony na progi, który zapełnia się stopniowo z każdym zaliczonym zadaniem "kolumnowym".
    Nie ma tu nigdy mini gier (z tego co pamiętam)
    [​IMG]


    Istnieją też inne wiosenne porządki... z domem do czyszczenia, ale one są bardziej tematyczne i chyba faktycznie teraz na nie nie pora.
    Więc pewnie to będą te pierwsze, a nazwa jest baaardzo orientacyjna. ;)
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    w ostatniej jego edycji pnacze dawalo 30% teraz ma byc wiecej...szczegoly w kuli
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    -norbijas- Twój post usunęłam, ponieważ nic nie wnosił do tematu wątku. Treść piosenki również nie nadaje się na nasze forum.

    Należy pamietać, że w kalendarzu nazwy eventów są robocze i mogą się zmienić. Na przykład zamiast "wiosenne" będą "jesienne" porządki.
     
  5. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    i tak powinno być :) xDxDxDxD
     
  6. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    W kalendarzu na dzień 11.XI. widnieje event Farmerski pokaz mody II, a event już się zakończył. Mój sąsiad ''nadział się''kierując się tym info i po pracy już nie ukończył dwóch ostatnich zadań.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Majeczka13 w kalendarzu podawane są wstępnie zaplanowane wydarzenia i informacje ostatecznie mogą być inne (daty również). Zawsze trzeba sugerować się informacjami podawanymi w Oficjalnych Ogłoszeniach:

     
    Majeczka13 lubi to.
  8. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Ja to wiem i tak właśnie tłumaczyłam sąsiadowi, że ma czytać też OO a nie tylko kalendarz. Stwierdził, że sam zawalił i złość mu przeszła :).
     
    SMOD_Atena lubi to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Szykuje się pracowity maj:D Mam nadzieję, że nagrody będą tego warte:p
     
    aleksandra i QAtaner77 lubią to.
  10. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam! Czytam kalendarz na październik i z uznaniem przyjmuję fakt, że ewenty (jak dawniej) zaczynają się we wtorki. Wreszcie ktoś pomyślał, aby gracze, gdy się postarają, do weekendu taki ewent zakończyli. Dawno temu było podobnie i liczę na kontynuację. Pozdrawiam.
    PS. Jeszcze tylko propozycja, aby itemy i rzędy chmur miały czasy dla graczy, o godzinę mniejszą od trybu 12-godzinnego, czyli 11, 23, 35, 47, 59, 71, 95 itd.
     
    krasnoludek10 i CHUDYJUREK lubią to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jestem ciekaw eventu hodowlanego i z 3 drzwiami, bo nie wiem czy będę robił, ale jeśli się zdecyduję, to mam czas tylko do niedzieli wieczora/poniedziałku rano, bo potem parę dni jestem poza domem i to w takim miejscu, że z zasięgiem (no, może z nim mniej, ale na pewno z Internetem tak) może być kiepsko. + w piątek parogodzinne spotkanie z Promotorem + dojazd tam i z powrotem a w sobotę mniejsze lub większe zakupy.