Opinie Kalendarz imprez

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Poczytaj przedostatnią stronę w zgaduli
     
  2. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Dziękuję ;)
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W kalendarzu na styczeń widzę (chyba) okienko eventowe dla głównej farmy i wyspy - między 8 a 16 stycznia :D
    Muszę policzyć, czy uda mi się w tym czasie Niezapominajkę zamknąć... :music: (zbyt piękne, aby było prawdziwe...)
     
  4. ewanta

    ewanta Komandor forum

    pełnia przez tydzień? wreszcie skończę pełniowe misje - no chyba że nowe się pojawią :p
    czy te ukryte przedmioty to jest podobny do eventu co szukaliśmy przedmiotów na trzech planszach "wielkie łowy"?
    fajny był ten mechanizm i jak dla mnie mogliby go powtórzyć.
    jednak anakondy... ile będzie potrzeba? 100? 200?
     
  5. Andrzej_Kubata21

    Andrzej_Kubata21 Hrabia forum

    Misje pełniowe od pół roku ukończone. W magazynie 2039 anakond. Utylizator zignoruję jak zawsze, niech w stodole przybywa wszelkiego dobra z myślą o przyszłorocznych dożynkach.
     
  6. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    W styczniu anakondy do kolorowania-.-, nie oddam ani jednej - nie ma mowy8).
    Lepiej niech te co mam siedzą w terrarium i ładnie wyglądają,
    no i mogą co niektórych gości straszyć;):pxD od czasu do czasu.
     
  7. ewanta

    ewanta Komandor forum

    info o anakondach i zrobił się ruch na targu- a co dziwne pasza jest droższa od samej anakondy o_O
    z pełniowych jedna misja mi została ale potrzeba do niej mnóstwa owiec zombi a u mnie tylko jedna zagroda
    utylizator tez zignoruje ;)
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja zignoruję chyba anakondy...Jakoś z oazami mi nie po drodze ostatnio,więc szkoda zachodu.-.- Pełnia u mnie jakoś tak powoli-ożywia się tylko,jak są nowe eventy.Zadania w s-pni mnie nie rajcują specjalnie,są,to niech sobie będą.8) Co do reszty stycznia,to zobaczę co oferuje BP-jak coś opłacalnego,to wskoczę w kalosze.Jak nie,to luuuzik...:p
     
  9. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    witaj sąsiadko,,,mam okazję to powiem,,jestem dumna,że mogę być Twoją sąsiadką.ale anakondy robimy,,,robimy

    edit,żadnych prezentów nie przyjmujesz;)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 grudnia 2018
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    O rany...Zarumieniłam się :oops: Też się cieszę bardzo z sąsiedztwa z tobą :music:A prezenty...No cóż-kto pierwszy,ten lepszy xD
    Anakondy-nie lubię węży,wręcz się ich boję-to na rozmnażanie decydować się nie będę xD
     
  11. Andrzej_Kubata21

    Andrzej_Kubata21 Hrabia forum

    A ja hodowlę będę robił, szczególnie że 11 zaczynam 3-tygodniowy urlop więc będzie więcej czasu na granie.
     
  12. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    jak hodowlane eventy ... to ja jestem chętna :) przez tyle lat , tylko ze 2 eventy odpuściłam a tak to robię wszystkie no chyba że pnącze bardzoooo słabeeee to trochę marudzę :p podoba mi się ten

    styczniowy kalendarz :)
     
  13. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    ilość anakond , uwaga , 11 sztuk :D hahaha
     
  14. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A propos anakond, pamiętajcie by zostawić sobie ZB na odkrycie posągów hodowli.
    ZB i anakond mam aż nadto... Szkoda, że ZB nie można na gwiazdki wymieniać :cry:
     
  15. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    2 tysiące anakond mam, do hodowli jak i na zarobek starczy.
    choć o ile nie zmienia składu paszy, sam nie wiem czy zamiast hodować, nie pośle większości wężyków na targ.
     
  16. AlicjaDelicja

    AlicjaDelicja Aktywny autor

    Z tymi drzewami w styczniu to chyba coś się pomyliło? Drzewa były w grudniu a na styczeń przywidywano tajemnicze zagrody zebry i kolorowe dla lwów.
     
  17. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    w styczniu są anakondy: od 16 do 21 stycznia - Event Hodowla Anakond - świątynia żmij

    ale przecież nie ma posągu hodowli anakond
     
    Ostatnie edytowanie: 29 grudnia 2018
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale na bank będzie :p
     
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jak wchodziły kolorowe zwierzaki z wysp, to też pojawił się posąg dla hodowli. Teraz pewnie będzie tak samo.
    I pewnie będzie taki sam lament, że potrzeba (strzelam) 20 ZB a gracze nie mają... :sleepy:
     
  20. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no to ładnie, a ja mam tylko 2 zb :) zresztą to nie problem bo nie mam anakond hehehe :D 0 anakond 0 paszy, 1225 paszy dla kur, 138 paszy dla królików, 0 kur i 0 królików a teraz nie ma czasu zapasów robić event dokończyć muszę, obecnie to priorytet :D