Opinie Kalendarz halloweenowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    wszystko mozliwe, wkleilam informacje z faq, ale ona pewnie dot. pierwszego ulepszenia. moj tez jeszcze na polu i trudno powiedziec jak sie zmieni po kolejnym ulepszeniu. bonus konczy sie jutro, a kalendarz do polnocy, to zawsze jeszcze bedzie mozna odebrac, jezeli okaze sie atrakcyjny:)
     
    AngelGina, kaska860 oraz agniecha$ lubią to.
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Po wyczerpaniu bonusu zmieni się na wstań na nogi
    nałożysz ulepszenie znowu będzie wspaniałe wstań na nogi ;)

    nagroda jak wyżej napisałam
     
  3. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Dziękuję za wyjaśnienie, bo miałam nadzieję, że może to drugie ulepszenie tak pięknie zadziała, że zostanie bonus na stałe do zbierania :D a wyszło jak zwykle ;), ale dobre i następne 7 ładunków :), tylko jak ktoś nie otwarł wszystkich dyń w kalendarzu, to chyba szkoda florenów na takie ulepszenie, ale to tylko moje zdanie i ja mam wszystko odebrane :)
     
    MYSZKA2005 lubi to.
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    W FAQ jest przedstawiony schemat działania ulepszeń:

    [​IMG]
     
    AngelGina i MYSZKA2005 lubią to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kalendarz się skończył, dziękujemy wszystkim za opinie. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.