Kałamarnica

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika farmeramka780, 1 stycznia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. farmeramka780

    farmeramka780 Forumowy żółtodziób

    Hejka mam pytanie odnośnie kałamarnic. Mam zagrodę i wyprodukowaną pasze ale potrzebuje jednej kałamarnicy żeby uruchomić zagrodę, skąd ją wziąć?
     
  2. bunny132

    bunny132 Półbóstwo forum

    nie potrzebujesz jednej kałamarnicy tylko musisz podać jej jedzenie i wodę. a jedną kałamarnica dostajesz jak dorośnie! chyba, że masz fabrykę drukarkę necromiconu a nie zagrodę dla kałamarnic!
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    farmeramka780, jak wyżej pisze bunny132 (dziękuję za pomoc), do produkcji kałamarnic potrzebujesz zagrody o nazwie leże kałamarnic i paszy dla kałamarnic. Natomiast w fabryczce o nazwie drukarka Necronomiconu kałamarnice są już potrzebne. Sprawdź proszę w czym próbujesz prowadzić produkcję.

    Może pomocne będą grafiki:
    Zagroda:
    upload_2024-1-1_15-35-11.png

    Fabryczka:
    upload_2024-1-1_15-36-44.png

    Czy masz jeszcze pytania?
     
    bunny132 lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.