Opinie Kły furii

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    - pewnie że najpierw cel a potem pal :D chociaż u mnie dość często jest cel i p...pudło o_O
    ale to nic, bo pnącze już mam, a do wymarzonej asyminy brakuje mi już tylko równiutkie 444 punkty
    - i jeszcze jeden zbiór z bonusem +100% tylko że muszę z zegarkiem pilnować bo roślinka będzie za 3:26 a bonus kończy się za 3:30 :p- ciekawe czy zdołam zebrać :music:
     
  2. matthero

    matthero Weteran forum

    67 gier rozegranych, pnącze zdobyte, jadę po całość :inlove:
    myślę, że jutro już skończę ten event :)
    w końcu event kończy się szybciej, a nie jak zawsze to bywało że w środę - co bardzo mnie cieszy :p
     
  3. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    Czy wam również dziś wieczorem "tnie" farmę? Nie wiem czy wszyscy zasiedli do orki i serwery są przeciążone, reszta stron działa u mnie ok? Oczywiście kły furii przez to są nie do ustrzelenia :/ pozdr
     
    Mikasek- lubi to.
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pnącze już pracuje. Myślę, że pomimo całodniowej jutrzejszej przerwy powinnam event skończyć bez problemu :)

    U mnie troszkę przycinało koło, ale po południu. Zrobiłam sobie przerwę od gry i po ponownym zalogowaniu śmiga bez zarzutu.
     
    -jizik-, robins71 oraz Cardamon lubią to.
  5. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ale się nakręciłam tym kołem dzisiaj, jakieś 300 darmowych i może 50 imprezowych i ... figa z makiem :p
    Tzn. nie tak całkiem figa, bo co trzecie/czwarte kręcenie wpadało SN. No i kolorowe bobry (jak nigdy). Jednak bonusu jak nie było, tak nie ma ;)

    jeśli chcę zdobyć ostatnie ulepszenie, to będę musiała przynajmniej raz przyśpieszyć kropelkami.
    Wzmacniacza mi szkoda, bo czas taki niewymiarowy ma eventówka względem wzmacniacza.
    Jakoś dam radę ;)
     
    kalinamala, robins71 oraz Mikasek- lubią to.
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a propo krecen...malutka porada..sprobuj zmienic czas krecenia,,,czym wczesniej ev pozniej tym lepiej;)
    jutro rano ostatni zasiew i finito..na noc lapie wypadajki poprzez groszki...
     
  7. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    ja właśnie skończyłam evencik i otworzyłam florki:D
    [​IMG]
    życzę wszystkim celnych strzałów i powodzenia;)
     
  8. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    No to w sumie by się zgadzało, bo zawsze jak wylosowałam +100% to było późno wieczorem i kładłam się spać.
    Żadna furia mi niestraszna, jeszcze ją ujarzmię ;)
     
  9. olga0

    olga0 Okazjonalny autor

    To szykuje Ci się nocne czuwanie:sleepy: , ja do asyminy mam daleko bo 800 punktów, ale mam już 3 szt ze sklepu od Królowej więc nie będę rozpaczać:D. Powodzenia
     
    kalinamala, Mikasek- oraz robins71 lubią to.
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wiesz podobnie jest z tsami...jak ich sporo kupowalem to mialem dwa warianty..zakup tuz po 14 ev na pare min przed koncem...wtedy najlepiej lecialo;)..
    moja teoria i to sprawdzona bazuje na tym,ze im mniej obciazony serwer tym wiecej perelek leci...;)
     
    kalinamala i Mikasek- lubią to.
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No i skończone :), dawno już koło nie chciało współpracować, ale dziś dało +100%, jeszcze skorzystam i posieję na noc len, przyda się do misji ;)

    [​IMG]

    EDIT: A tak wygląda zawartość skrzyń po odpakowaniu ;)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2019
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Nie inaczej ;) - toteż czuwam, a przy okazji sobie farmerskie rymy skrobię :p
    To gratuluję tej asyminki - i dziękuję za życzenia powodzenia :)
    - kto spać idzie temu dobrej nocy życzę ,a kto jeszcze nad ewentem ślęczy, to życzę celności w rzucaniu tym
    ...shurikenem (?)
     
  13. emilka12370

    emilka12370 Forumowy żółtodziób

    czy ktoś wie gdzie można zdobyć wybieg dla żurawi? Dali czerwoną zagrodę a nie ma zwykłej.
     
  14. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    54 gry i 1140 pkt. Rośliny mam 5471, brak wypadajek. Jeszcze raz zasiana eventówka, gdy skończy się 200% to goździk.
     
    marocco i robins71 lubią to.
  15. ewanta

    ewanta Komandor forum

    54 gry i 1178 pkt
    brak eventówki - wypadajki fajnie lecą z eventówki - mam na stanie 445 a sieje cały czas tylko szałwię ninja.
    na koło nawet nie zerknęłam - nie współpracuje od dłuższego czasu więc mam teraz focha :p
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Podstawową zagrodę dla żurawi można było zdobyć w eventach: "Świat dzikich zwierząt", Gra w kości 2019. Myślę, że wcześniej czy później będzie ją można jeszcze kiedyś zdobyć.
     
    kalinamala i robins71 lubią to.
  17. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Na mojej farmie z TSami to się nie sprawdza :p To sprawdzałam kilka razy


    Chyba zacznę sobie zaraz rzucać do tej tarczy. Ale wyjątkowo zdecyduję się na myszkę zamiast touchpada

    Edit:
    chyba jednak spasuję - strasznie kwadratowe to koło. Spróbuję w innym terminie :p
     
    Ostatnie edytowanie: 10 marca 2019
    robins71, -norbijas- oraz Miśkowo lubią to.
  18. robertoook

    robertoook Czeladnik forum

    Dzięki, działa i 22 zaliczam prawie za każdym razem
     
    robins71 i olga0 lubią to.
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dokładnie tak.
    Dzisiaj otwierałem skrzynki.
    Najpierw poszło 50, potem 100 zwykłych.
    Jedyne godne uwagi (mojej) co wpadło, to 1 x 25%PD/3h.
    Czyli dalej na pieszo, sianie do końca.
     
    robins71, kalinamala oraz ania1713 lubią to.
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Pnącze zdobyte, wypadajki spokojnie lecą z rośliny eventowej, której potrzeba mi jeszcze ok. 6500.
    Bonusów z koła nie było.

    Dzisiaj w nocy przez przypadek zrobiłam dodatkowy zbiór eventówki.
    Tak wiało i waliło deszczem o szyby, i jeszcze grzmoty, to i zostałam zerwana ze snu.

    I zrobiłam zbiory/zasiewy:p
     
    Ostatnie edytowanie: 10 marca 2019
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.