Opinie Kły furii

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To ile Ty masz za gierkę????
    406 / 10 = 40,6 a max za gierkę można zdobyc 22 punkty :p
     
  2. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Granie mi nie idzie ale nie przejmuję się tym wcale:D Pnącze na szczęście za ilość nie za jakość8):pxD 23 gierki za mną...:music:eventówka rośnie...:music:
     
    Mikasek-, tereska1108 oraz robins71 lubią to.
  3. ewanta

    ewanta Komandor forum

    33 gry za 718 punktów. powoli do przodu.

    średnia prawie 22 punkty, prawie bo zdarzyło mi się parę razy niechcący taczpada w laptopie dotknąć - nie nauczę się chyba nigdy precyzyjnie tego używać xD
     
  4. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    no to łeb w łeb idziemy ;) u mnie 720 pkt na 33 rzuty
    czasem się coś omsknie, ale generalnie gierka spoko
     
    Mikasek-, robins71 oraz ewanta lubią to.
  5. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    siemka. na razie wygrywam :music: ale mam pytanie czy bonus 100% do stodoły działa na roślinę eventową czy lepiej dać +1 dla specjalnych
     
    Mikasek-, robins71 oraz ewanta lubią to.
  6. malgos63

    malgos63 Naśladowca mistrzów

    Pnącze zdobyte:inlove:
    61 gier, punktów 1280 teraz już spoko do przodu...
    Oko coraz celniejsze:p
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    100% do stodoły uruchamiany przez diamentowy slot (bo o takim chyba piszesz) działa na eventówkę, ale zauważ, że stosując go nie możesz zastosować CMJ, a oba dają w zasadzie to samo. No chyba, że planujesz zastosować super pola i super nawóz (+kerststol i biała niewinność), wtedy bonus faktycznie ma przewagę.
     
  8. olga0

    olga0 Okazjonalny autor

    Mój wynik to 34/730, celownik ustawiam na górze, dokładnie na poziomie kółeczka i czekam aż do mnie dojdzie, strzelam jakieś 3 milimetry wcześniej. Powodzenia
     
  9. halina54

    halina54 Hrabia forum

    U mnie 33/642 troche marnie ale moze uda sie pnacze zdobyc..kolo mnie bardzo nie lubi i nie daje zadnego bonusa..ciezkie jest zycie farmera.Strzelanie raz lepiej raz gorzej,czasem tylko 16 a czasem 22.Powodzenia walczacym
     
  10. robertoook

    robertoook Czeladnik forum

    jakieś tipy jak ustrzelić 22 punkty? nie udaje mi się trafić na tych największych kołach
     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2019
    kalinamala i Mikasek- lubią to.
  11. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    dzięki
     
  12. olga0

    olga0 Okazjonalny autor

    Celowanie w środek kółeczka nic nie da, zanim klikniesz to ono już się przesunie, nie można też "biegać" za kółkiem, trzeba na nie zaczekać i odpowiednio wcześniej strzelić, ja strzelam jak się zbliża do celownika jakieś 3 milimetry przed nim , trochę wyczucia i jest 22. Do boju i cel pal.
     
  13. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    772 punkty i 37 gier. Średnia 20.864. Niezły event, +200% wpadło, więc podgonię, ale coś za coś, spłukałem się z wejściówek.Rośnie na SP, mam zapas SN, to tu badyl, a po bokach na małych goździk, żeby podgonić wypadajki, dobrze, że nie trzeba aż tak dużo.
     
    robins71 i Mikasek- lubią to.
  14. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie 60/1298 więc nie jest źle, pnącze jest, badyl rośnie
    o dropy pomartwię sie jak już nasieję.
    A, 100% do stodoły miałam.
     
  15. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    100% pomogło
    [​IMG]
    a co najlepsze to bonusu zostało jeszcze 10,5h powystawiałam krótsze warsztaty i korzystam :) powodzenia!

    rozegranych gier było 81
     
    Cardamon, robins71 oraz Mikasek- lubią to.
  16. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    No jak widać dzisiaj z moją koncentracją jest ... :oops::wuerg:xD:cry:xD Idę po piwo:D:inlove:xD:cry:xD oczywiście, że to niemożliwe zdobyć 406 przy 10 grach...:p:p gierek miałam wówczas 20 a nie 10
    Obecny stan to 25 gierek na 536 pkt.8)

    Gratki dla tych co mają szczęście na kole i dla tych co skończyli:):)
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Głowa głównie w GT, więc sieję jak sobie przypomnę.xD
    Szczęśliwie wylotki lecą z ewentówki jak nigdy dotąd, mam już komplet na 80 gierek.
    Ustawiam celownik powyżej białej strzałeczki na zielonym tle na wysokości gwiazdki do której mam strzelać, czekam aż będzie blisko i trochę przed zrównanie się celownika i gwiazdki strzelam, czasem się omsknie.;)xD W tej chwili mam 40 gier i 858 pkt.
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    u mnie wysiane i pozbierane wylotki, tylko lenia mam na to strzelania do traczy, na wszelki wypadek wysiałam ze sporym nadmiarem
     
  19. malgos63

    malgos63 Naśladowca mistrzów

    A u mnie zrobione 75 gierek, prawa strona 1608 punktów
    stan- roślinki na dalsze 13 gier (100% do stodoły wpadło), ale wypadajek zabrakłoo_O
    na noc posiane długo rosnące, może wylecą;)
    Powodzenia w strzelaniu:)
     
    robins71, Cardamon oraz Mikasek- lubią to.
  20. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    28 gierek,,to prawie połowa do pnącza,,jest dobrze??
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.