Opinie Kły furii

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na przyszłość zapraszam do działu: Pomoc.
    Najlepiej skontaktuj się z Pomocą Techniczną, tam sprawdzą, co się takiego zadziało na Twoim koncie gry.
     
  2. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Za ok. 8 PLN czy za ok. 20 PLN kupowałaś?
     
    Mikasek- lubi to.
  3. paulasheen

    paulasheen Forumowy żółtodziób

    za 19,99 , myślałam że może kliknłam za 7,99 ale na konie w banku pobrało 19,99

    dziękuję, już pisze do pomocy technicznej

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 marca 2019
    Mikasek- lubi to.
  4. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Idzie jakoś ślamazarnie za cały dzień 5 gier rozegranych. Co wygram to wygram jakoś specjalnie się nie spinam. 8)
     
  5. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Mam prośbę; mógłby ktoś podać, ile rośnie roślinka na Superpolach z wodą i zwykłym nawozem?
     
    Mikasek- lubi to.
  6. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    witam przy porannej kawce:)
    u mnie na chwilę obecna lewa strona 42 gierki, prawa strona 902 punkty. Niestety nie zawsze trafiam 22 punkty więc przyjdzie mi nasiać więcej roślinki jeżeli chcę ukończyć całość:sleepy:
     
  7. maaaad

    maaaad Forumowy żółtodziób

    A to w końcu i ja się przywitam w wątku innym niż poszukiwanie sąsiada ;)
    Jako gracz na skromnym 80 poziomie Farmy i bez zapasów dopalaczy powiem, że lekka kicha :(
    Dopiero pięć gierek rozegranych :cry: choć idą całkiem dobrze, bo trzy po 22, dwie po 20 ;)
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Długo - 17h 16m 48s (źródło - kalkulator autorstwa hlnrys)

    ***
    Zaliczyłam 10 gierek i jakoś tak trudniej trafić mi w cel niż piłeczką... Mam 212 pkt, czyli 8 straciłam przez niedokładność... Trzeba się solidniej przyłożyć :music:
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2019
    abc2016, robins71 oraz hlnrys lubią to.
  9. danusias23

    danusias23 Książę forum

    U mnie 38 gierek za pasem (no ale był bonusik do stodoły), też różnie mi to z tymi rzutami wychodzi...
     
    oset53, robins71 oraz karla170480 lubią to.
  10. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    U mnie 4 gierki rozegrane i 84 pkt. czyli nie jest tak tragicznie. :music::p Najwięcej problemu mam z trafieniem na zewnętrznych polach.
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  12. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Dobry.
    Tez wolalam pileczka rzucac :cry:
    Przez nocke zlapalam wypadajek z dlugorosnacych, to teraz juz pewnie tylko eventowa roslinka az do :wuerg:.
     
  13. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    629 wypadajek bo badyl tylko na leśnej. Nie mam siły grać bo grypa mnie znowu dopadła...:wuerg::oops::sleepy: Badyl już wszędzie na małych i chyba już tylko eventówkę będę siać... Tylko pnącze i ani jednej gierki więcej...:eek:
     
    Mikasek-, BiałyTrabant oraz robins71 lubią to.
  14. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Witam wszystkich:)a ja zagrałam 47 razy i 21 punktów średnia:D spóżniony mikołaj na kole mnie wczoraj odwiedził aż byłam w szoku no i 200 do stodoły mi dał:D
     
  15. tomash_21

    tomash_21 Aktywny autor

    Witam wszystkich. Pokręciłem trochę kołem (około 100 na imprezowym kole) i co nieco udało się wykręcić. 2x 100% na 24h, 100% PD/TPD na 24h . Z bonusami dyniowy farmer wchodzi na konto 12 szt roślinki. Trzeba będzie trochę chlapnąć zielonym to się ostro podgoni :D. Giercowanie zostawiam sobie na weekend. Pozdro
     
    Mikasek-, marciaaa84 oraz robins71 lubią to.
  16. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tu to chyba lepiej na super polach z dopalaczami ( biała niewinność, kerstol ) i SN bardziej się opłaca.
     
    Mikasek-, robins71 oraz tomash_21 lubią to.
  17. tomash_21

    tomash_21 Aktywny autor

    Dzięki za podpowiedź. Zaraz spraktykuje na jednym polu.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2019
    Mikasek- i robins71 lubią to.
  18. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Gratulacje tym co złapali bonusy xD mnie jakoś lekko omijają ,bandaży w zapasie ponad 200 tylko roślinki brak;) ale powoli 17/30 wykonane
     
    Mikasek-, kalinamala oraz robins71 lubią to.
  19. amgmysza

    amgmysza Czeladnik forum

    dlaczego tym kołem tak szarpie ,nie idzie płynnie cy u mnie coś nie tak
     
    Mikasek- i dodotrzy lubią to.
  20. ewalopata70

    ewalopata70 Czeladnik forum

    miałam długą przerwę w grze, czy ktoś może mi podpowiedzieć kiedy kończy się strzelanie, czy jest jakaś ilość strzałów czy czas strzelania .W poradniku nic na ten temat nie ma.Będę wdzięczna za podpowiedz bo cos kiepsko mi idzie.
     
    Mikasek- i kalinamala lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.