Opinie Kły furii

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    Jakie wieści chodzi ?
     
    niebo016 lubi to.
  2. Drun

    Drun Młodszy ekspert

    Bardzo proszę o potwierdzenie odnośnie wypadania bądź nie taśm ninja z drzew
     
    niebo016 lubi to.
  3. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Bry w rozkroku? :eek:
    Proszę rozwiń myśl :p
    Hmm... a może jednak nie rozwijaj ;)

    Mam dzisiaj bardzo kiepski dzień, ale ta wizja faceta w rozkroku rozbawiła mnie do łez xD
    Już mi lepiej xD
    Dzięki ;)

    Event zrobię, dla nagród, ale ta forma obrana przez BP już mi bokami wychodzi :wuerg:
    Lewa strona + prawa strona + mini gierka :wuerg:
    Ileż można -.-

    Gdybym była też "tak obrzydliwie bogata we wszelakie dobra" jak blazers, to pewnie również olałabym ten event, no ale nie jestem, więc pomimo braku zapału robię :cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 6 marca 2019
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak jak mówi poradnik - w tym evencie wypadajki z drzew nie będą wypadać. Tylko z upraw (pól), zagród i warsztatów. Nie sądzę żeby przed eventem jeszcze zmieniono zasady.
     
  5. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Ja na szczęście mam weekendowy wyjazd :D To życie samo za mnie zdecydowało-uzupełniam długo rosnące:inlove: .
    Za parę dni będzie następny wspaniały ewent a potem następny a potem następny .... zdążę nacieszyć się za każdym razem
    fajnymi i niezbędnymi nagrodami. Miecio zakneblowany i wciśnięty do szafy .Powodzenia życzę :D
     
  6. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    A moja Miecia w szklarni z cebulką siedzi :) - przy cebuli chcę ,,miłość do SN,, zdobyć, bo tylko tego mi jeszcze brakuje , zaś Mieczysławę chcę uszlachetnić na...chociaż skromne 30% mniej miłości do ewentów :D:cry:xD tyle by mi wystarczyło 8)
    - tylko nie wiem czy to tak jednocześnie się da z tymi miłościami, tu więcej a tu mniej :music: ale co tam, próbować warto :p
    - szkoda że wypadajki z drzew nie lecą, bo jabłka mi po ostatnim wcięło prawie co do sztuki i dziś jabłonie na farmie królują - trudno wieczorem wytnę i coś długiego posieję
    - będę robić tą furię, przynajmniej do czasu, aż sama w jaką furię nie zacznę wpadać xD
     
  7. Wrzosowisko3

    Wrzosowisko3 Naśladowca mistrzów

    Zawsze pytanie czy robię? Ostatnie większość ewentów robiłem: stąd asymina mnie nie kusi mam dwie (za pół roku będzie jak z wiązem, którego mam 8 ), żurawie mam, kawii nawet nie liczę (teraz to już staroć i za chwilę wyleci z tajemniczych) .
    Czyli po prostu wysieję coś długoooooo rosnącego u mnie to juta - zobaczymy jak wypadajki (wyleci sensownie robię)
    Przy okazji ze skrzynek mam drugi pod rząd siewnik 48h, będzie lżej.
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Poczytałam, najpierw wątek ewentowy potem poradnik, myślę, że to super kolejność, o dziwo zrozumiałam.:pxD
    Mam siać, zbierać wylotki i celnie strzelać, a w nagrodę dostanę asminę, no to nie ma wyboru, robię.:)
     
  9. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :sleepy::sleepy:Wszystkie te ewenty takie same, takie klony, bliźniaki, kopie poprzednich ewentów i bardzo podobne nagrody co kolejny ewent. Nie chce mi się robić Kieł furii.:oops::oops: co się stanie jak się go nie zrobię? no co?8)-.-
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    To samo co się stało jak nie zrobiłam eventu z karmieniem zwierza. Nic.
     
  11. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Ja karmiłam zwierzaki, tylko nie zdobyłam florkowej figurki. Ewent Kły furii ma taką fajną nazwę tylko :)
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No nie wiadomo, może furia użyje swoich kłów.:pxD8)
     
  13. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Dokladnie. Nie dzieje sie nic po odpuszczonym evencie- farma stoi jak stala. Ja odpuszczam wiekszosc eventow i mam sie dobrze. Jak pykne teraz te dwa w weekend to bedzie znowu pauza pewnie..juz to czuje w kosciach :)

    Mozliwosc wyboru to szansa na ciagle czerpanie radosci z gry. Hamaczek ma swoje plusy i polecam zastosowac od czasu do czasu wszystkim.

    Milego dnia.
     
  14. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Hamaczek to jedno, ale ciągłe narzekanie tych samych graczy (na to samo) bez względu na to czy siedzą na tymże hamaczku czy męczą się z eventem jakoś radości nie przysparza i powoduje odruch ... :eek::eek::eek:
    Ja tam event robię, bo i tak będę na wyspie działać.:D Mechanika gierki dla mnie średnia, ale może pójdzie mi lepiej niż ostatnio.:music: Chcę pnącze. :)
     
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum


    Ech, czytać się już Ciebie nie da.
    -----
    U mnie na start chyba nie będzie zbyt dużo wypadalców, Nawozowe zdrowo nawiezione zostały na dzikiej, szkoda przed zbiorem je karczować.
     
  16. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Wedle życzenia, rozkrok pozostanie zwinięty :p.



    Czy w eventowych jest jeszcze równouprawnienie, a może "narzekacze" są gorszym sortem od "wychwalaczy" ?

    Normalnie czytać się nie da ciągłego entuzjazmu małej garsteczki tych samych zadowolonych /z siebie ?, z wydarzenia?/graczy8).


    Gdyby nie te tarcia to już zupełnie nie byłoby na czym oka zawiesić, bo ileż razy można pisać to samo, o tym samym co kilka dni.

    Trzeba odbiegać, albo kogoś hejtować.



    Te wybory xD:cry:xD.

    Nawet nie wiem w który wątku /zresztą co to ma za znaczenie i kto zwraca na to uwagę/ skrobię, ale oczywiście robię /sieję, rzucam, kontroluję czas/.


    Bry wymienne.
     
  17. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    - Doktorku natchnąłeś moją Muzę i oto skutek;
    Jedni ,,za,, a drudzy ,,przeciw,,
    tak jest zawsze drogie ,,dzieci,,
    więc nie trzeba się z tej racji tu... nakręcać :p;)
    Każdy się wypowie ładnie
    o ewencie, który snadnie
    się rozpocznie - no i też o własnych chęciach.
    Jednym się podoba bardzo
    inni nagrodami gardzą
    - mają prawo, mogą sobie więc pozwolić.
    Jeszcze inni się wahają
    - też do tego prawo mają
    i nikt o to ich nie może... ochrzandolić 8)
    Wolność, równość i braterstwo
    stało się dewizą ,,czerstwą,,
    jednak winno się przedkładać nad podziały.
    Zatem bawmy się tu zgodnie
    bo nieważne ; kiecka, spodnie
    i nieważne jakie kto ma areały.
    Ciut możemy i ...pomodzić
    choć od tego to są MOD-zi
    a więc trzeba tutaj umiar mieć na względzie
    bo jak kto się rozochoci
    no to tego... moi złoci
    chyba wiecie jaki tego skutek będzie :music:;)
    - zatem czekamy na rozpoczęcie tego 3 w jednym i kto robi ewencik ten niech chucha, dmucha i czaruje by jak najwięcej wypadajek poleciało i tu i tam i gdzie tylko się da :pxD:cry::D
     
    Ostatnie edytowanie: 7 marca 2019
  18. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    u mnie 256 taśm wypadło z nostrzyka na początek może być:)
     
    kalinamala lubi to.
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Taśmy 274, mimo nawozowców na dzikiej. Na reszcie dzikiej, całej głównej i połowie leśnej była chryzantema.
    Czyli jest nieźle
     
    6elka4 i robins71 lubią to.
  20. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    u mnie 291 taś na początek
     
    ewanta i robins71 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.