Opinie Kły furii

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    "BP" policzyło dla 80 gier, czyli dla 10 kroków z paska głównego postępu. A żeby zgarnąć też wszystkie nagrody za punkty, trzeba zrobić co najmniej 82 gry - o ile ktoś jest mistrzem i zawsze dostanie 22 pkt. za grę. Trochę słabsi mistrzowie będą musieli robić tych gier więcej...
     
  2. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    ja tam liczyc nie będę przynajmniej teraz ;)wiadomo ze jak robię to muszę siać do skutku:pa robić będę bo każdy zbiór to większa sakiewka od dobrości:D
     
  3. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Robię chociaż ta gierka ostatnio mi nie szła:eek:. Ale chcę pnącze:inlove: no i 200 coraz bliżej...:p O miliardzie nie wspominając.;) Wreszcie jeden badyl:D a nie 4:cry::wuerg:
     
  4. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Event tylko od czwartku do wtorku 8)
     
    robins71 i magdusia668 lubią to.
  5. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    a ja się pobawię pomiędzy remontem i wirusami a co mi tam :p
     
  6. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dosyc,nie robie,tortilla przez tydzien i fiolek w pomaranczowym flakoniku:eek:.Robta jak chceta,powodzonka;)
     
  7. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Rozdają ? o_O
    U mnie nie tak dawno chodził taki jeden, co komplety noży kuchennych rozdawał , ale żeby dostać te noże trzeba było zrobić zakup za określoną sumę, która ponad dwukrotnie przekraczała cenę owych noży, więc...
    eee no ja nic nie mówię :p ewencik będę sobie machać w swoim ustalonym tempie i może coś z tych ...rozdawanych dobroci mi się dostanie :);) - asyminy do dziś u mnie brak :oops:
    82 gierki przy max punktów, więc przy moich możliwościach to tak około 100
    - 31500 roślinki i 1600 taśmy :eek: - dużo, zwłaszcza tej taśmy, ale jeśli wypadalność będzie przyzwoita to może... jakoś to będzie :music:- na całość nie mam szans, bo ewent trwa od 7 do 12 więc tylko 5 dni
    a 31500:5=6300
    - 4 pełne zbiory dobowo to trochę za mało będzie, odejmując czas na rozsiew
    - roślina 6-cio godzinna to z samą wodą 4,48 rośnie - trzeba by siać non stop samą ewentówkę, by te ponad 6 tysięcy na dobę zebrać - albo o bonusy na kole dobrze się postarać :p i... zobaczę w trakcie jak mi to będzie szło :music:
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    miks w postaci 128 super pol oraz 76 malych pol da z jednego zbioru na czysto 2 788 roslinek...fakt trzeba miec sn oraz zoske by sypac na te super pola...;)
     
  9. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    - no to niemal identycznie jak z tymi nożami - tam się nie skusiłam to i tu też o tą ...darmochę się aż tak kusić nie będę :p;) - jeśli mi dobrze będzie szło z tym celowaniem w precelka, to ostatecznie ze dwa zasiewy z SN zrobię, lecz jeśli słabo to nie będę się ...spinać 8)
     
  10. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Nie narzekać na nudę. Niedługo może nie być i tego . :pPo ostatnich wiadomościach nie robię. Nie chce mi się i jakoś sensu nie widzę 8) Jak mi przejdzie to zobaczymy. Narazie lenistwo. Pozdrawiam
     
  11. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Dzień Dobry :)
    Melduję, że robię. Oczywiście na farmie od wczoraj króluje zwierz i drzewa.
    Ale tym będę się martwić wieczorem. Pnącze fajne. Reszta - jak życie pozwoli.
    Miłego dnia :)
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Eh nie wiem czy robić [​IMG]
    nagrody jak nagrody , słabsze i lepsze i nowe
    ale to sianie :cry::wuerg::cry:

    poprzednio podobny event nie dałam rady zrobić [​IMG] [​IMG]
    brakło wypadajek
    mimo bonusu na 100 % i wychlapania SNZ i SN i pilnowania zbiorów
    co poradzić

    moja farma nie zawsze radzi sobie z wysiewem ogromnej ilości eventówki i uzbieraniem też ogromnej ilości z tej eventówki wypadajek
    a wysiew długo rosnących roślin zabiera czas na wysiew eventówki

    nawet ulepszenia fabryki nie działają mobilizująco
    ba nawet judaszowiec nie zachęca
    bo daleko jest i tylko kusić będzie a się go nie zdobędzie ;)xD


    muszę to przemyśleć
     
  13. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Dzień dobry. Ja też cały czas myślę,robić nie robić??? Może rozłożę hamak i poleżę,gumiaki na kołku niech powiszą,jakoś nie mam ochoty w pole wychodzić. Ech te rozterki farmera;)xD
     
  14. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Dzień dobry:)
    Melduję,że już sama nie wiem czy robić event czy przerwęxD
    Kusi pnącze,kuszą ulepszenia fabryki,czerwone cosik i jeszcze parę rozmaitych fantów po drodze do asyminy czy Florenów;)-to wszystko wraz z "powołaniem" farmera - przemawia za tym by robić event:)
    Z drugiej zaś strony - niedobory wszelkie skłaniają do uzupełniania a i odpoczynek w trakcie choroby wskazany;)
    Ponadto coś mi to BP za bardzo naciska na ciągłą orkę od świtu do nocy i to niemal 365 dni w roku:(a rolnik choć zimą ma odrobinę wytchnienia:p
    Prześpię się z godzinkę po pracy i obiedzie ,przemyślę i zobaczę...a może olśnienie zawita?xD
     
  15. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    ja robię, te 20% PD do gorących eliksirów będzie jak znalazł :D
     
  16. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Dz. Dobry :) ewencik robię , ale muszę wszystkie drzewa powycinać i coś zasiać na wypadajki na jutro.
     
  17. rolnik_matik

    rolnik_matik Mieszkaniec forum

    A mnie nic nie kusi :D passss
     
  18. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Mnie co prawda nie olśniło we śnie:) ale misje wyspowe robić będę -to i do tego eventu się przymierzę za jednym zamachem;)Posieję niezapominajkę i koniczynkę i będę liczyć wypadajki;) a zapasy nadrobię innym razemxD
     
  19. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    witam. event zaczynam. a czy skończę.. nie wiem:music:
     
  20. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Już nie wiem co ciekawego i oryginalnego pisać w eventowych /ta różnorodność/:

    1) policzyłem co się dało, pomnożyłem przez 3 , wyciągnąłem ułamek + Pi i wyszło że nie robić /zdrowy rozsądek/,

    2) poczytałem trochę eventowy i wychodzi, że robić bo powiew świeżości /sarkazm/ + nagrody urywają cos tam,

    3) mini-gra ludzka,

    4) można łączyć z czasówką na Baha, wymianami rarytasów, wyprzami, spacerem z chomikiem, gotowaniem kartofli, krochmaleniem prześcieradła, tapetowaniem podłogi i koszeniem oziminy /niepotrzebne skreślić/,



    ……. głęboko zamyślony.



    Bry w rozkroku.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.