Opinie Kły furii

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Szkoda, że nie ma podwójnych itemów do zdobycia, to bardzo dobry pomysł. Jest jeszcze szansa na odzyskanie tego itemu w kolejnym GT, albo na wyprzedaży przez BP. Współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jeszcze tylko 2 gierki i 106 pkt. do zdobycia - chyba się uda zrobić cały event :) Strzały opanowane do perfekcji, prawie za każdym razem komplet 22 pkt. Wystarczy bystre oko i pewna ręka - czego wszystkim jeszcze walczącym życzę :)
     
  2. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    Ze skrzyni-96 florenków:inlove:
     
  3. waptur

    waptur Okazjonalny autor

    A ja 117 FL ze skrzyneczek... :inlove:
     
    Mikasek-, aisunel oraz robins71 lubią to.
  4. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    U mnie 99FL... moglo lepiej wpasc.
     
    Mikasek- i robins71 lubią to.
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Koniec, koniec świata i ja mistrzem zostałam i to prawdziwym mistrzem.:pxD

    [​IMG]

    A do kompletu sukcesów mam 500 na wyspach.:D
     
  6. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    za 5 minut przedostatni zbiór i ....laba:music::)
     
  7. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    koniec a asymina puszcza pierwsze pąki xD:p
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    a mnie brakuje 4 gierki do pnącza,,już się martwię jak te gierki wyglądają w telefonie,,:cry:xD:cry:
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Skończyłam :D i otworzyłam skrzynki z florenami...tylko 84 :(
     
  10. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    No i pierwszy raz sknociłam.:cry: Nie 22 a 20 pkt.buu. :cry:Lewa str. 37/40 Prawa str. 812/830.Ogółem 5/55.:oops: Mam wszystko co potrzebne do końca, ale jeszcze drugie tyle gierek. Och... :sleepy:
     
  11. jamarkus

    jamarkus Czeladnik forum

    a ile miało być ?
     
    Mikasek-, Wrzosowisko3 oraz miwi45 lubią to.
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mikasek- i ANASALKA lubią to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Chyba po raz pierwszy ekologicznie siałem:p Z moich rachunków wynika, że jutro rano zostanie mi 5 zbędnych ninjaxD
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    sama nie mogę uwierzyć, że zrobiłam cały event, a nawet za dużo roślinki wysiałam. Z powodu bardzo poważnego farmerskiego przedsięwzięcia;) event rozpoczęłam wczoraj wczesnym rankiem (niedziela skoro świt, a ja w gumofilcach-.-:D) Wszystko, łącznie z kołem zaczęło mi sprzyjać i dobrnęłam do końca, a zakładałam, że zdobędę pnącze i pewnie więcej nie uda mi się zrobić.
    W skrzynkach było 108 FL :)

    [​IMG]
     
  15. matthero

    matthero Weteran forum

    a wiesz, że nie próbowałem... przy królowej karnawału nie dało się koszyka przesuwać, tylko tam gdzie się kliknęło tam koszyk się pojawił...
     
    krasnoludek10, aleksandra oraz Mikasek- lubią to.
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    ło matko,,muszę te gierki zaliczyć w tel,,już nie ważne będą punkty..mam nadzieję,że mi zaliczy:cry:

    jedna gierka do pnącza mi brakuje,,już tylko telefon mi został..ech
     
    matthero, Mikasek- oraz krasnoludek10 lubią to.
  17. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Nie wiem czemu cały czas myślałem, że nagrodą jest 20FL, a tu w skrzyni: [​IMG]
    Jeśli tak często będzie tyle florków do wygrania, nie muszę mieć mitycznego drzewa florenowego.
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ostatni zasiew.
    Bardzo "nawozowo" to wyjdzie, bo zbiór 2:45.
    Trzeba będzie coś w telewizorni wyszukać.
     
    miwi45, Mikasek- oraz krasnoludek10 lubią to.
  19. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Ja preferuję koputerowni. Oglądnę co chce :p:)8). 1,35godz do zbioru 8)
     
  20. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    O dziwo, event pomyślnie zakończony przed czasem, co mi się ostatnio nie zdarzało. W skrzyni z florenami - aż 102 nowiusieńkie, błyszczące, bezcenne monety :) Przydadzą się na drobne wydatki :) Szkoda, że nie ma dodatkowych nagród za dalsze granie, zostało jeszcze sporo szałwii ninja i taśmy ninja :) Ale bym sobie jeszcze porzucała tymi shurikenami :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.