Opinie Kły furii

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    117 fl w skrzynkach.
    Czyli GT sponsorowane i jeszcze na waciki zostało :pxDxDxD.
     
  2. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Ta losowosc w ilosci florkow ze skrzynek fajna jest, milusio miedzy 75 a 120- takie wronie jajo bez promo na przyklad. Super. 8)
     
  3. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Ja skończyłem tera. 37 wypadajek nadmiar i 2015 badyla. FL mam tyle samo :D
     
  4. dworsky0

    dworsky0 Aktywny autor

    132 florki :D
     
  5. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Ta losowość przynajmniej teoretycznie jest znacznie większa, waha się od 60 Fl do 300 Fl (od 3 do 15 fl w skrzynce).
    Co prawda patrząc na zdobycze graczy, "losowość" skłania się raczej w kierunku minimum niż maksimum i o ile 70 kilka zdobędzie pewnie kilku graczy, to na ponad 200 (chyba) nie ma co liczyć, (ale to wciąż losowość) 8)
    Tja, nie jestem przekonana czy to najlepszy pomysł aby mieszać losowość do nagród które zdobywa się wykonując dokładnie te same zadania i wkładając dokładnie ten sam wysiłek w event.
    To znaczy losowość w nagrody które obiektywnie są gorsze i lepsze bo "losowe" drzewka czy zagrody to zawsze kwestia (mimo wszystko) prywatnego widzimisię i upodobań.
    Cytując jednak tutejszego klasyka - co ja tam wiem.

    Chciałabyś. Nadal przoduje w stawce i pierwszeństwa łatwo nie oddam 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 marca 2019
  6. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja miałam 75 Fl
     
  7. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    W jaki sposób można pozbyć się itemu? U mnie jest albo w pasku, albo wystawiam do ogrodu ozdobnego, lub daję na gałąź pnącza, ale dopiero po jakimś czasie, jak się sporo wartościowych itemów uzbiera. Ale zawsze item jest do odzyskania. Chyba, że wymieniony na GT :( Pnącze "Kły furii" zdobyte wczoraj, jeszcze tylko 7 gierek do skończenia lewej strony, a może i prawej :)
     
  8. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nawet nie wiedziałem, że FLorki wygrałem, tak to jest jak podpatrujesz u innych dokładne czytanie FAQ i zjesz prawie wszystko...….

    Rudy 102 był, licencje się zwróciły, zacnie.



    Bry po weekendzie.
     
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Może powinieneś zmienić osobę, u której podpatrujesz :p. Albo zatrudnić sekretarkę, która Ci streści poradnik jak również nakreśli, które nagrody są warte Twojej boskiej uwagi :pxDxD.
     
  10. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Podpatruję u dużej grupy osób, skład zmienny i lekko płynny, ale niektórzy to stali bywalcy;).

    Sekretarki się mnie nie trzymają, zawsze po jakimś czasie /dłuższym lub krótszym - to częściej/ odchodzą w siną dal, cieżko żyć w boskim czy innym miszczowskim blasku8).

    Event wykonałem w całości, zakończyłem jakiś czas temu.
     
  11. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    No właśnie wymieniony niestety.... przecież napisałam że nie przeczytałam nazw itemów na pnączu, a jeszcze wtedy (wczoraj) pnącza nie miałam... bo mało gierek było... jakoś to przeżyję... a poza tym grypa ma swoje prawa
     
  12. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    81 fl ;)i nie jest to najgorszy wynik8)
     
  13. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Witam.

    Tylko spokój może nas uratować. Już wczoraj miałam nadkomplet zielska do całości. Podobnie z taśmami. Ale wczoraj miałam też bardzo zły dzień
    i polegiwałam .. I nam strzelać się nie chciało " wstąpiłam więc na działo" i padłam...bo spać się chciało..:cry:xD.

    A dzisiaj dłubię, dłubię i dłubię i mam dopiero 1/3 całości. I mam dość. Jeśli ktoś z farmerskiej braci zrobił wszystkie gry jednego dnia, to szacun !!xD

    [​IMG]
     
  14. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Ale mozna juz bylo na Gin&Tonic wymieniac czy po prostu sprzedalas za 1250 sg?
     
  15. kasia8006

    kasia8006 Stały bywalec

  16. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Wychodzi na to, że pod blaskiem niedoskonałości się kryją :p.
    W wolnej chwili między sianiem a ... (tu można wpisać dowolną czynność, która nadaje połysk) rzuć okiem na biurko w gabinecie. CV leży i czeka, może się Dziewczę nada ;). Śpiewać umie, to pewne :D.



    Tutaj skończone, na wyspach po raz kolejny rozsiane. W sumie to jest jedyny minus małża, że co trochę rozmnażać od nowa trzeba.
     
  17. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    :( poszukamy, jak przyjdzie czas.
     
  18. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    A ja skończę dopiero dziś wieczorem,bo robię na 2 polach i troszkę,z bonusów tylko +1 na 6h,więc tak się guzdram bardzo pomału.
     
    Mikasek-, robins71 oraz pretorianka lubią to.
  19. danusias23

    danusias23 Książę forum

    U mnie zrobione, 101 florenów było.
     
    Mikasek- i robins71 lubią to.
  20. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    U mnie - jak nigdy.
    Roślina wysiana (na wszelki wypadek z naddatkiem), wypadajek komplet (też z naddatkiem) i...
    nie ma komu do tarczy strzelać :cry::cry:
    Wyjątkowo, ale to absolutnie wyjątkowo, tej minigierki nie lubię, nie umiem i chętnie ominęłabym szerokim łukiem.
    Ehhh.. Może wieczorem najdzie mnie natchnienie?
    Gratuluję wszystkim i za resztę trzymam kciuki :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.