Opinie Kły furii

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. olga0

    olga0 Okazjonalny autor

    Nie ma za co, cieszę się że pomogłam. Życzę samych celnych strzałów.
     
    Mikasek-, robins71 oraz malgos63 lubią to.
  2. marocco

    marocco Stały bywalec

    Bry, u mnie 54/68, jeszcze 6 zbiorów z CMJ i będzie koniec. Imprezowe zbieram na gorsze czasy xD Powodzenia walczącym :)
     
  3. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    u mnie pnącze będzie za 1:30h. troszkę wolno mi idzie, ale do wtorku do 14:00 powinnam mieć koniec eventu :)

    EDIT: jest i pnącze, teraz pomalutku do końca. bez żadnych bonusów, tylko woda i CMJ. powodzenia wszystkim
     
    Ostatnie edytowanie: 10 marca 2019
  4. malgos63

    malgos63 Naśladowca mistrzów

    Skończyłam:inlove:
    Nawet sama jestem w szokuo_Oale doszłam do takiej wprawy, że waliłam po 22 i poszło szybko:p
    Powodzenia w strzelaniu:)
    Ze skrzynek wypadło 96 florków:inlove:
     
  5. Irena

    Irena Zaawansowany

    No i zakończone, teraz tylko Bahama. Koło mi trochę pomogło i jakoś się szybciej udało. Powodzenia walczącym
     
  6. tomash_21

    tomash_21 Aktywny autor

    Heja wszystkim. Pomimo 2 par oczu ;) to tylko raz wpadło 20 pkt. Kły furii zostały wybite yyy tzn. rozbite. Lewa i prawa strona ukończona8). Czy jest sens dalej grać, bo nie widzę żeby coś wpadało extra. Roślinki zostało na ponad 20 gier, wypadalców na 10. Pozdrawiam walczących.
    P.S. Po otwarciu 20 skrzynek z FL wyleciało 129 szt :):)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 marca 2019
  7. -Batka74-

    -Batka74- Mieszkaniec forum

    Szczęśliwie skończyłam i ja :) Teraz tylko tropiki zostały :) Trzymam kciuki za walczących farmerów :D


    Ze skrzyneczek wypadło 111 florków :)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 marca 2019
  8. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Przyznam ze powolutku do przodu, sieje tylko z woda i czasem nawozem.Koło niestety, dostane cukrzycy(cukier leci) na zmianę z solą,kto ma braki oddam pół tony :)
     
    AngelGina, kalinamala oraz robins71 lubią to.
  9. matthero

    matthero Weteran forum

    Event ukończony. Znowu dostałem 96 florenów, podobnie jak kiedyś... Teraz dylemat co postawić...
     
    AngelGina, kalinamala oraz robins71 lubią to.
  10. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie tez koniec, event przeszedł do historii,
    w skrzynkach były 93 floreny.
     
  11. tomash_21

    tomash_21 Aktywny autor

    Zapytam się może mądrzejszych głów jeszcze raz. Czy szanowne bp przewidziało jakieś nagrody dodatkowe za rozgrywanie nadmiarowych gier po rozgraniu maxa L i P strony. Jeśli nie to normalnie żal. Pozostawię to bez komentarza ( :p zzizzie)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 marca 2019
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Usiłujesz się w ten sposób pochwalić, że już prawie-prawie kończysz event, ale za dużo ci wszystkiego zostanie...?
    Bo ja wiem, to może należało oszczędniej siać xD

    Znam znacznie lepsze przykłady tego żal.pl 8)
    A angielskie słówko to należy przetłumaczyć xD
     
    oset53, mysza199710 oraz Mikasek- lubią to.
  13. tomash_21

    tomash_21 Aktywny autor

    Nie nie usiłuje się czymś chwalić i poza tym co to za uszczypliwe komentarze. Po prostu udało wysiać się więcej przez wylosowane dopalacze na kole. Fajnie jakby chociaż wpadło trochę SG lub PD/TPD. We wcześniejszych eventach dość często tak było.Jednak teraz podejście producentów powoli się zmienia.
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    OK, rozumiem.
    Ale żeby aż "żal.pl" - no to naprawdę przesada.
    Tym bardziej, że nie ".pl" 8)xD
     
  15. aisunel

    aisunel Generał forum

    Tylko krowa nie zmienia zdania i firma tradycynie dala 100% i the end?/koniec/,skrzyneczki daly rowno 90 fl,widzialem wiecej,hmm:D
     
    AngelGina, Mikasek- oraz robins71 lubią to.
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    BP niestety nie przewidziało dodatkowych dodatkowych nagród... Ale ode mnie:

    Gratulacje!!!
    fanfary.gif
    :)
     
  17. aisunel

    aisunel Generał forum

    Nic sie nie zmienia,jak sie zakonczy,to i tak albo nie wyskakuje,albo byle co:p
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Trochę późno, ale dopiero dorwałem sprzęt dźwigający nagrywanie pulpitu.
    Może komuś pomoże w wyczuciu strzału.
    W momencie kliknięcia celownik pulsuje.
     
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ojeju, właśnie mnie oświeciło, że przez cały czas źle liczyłam xD
    No tego jeszcze nie grali, ale.. ubzdurałam sobie, że prawa strona to ilość gier xD i wychodziło ciągle, że nie zdobędę ostatniego ulepszenia fabryki. Muszę przeliczyć jeszcze raz. Może już mam tyle eventówki, ile trzeba :p

    Mało snu, wina silnych wiatrów - a jakżeby inaczej ;)
     
  20. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    53 gierki i 1148 pktów. Nie ma szans, że zdążę wszystko zrobić:(:cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.