Jonasz

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika nowicjusz, 12 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. nowicjusz

    nowicjusz Zaawansowany

    Witam
    Są do kupienia 2 rodzaje. Wszystko jest to samo a różnica w cenie to 2 zł. O chodzi?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    Ta tańsza opcja to abonament, odnawiany automatycznie co miesiąc.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. nowicjusz

    nowicjusz Zaawansowany

    na czym polega ta odnawialność?
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak jak napisałam - automatycznie jak przy subskrypcji. Automatycznie przedłużany jest Jonasz a z konta pobierane są pieniądze.

    Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?
     
  5. nowicjusz

    nowicjusz Zaawansowany

    To dziwne że mi nie odnawia ani nie mam żadnego komunikatu o tym. Ostatnio kupiłem oba przez pomyłkę wiec powinien jakiś komunikat być. poza tym jak poprzednio kupiłem oba to chyba powinny działać dwa miesiące a nie jeden?

    Ok można zamknąć bo i tak się nie doczekam konkretnej odpowiedzi tylko zostanę odesłany do PT gdzie są ci sami modzi co tutaj
    :) miłej niedzieli życze

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 marca 2023
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli usługa nie jest odnawiana to znaczy, że wybrałeś opcję jednorazową (tę droższą), a jeśli kupiłeś Jonasza i Leśniczego to każdy z nich działa przez miesiąc.

    Skoro można to temat zamykam i również miłej niedzieli życzę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.