John_Shaft

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika John_Shaft, 27 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Trza podesłać tych naszych, zombiaków, może dadzą im radę :music:xD
     
  2. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    To tak zrób może dadzą radę czarownicy:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  3. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Ale gdzież oni :eek::eek::eek:
     
  4. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    odezwała sie łaskawa pani :music::music::music:,ale nie mogę jej tu ściągnąć>:(>:(>:( ,ale wedle powiedzenia tylko osioł zdania nie zmienia -.--.--.-mam nadzieję że zaglądnie;);););)
     
  5. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Znaczy jak się nie odezwie to zamieni się w te zwierzę, parzystokopytne xDxDxDxD
     
  6. profesja

    profesja Okazjonalny autor

    Pięknie, mnie z osłami kojarzyć :p

    Cześć Jasiek:)
     
  7. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Ważne że skutek jestxDxDxDxD
     
  8. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Łapaliśmy się już wszystkiego :eek::music:
     
  9. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    I tak dobrze Sabinka, że mi się nie oberwało, bo też się trochę wykoleiłam z foruma:p, dobrze, że Cię dłużej nie było - przynajmniej mi się upiekłoxDxDxDxDxDxDxDxD A tak poważnie miło Cię widzieć;)
    [ciach]

    Post edytowałam, grafiki ciachnęłam. Proszę o nie podawanie tego typu grafik.
    BA_Musa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 października 2014
  10. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    limetusia proszę nie podawać takich treści na forum. Przyznałam punkty zgodnie z regulaminem forum:
     
  11. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Ło Matko wchodzę na graczy patrze u Jaśka, Agata jest jako ostatnia i tak sobiem myslę,xDxDxDxDxDxD że Jasiek znów nabroił i na Karaibach siedzi ,:p:p:p:p:pa tu ZONK Baśka obrazki wkleiła
    Siema Szajba;)
     
  12. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Witam.
    I to mi się nie podoba, bo nie zdążyłem zobaczyć jakie :mad:>:(:mad::mad::mad:
    Dawaj jeszcze raz :music:
     
  13. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Ni ma Marcin już nie obaczym co tam byłoxDxDxDxD
    Jasiek wracaj do chałupy i sprzątaj trochę >:(>:(>:(>:(
     
  14. John_Staft post usuwam ponieważ na forum nie dyskutujemy o nałożonej karze

    odmulacz1 przyznaję punkty za niestosowne wypowiedzi oraz obrażanie
     
  15. John_Staft kolejny Twój post usuwam, nie wiem po co te komentarze przecież wiesz że nie można dyskutować o nałożonej karze, i po co te obraźliwe epitety ????na takie obrażanie nie możemy sobie pozwolić na forum.
    Proszę wycisz emocje
     
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    John_Shaft, przyznaję punkty karne za obrażanie. Szkoda, że nie potrafisz uczestniczyć w życiu forum zgodnie z zasadami, które akceptujesz logując się na nie.
     
  17. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Hell_fatum

    Miłego odpoczynku:
     
  18. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Witam nie było mnie parę dni i masz babo placek Jasiek na Teneryfie ,>:(>:(>:(>:(
     
  19. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Ja już nawet nie pamiętam jaką grafikę wkleiłam i znowu punkty i znowu od Musy - pozdrawiam szanowną Panią... Ogoniowego długo nie będzie? Stęskniłam się - zimno się zrobiło, przytulić nie ma komu.....
     
  20. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Oj, Baśka narozrabiałaś. Ale przy okazji i Jaśka i Odmiego na wakacje wysłali. :p
    Ileż to jedna kobieta potrafi zamieszania zrobić 8):music:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.