Jesienna sceneria :)

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Agulka87, 23 września 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jesienny klimat na farmie ?

  1. jak najbardziej tak :)

    48 głos(ów)
    92,3%
  2. nieee

    4 głos(ów)
    7,7%
  1. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    usunełam posty, które nie wnosiły nic do dyskusji; przypominam, że swoją aprobatę czy dezaprobatę wyrażamy w ankiecie; w postach zaś oczekiwane są uzasadnienia, argumentacja, dyskusja, propozycje modyfikacji itd.
     
  2. Wąsy71

    Wąsy71 Czeladnik forum

    [ciach]

    A wystrój jesienny byłby ładny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Część posta, która do pomysłu niczego nie wnosiła usunęłam. Bardzo proszę zapoznaj się i stosuj do Regulaminu forum: >>>klik<<<. Wszelkie zastrzeżenia do pracy Moderatorów zgłaszaj proszę do Pomocy Technicznej.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 września 2016
  3. klaudiau

    klaudiau Forumowy żółtodziób

    Dobrze. Jesień jest najbardziej kolorowa.
     
    Agulka87 lubi to.
  4. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Jestem na tak, ale ma być z możliwością wyłączenia tego tak jak śniegu :)
     
    Agulka87 lubi to.
  5. justyna65456

    justyna65456 Forumowy żółtodziób

    Ja bym zaproponował coś takiego:

    - rozpoczyna się kalendarzowa wiosna = sceneria związana z wiosną (wszystko kwitnie itd.)
    - rozpoczyna się kalendarzowe lato = sceneria letnia
    - rozpoczyna się kalendarzowa jesień = sceneria jesienna (żółte, pomarańczowe i czerwone liście na drzewach; wszystko dojrzewa itd.)
    - rozpoczyna się kalendarzowa zima = sceneria zimowa (dużo śniegu, brak liści na drzewach itd.)

    A co się z tym wiąże, to fajnie by było żeby był tryb dnia i nocy :)
     
    chrumcia91 i Agulka87 lubią to.
  6. Agulka87

    Agulka87 Młodszy ekspert

    Jak mi się to podoba :D
    co do lata to już nawet mogłoby być to co jest teraz na co dzień
    Jesień dokładnie tak ,kolorowe liście ale nie tylko czyli dodatkowo jeszcze te kasztany,orzechy, dynie ;)
    Zima ogólnie piękna im wychodzi moim skromnym zdaniem Tylko że kalendarzowa zima rozpoczyna się w połowie grudnia ? a tutaj na farmie to jest 1.12 ( z pominięciem tamtego roku , jakąś obsuwkę mieli) Może niech ten 1.12 już zostanie :) Chyba że coś pomyliłam :p Co do trybu nocy tak sobie pomyślałam że z okazji Halloween mogliby też wprowadzić fajny klimat na całej farmie bo tak jest teraz tylko w miasteczku i chyba na głównej farmie :)
     
  7. argus.2000

    argus.2000 Młodszy ekspert

    Można wprowadzać rózne zmiany ,aby tylko wymiary okna nie zmienić ,mam wrażenie ,że jest mniej .
    Przy okazji ,jak zmienić wygląd farmy do przed zmianą?
     
    tosia, Agulka87 oraz rosingspark lubią to.
  8. Mamcia493

    Mamcia493 Wielki mistrz forum

    pomysł super!!! dynie , owoce , kolorowe liście na drzewach... jestem na tak
     
    tosia i Agulka87 lubią to.
  9. Agulka87

    Agulka87 Młodszy ekspert

    dodatkowo byłaby opcja wyłączenia zmian W ten sposób wszyscy będą zadowoleni i zwolennicy pięknej kolorowej jesieni jak i farmerzy którzy jesieni nie lubią ;)

    Popatrzcie nawet teraz jakby taki lekko mroczny klimat wprowadzić na całej farmie a przynajmniej w miasteczku i na tej mapce co jest podgląd na wszystkie farmy, nie wiem jak prawidłowo to się nazywa :/
    No wiecie noc, jakieś duchy porozstawiane świeczki np tak jak kiedyś było na głównej łące podczas pełni :)

    Twoje posty połączyłam. Na forum pisanie posta pod swoim postem jest zabronione, jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 października 2016
    tosia lubi to.