Opinie Jaskiniowe wykopaliska

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kamder

    kamder Hrabia forum

    Z rzutem na taśmę udało się zrobić w całości 8).
    [​IMG]
    Musiałem zużyć trochę SN (gdzieś z ok. 1500 SN) zarówno pod wypadajki, jak i na eventówki, gdyż pomimo wylosowania 100% na kole, dalej by nie starczyło. Ale skoro z nawozowych leci ponad 50 SN dziennie, to szybko uzupełni ten deficyt.
    I jak na złość pod koniec eventu wpadło mi na kole kolejne 100%. Szkoda, że tak późno, ale lepiej niż nic.
    Teraz trzeba czekać co z skrzynki wyleci :).
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    kaszka1948 - Twój post z samym cytatem usunęłam.
     
  3. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    oby ta podkowa pomogła :)
     
    PoloMit, magdusia668 oraz hiacynta lubią to.
  4. ruda120

    ruda120 Koneser forum

    nie udało sie zdobyć pnacza , słabiutko te wypadajki niestety lecą , trudno, najważniejsze ze SN nie zużyłam bo byłabym wściekła właśnie teraz a tak , trudno , świat się nie skończy
     
    PoloMit i hiacynta lubią to.
  5. Anetka001

    Anetka001 Czeladnik forum

    No i mimo zużycia setek szt. super nawozu , zabrakło niecałe 100 wypadajek :mad:xD
     
    magdusia668 i hiacynta lubią to.
  6. kaszka1948

    kaszka1948 Czeladnik forum

    Zgadzam się w całości. Za co płacić? Za marne sadzonki, których w inwentarzu na kopy, marne zagrody z niskich poziomów, itemy, których nie ma gdzie stawiać? Schodzi ta gra na psy. Z sentymantem wspominam początk i - misje, w których można było zdobywać pomocnikow na 12, 24, 48 godzin, BB z dużymi przeskokami, nieliczne iwenty, które dawały fajne nagrody i pozwalały spokojnie rozplanować pracę na farmie. Im wyższy poziom tym większe zniechęcenie. Czas powiedzieć pas.
    Farma poz.159, tropiki 398
     
    Odilia, pbkl, rzucha4 i dalsza osoba lubią to.
  7. ewanta

    ewanta Komandor forum

    od czasu unity jak jestem poza domem /praca, zakupy, wyjazdy itp/ to nie mogę grać na telefonie jak na flashu i mam problem ze skończeniem eventów. mam dostęp do farmy rano przed pracą i potem dopiero około 17 i to utrudnia grę:
    po dwóch zbiorach papryki z brakujących 195 wylotek wypadło 47 i 32 czyli nadal brakuje 116 więc jednak nie ukończę całości.
    posiałam paprykę jeszcze raz (zbiór tuż przed 22-gą) ale aż tylu wylotek się nie spodziewam. zabraknie pewnie około 70 sztuk. (o 16.00 brakowało 400 ;))
    za realną kaskę nie będę kończyć :p
     
  8. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Udało się niecałą godzinę przed końcem :music:
    Mam nadzieję, że z Piccolo coś fajnego się wykluje, a jak nie to i tak fajna zabawa była. Oczywiście bez sporych nakładów SN się nie obyło, ale w końcu po coś się je chomikuje ;)
    Spokojnej nocy wszystkim ;)
     
  9. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    zrobiłam do końca oprócz wypadajek. mam 474 czyli brakuje 600 ....
    Do 1 części dokupiłam za 40 zł fl i wypadajki i 40 zł kombajn=80 zł to chyba i tak dużo ... .
    przecież nie narzekam tylko stwierdzam fakty :(:inlove::music::eek:o_O:oops::p;)
     
  10. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Moja gra zakończyła się na tym etapie, trudno. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że zależało wszystko od przyjętej strategii. Siałam również te długo rosnące. Gdybym skupiła się najpierw na uzbieraniu wypadajek, z taką losowością nie dałabym rady z ewentówkami. Dalej twierdzę, że z tym eventem jest coś nie tak.
    [​IMG]
     
  11. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Niestety nie udało mi się zdobyć pnącza brak ponad 100 wypadajek :( słabo leciały niestety.




















    9
     
  12. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    udalo sie zlapac pnacze, ufff, lece stawiac itemy, powodzeniajeszcze walczacym
     
  13. majka47

    majka47 Analityk forum

    Skńczyłam,ale jestem zawiedziona ,ze skrzynki -nieumarły skarb,kosztował trochę SN.Mogliby dawać lepsze nagrody w tych skrzynkach,no ale to mój wybór chciałam to robiłam ten ewent do końca nikt mnie nie zmuszał.
     
  14. magda2007

    magda2007 Książę forum

    Ta wspięga dała tylko 108 wypadajek, ale skrzynka jest, mam nadzieję że będzie w niej coś dobrego.
    Dziękuję tym co chcieli przesyłać mi wypadajki (piszę tutaj ,bo na pocztę nie mam cierpliwości)
     
  15. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    kupilam 15 i na wiecej mnie nie stac a brakuje jeszcze 12
     
    hiacynta, PoloMit oraz magdusia668 lubią to.
  16. Renata111113

    Renata111113 Okazjonalny autor

    brakuje 9 porażka a zaraz się kończy. Nie pamiętam takiego eventu.
     
    hiacynta, PoloMit oraz magdusia668 lubią to.
  17. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    skończyłam :) HURA :) rzutem na taśme :) Dziękuje drakulik34, anna0089 :*:*:*:* JESTEŚCIE KOCHANE!!!!!
     
  18. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    udało się :oops::D 700 SN bromelia na koniec i 1085 finalnie
     
  19. jakleci.magdalena233

    jakleci.magdalena233 Okazjonalny autor

    nie udało mi się dokupić wypadajek, bo oczywiście problemy z unity...do pnącza zabrakło mi 73. [ciach]:(

    Post edytowałam. Ostatnie zdanie usunęłam, ponieważ nie powinno znaleźć się na forum.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 lutego 2021
    hiacynta i PoloMit lubią to.
  20. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    Ale ciężki event, bynajmniej dla mnie, ale bardzo się cieszę że się udało:):) Ale się cieszę :*:** BARDZO DZIĘKUJĘ
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.