Opinie Jaskiniowe wykopaliska

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Kociana Jones zaprasza Cię na wspólną przygodę w najgłębszych jaskiniach Bahamaramy - będziecie poszukiwać nowych eksponatów do jego muzeum. Rozpocznij przygodę już teraz!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Czwartek, 28.01.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 02.02.2021, godz. 22:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    magdusia668 lubi to.
  2. bona53

    bona53 Mistrz forum

    Będzie robione o ile farma z baharamą będzie działać jak należy.
    Dobrego dnia wszystkim.
     
    hiacynta i magdusia668 lubią to.
  3. ClaireDanvers

    ClaireDanvers Młodszy ekspert

    Trzeba robić, skoro do wygrania jest Cudowna skrzynka Piccollo. A przynajmniej spróbuję. :D
     
  4. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Trochę tego potrzeba i tak:
    (wypadajka) młotek i sierp - 2200
    oko słońca - 11380 szt.
    kotlipoca 5980 szt.

    Ewent do zrobienia i robię
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Pokażę co można otrzymać ze skrzyni papug, bo to chyba mało znana skrzynia...

    skrzynia papug.PNG

    Szansa na Superpapuga czy Szekspiryna pewnie jest niewielka, ale jest...
    Teraz muszę policzyć, jak bardzo trzeba się będzie wysilić na wszystkie 12 zadań, bo inna opcja nie wchodzi oczywiście w grę:D

    I już wiem co z czym:) Pnącze jest łatwe do zdobycia, ale na skrzynkę Piccolo trzeba trochę zapracować. Jednak tragedii nie ma, jakiś bonus z koła (albo ze spiżarni), trochę SN i spokojnie do zrobienia:)

    misiek1978, mi też tyle wyszło:)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2021
  6. gienekcer52

    gienekcer52 Aktywny autor

    Kazdy orze jak moze ja sie wstrzymuje na razie z ewentami ,jutro bedzie albo gorzej albo w najlepsze tak jak jest ,czyli nie da sie grac ale czekam na taka gre jaka bylaprzed 14 -tym stycznia.
     
    ewakrk, hiacynta oraz .Farmeria. lubią to.
  7. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum



    podoba mi się ... więc robię , bo lubię skrzyneczki :p
     
  8. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Pewnie % bedzie tak jak ze sloniami... raz na kilkadziesiat sie zdarzy latajaca czyli ta przedostatnia.
     
  9. O-LadyMirabelle-O

    O-LadyMirabelle-O Forumowy żółtodziób

    Hej, a ja się zastanawiam, którą jaskinię wybrać. Skłaniam się ku "Oko słońca", jak myślicie, która opcja jest łatwiejsza dla niezbyt doświadczonego gracza? I pytanie siać można tylko na tej głównej polanie? Czy w wodospadach i lesie też, bo tego jeszcze nie mam odblokowanego :)
     
    hiacynta i magdusia668 lubią to.
  10. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Na plantacji tylko i tylko z tamtad wypadajki.... Co do wyboru co siac to zalezy od Ciebie... i tak jak chcesz zdobic calosc to raczej obojetnie, jesli natomiast tylko do pnacza to musisz sama wywwnioskowac ile na farme spedzisz czasu
     
  11. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Mówię sobie nie robię. A tu patrzę aż dwie skrzynie piccolo i jednak robie xDxDxD no to trzxa zdemować baśke...:cry::cry:

    EDIT: No i są żetony sezonowe do wygrania ale pewnie z nimi skończy się jak zawsze że zapomne wymienić i zostaną wymienione na Sianogorsze koniec końców -.-:pxD
     
    hiacynta, anna0089 oraz magdusia668 lubią to.
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    michal01096, jedną skrzynkę Piccolo można zdobyć, bo można wybrać tylko jedną jaskinię;)
     
  13. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Do wygrania jest jedna skrzynka Piccolo bo musisz dokonać wyboru, którą drogą idziesz :)

    Z poradnika :
    Na początkowej planszy eventowej będziemy mieć do wyboru dwie jaskinie - "Oko Słońca" oraz "Kotlipoca". Można wybrać tylko jedną z nich i wyboru nie można później zmienić. Również po skończeniu zadań dla danej jaskini nie można przejść do drugiego zestawu zadań.
    W pierwszej z jaskiń będziemy początkowo siać roślinę o czasie wzrostu 4 godz., w drugiej - 7 godz.
     
  14. jakleci.magdalena233

    jakleci.magdalena233 Okazjonalny autor

    Robię obowiązkowo, cóż innego robić w sumie, udanego eventu wszystkim i powodzenia :)
     
  15. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki,
    robie, jak zwykle, ile zrobie to moje,
    zaczne od tych 7-godzinnych, jak mi braknie czasu, to te krotsze moge nadrobic szybciej, ale to tylko moje zdanie,
    pozdrawiam, milego dzionka, i trzymajmy sie zdrowo
     
  16. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Pamiętajcie o blokowaniu map w młynie, żeby dało się mieć więcej niż 5 na start z nową rośliną. Zacznę chyba od krótkich, bo w domu przez studia siedzę i mam czas pilnować
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hm...A czy według poradnika,nie jest tak,ze można tylko jedną jaskinię robić?o_OWięc albo krótka roślina albo długa...;)
     
  18. kea275

    kea275 Ambasador forum

    Dokładnie tak , robimy tylko jedną jaskinię . Na początku trzeba dokonać wyboru .
     
    hiacynta, anna0089 oraz magdusia668 lubią to.
  19. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    tak, ale w poradniku np. w oko słońca. Kroki 2-5 to roślina krótka, a kroki 8-11 długa i trzeba tak czy siak wysiać obie:oops:
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to ja do okulisty i geriatry wybrać się muszę :D Jakoś nie dopatrzyłam się tegoi ze zrozumieniem cos nie teges xD:cry:xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.