Opinie Jarmark Farmeramy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosia_73

    gosia_73 Zaawansowany

    cześć
    Powinna być w przedmiotach ozdobnych (pod nazwą: fabryka wianków). Stawiasz ją na łące i co 6h zbierasz 3szt wianków
     
  2. -monikach81-81

    -monikach81-81 Forum Pro

    do jakich zwierzat najlepiej oddawac wianki na poczatku a jakie sobie zostawic na pozniej
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    -monikach81-81, trudno powiedzieć, zależy ile planujesz zrobić i na czym Ci zależy. W każdym razie każde kolejne zwierzątko (zgodnie z kolejnością w poradniku) daje więcej gwiezdnych talarów przy dość porównywalnych wymaganiach i ew. możesz się tym kierować...

    Ja się nad tym nie zastanawiam, bo i tak zamierzam zrobić co najmniej 9 kroków u każdego zwierzaka, a później pomyślę co dalej. Robię po kolei, zrobiłam 9 zadań u Koguta, teraz pracuję nad Słoniem... Raz mnie wstrzymują wianki, a raz gwiazdecznik. Tylko piszczałkowców mi nie brakuje :D
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Robię na zmianę słonia ,koguta i świnię wykorzystując cały gwiazdecznik liczę na te trzy nasionka od BPxD
     
    kaska860, gosiagosia60 oraz BA_Marion lubią to.
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Krowa ma 9 zadań zrobionych,reszta zwierzątek po 2.Brak wianków i gwiazdecznika.powinno się udać zrobić wszystkie zwierzątka po 11 zadań.
     
  6. ewanta

    ewanta Komandor forum

    a ja robię wszystkie po równo - zatrzymały mnie wianki - jestem na 4 poziomie u wszystkich zwierzaków.
    chyba złą taktykę obrałam:p w razie W to nie zdobędę żadnego ulepszenia domku
     
    olgs3 lubi to.
  7. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Niekoniecznie czasu jest dużo i jak obliczył Ryś ulepszenia powino się zdobyć bez wiekszego problemu.Trzeba tylko pilnować fabryki.Poleciałam sprawdzić i stała nie zebrana.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 maja 2019
    apulisia72, ewanta oraz hlnrys lubią to.
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    W poszukiwaniu zaginionej "Fabryki wianków".;)
    Jest to item, a nie fabryka - jak sugeruje nazwa.

    Ciekawostka:
    Inne nacje nazywają ten item sklepem/sklepikiem/butikiem.
     
  9. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Mi też troszkę przeszkadza, że nie jest pokazane na którym poziomie u danego zwierzaka jesteśmy.
    Ogólnie zamieszanie z poplątaniem z tymi eventami i sporo plansz do obrobienia, ale jakoś się robi na razie troszkę po omacku. Jako, że nie jestem z tych cierpliwych to nie zbieram najpierw całego potrzebnego badyla, tylko oddaję na bieżąco i tym samym sposobem przez ten natłok nie mam póki co pojęcia, ile czego mi brakuje :p
     
    bogusiania, aankaa_66 oraz ewanta lubią to.
  10. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Narysuj sobie tabelkę u góry wpisz nazwy zwierzaków i pod nimi słupki od 1 do 10 obdarujesz zwierzaka skreślaj i będziesz wiedzieć ile ci zostało kroków do końca.A pod słupkami wypisz sobie ile dane zwierzątko potrzebuje np:g-123 w-1 k-15 p-1035 itd
     
    gosiunia007, olgs3 oraz hlnrys lubią to.
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ja dlatego robię każdego zwierzaka do ulepszeń,rośline wpłacam do zera i co jakiś czas mam ją dopisaną.Jak starczy czasu i towaru bedę robić dalej.
     
  12. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    gdzie jest ten sklep akcji do zakupu za talary
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    margaretazet lubi to.
  14. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    dziękuję
     
  15. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    nie wiem na jakim jestem etapie, mam 149 GT. Krowa teraz da mi 17 a wiewiórka 20 GT. Słoń 1 i kogut 1 a owca 8GT.
    A przy okazji chciałam się zapytać na czym polega różnica w wiankach w sklepie poza ceną bo jeden jest za 10 a drugi za 5 GT.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 maja 2019
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Ten za 10 GT jest z wyższej półki xD i trzeba po drabince wyjść żeby go ściągnąć :) Więcej pracy :)
    Powolutku event leci. Kogut i słonica do 9 zrobionego bo dużo hałąsu robili :) Kogut piał a słonica trąbiła na całego :)
     
  17. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Maryniu, to wiewiórkę masz już na 9 poziomie czyli jeśli dobrze pamiętam, wersja minimum zrobiona. Natomiast słonia na 8, czyli na kolejnym masz ulepszenie domku :)

    A co do różnicy, to właśnie różnicą jest cena. Jedne są w promocji a drugie bez :). Dobrze, że w tych w promocji jest więcej, nie odwrotnie ;).

    Edycja: Jednak nie jest odwrotnie, bo te droższe są bez ograniczeń.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 maja 2019
  18. ania5757

    ania5757 Baron forum

    ja zrozumiałam tak-wianki w cenie-po5 talarow-można kupić ograniczona ilośc tzn-10 razy
    a w cenie-po 10 talarów-dowolną ilość-bez ograniczenia
    no ale może się mylę?????
     
    -norbijas- lubi to.
  19. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    ania5757, masz rację, te za 10 talarów, można kupować bez ograniczeń. To mnie się coś pomyliło. Bardzo dziękuję :)
     
    ania5757 lubi to.
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja tym razem twardo zbieram fanty, na razie mam tak:

    [​IMG]
    Ciekawe czy dam radę zrobić wszystko.:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.