Opinie Jarmark Farmeramy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    Tak ale na właśnie takiej zasadzie się kiedyś eventy robiło. Ustaw sobie duże pola, woda, nawóz i to wszystko. :)
     
    pawel_bm i apulisia72 lubią to.
  2. pawel_bm

    pawel_bm Okazjonalny autor

    Spoko, ja gram od 2009, tylko miałam prawie roczną przerwę gdy się znudziłam. (sorry za odejście od tematu)
     
  3. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Ja tak proponuję, by na przyszłość w przypadku takiego kolejnego miszmaszu na farmie, stworzyć jeden miksowy temat na forum, co by ludziska nie musieli latać po kilku różnych wątkach -.-
    Póki trzyma mnie jeszcze uzależnienie to robię wszystkie obecne eventy, choć latanie po polach z rożnymi eventówkami średnio mi leży -.-
    Jarmark robię tylko po 9 zadań każdego zwierzaka. Zgarniam ulepszenia domku, a na pnącze talarów starczy.
    Byłoby miło wykręcić jakiś bonus na kole, szybciej by poszła ta góra różnej różniastej eventówki, ale niestety bonusy omijają mnie szerokim łukiem :cry:
    Ło matko tyle tego jest, że ja nawet nie ogarniam nazw co mi właśnie urosło na Głównej, a co rośnie na pozostałych :wuerg: Ale to z Głównej to do eventu z pomidorem, więc nie ten wątek, zmykam :D
     
  4. goskasto

    goskasto Forumowy żółtodziób

    Gdzie ta fabryka wianków jest ukryta?
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tam gdzie wszystkie inne itemy - inwentarz z dekoracjami. Wejdź w pasek z dekoracjami, wpisz w okienko wyszukiwarki część nazwy (np. fabryka) i szybko się znajdzie.
     
  6. tomajete

    tomajete Okazjonalny autor

    Czy ja źle widzę, czy to rzeczywiście na pnączu jest 650 razy poziom Farmy i Bahamaramy? Kilka lat temu nie spałbym, żeby zdobyć takie pnącze. Swoją drogą - tak się ta gra rozkręciła, że nie wiadomo, gdzie ręce włożyć. Trochę mnie niepokoi to przyspieszenie, mam wrażenie, że albo się wykoleimy, albo dojedziemy do ....końca...
     
  7. _Kargul_

    _Kargul_ Forumowy żółtodziób

    napiszcie głąbkowi skąd wziąść fabrykę wianków czy domek na drzewie proszę
     
  8. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Ja już nad tym nie panuję, koniec to są ostatnie ewenty. To nie jest na moją głowę:(:(:(:(:(:cry:xD
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Fabrykę wianków otrzymał każdy gracz wczoraj po rozpoczęciu eventu. Poszukaj w pasku z itemami. Domek na drzewie jest do kupienia w miasteczku w galerii handlowej za sg
     
    Ostatnie edytowanie: 17 maja 2019
    gosiagosia60 lubi to.
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja nawet się nie staram panować, wiem jedno mam siać na wszystkich polach ewentówki i zbierać jak dojrzeją. A potem się zobaczy, co do czego.;)xD
     
  11. Małgosia48

    Małgosia48 Zaawansowany

    a gdzie jest sklep żeby wymienić talary?nie widzę go
     
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jest to jakieś rozwiązanie. Aczkolwiek ja posiałem karczocha i len, żeby do rana mieć spokój :)
    Tylko na mrocznych i specjalnym nie ma nic, co rośnie tak długo, więc się kiszą badyle eventowe :(

    Zerknij stronę wcześniej, do posta #65
     
  13. alusoo

    alusoo Zaawansowany

    U mnie w galerii jest do kupienia domek nie za sg a za150 florenów. Czy mamy inne galerie,a może ja zle szukam? Jeśli tak to proszę o pomoc w zakupie .Dziękuję
     
  14. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Ten się nazywa domek na drzewie i kosztuje mln SG. Wpisz w wyszukiwarkę całą nazwę, powinien się pojawić.
     
    olgs3 lubi to.
  15. alusoo

    alusoo Zaawansowany

    Powinien ale się nie pojawił. Może już go wycofali bo się przeterminował. Żartuję.Nie mam domku i nie będę go chyba miała mimo że sg by mi styknęło.Pozdrawiam! A badyle rosną i rosną jak urosną to zbiorę i oddam do skupu
     
  16. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    alusoo, sprawdź czy przypadkiem już go nie kupiłaś. Bo domek na pewno nie jest wycofany i powinien być dostępny. W razie czego napisz do Pomocy Technicznej, to pomogą Ci go znaleźć.
     
    Sookie lubi to.
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Najwyraźniej ja mam lepszą
    ...albo czytam ze zrozumieniem
    W mojej można było wziąć(!) za sg
     
    memlak i olgs3 lubią to.
  18. alusoo

    alusoo Zaawansowany

    Bardzo przepraszam za zamieszanie.Kupiłam,postawiłam i zapomniałam o nim. [choroba PESEL-owa] to się nazywa. Stoi bez ulepszeń.Jutro go będę ulepszać.Dziękuję .

    Skrót, którego nie stosujemy na naszym forum, podmieniłam na inne określenie o podobnym znaczeniu :)

    MOD_Rock
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 maja 2019
  19. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja kupiłam i nawet jeszcze nie postawiłam -.-. Człowiek wypracował już w sobie jakiś automatyczny odruch siania i zapominam, żeby na chwile postawić, nałożyć ulepszenia i przełożyć potem na wybieg. Skleroza całą gębą xD.
     
  20. Justysia131

    Justysia131 Czeladnik forum

    prosze mi powiedziec skad wziąc wianki?na poczatku chyba micoswyskoczyło czy chcesz użyc fabryki wianków. cos kliknelam i nie mam tej fabryki. prosze o pomoc
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.