Konkurs Jaka to melodia?

Temat na forum 'Oficjalne konkursy forum' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 10 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Akcent - przez twe oczy zielone :)
     
  2. kaszlach

    kaszlach Zaawansowany

    Akcent - Przez twe oczy zielone
     
  3. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Akcent - Przez twe oczy zielone xD
     
  4. Katana

    Katana Stały bywalec

    zenek martyniuk przez twe oczy zielone
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Punktacja ogólna została podana poniżej, w nawiasach punkty z I i II rundy:
    Laureatów trzech pierwszych miejsc prosimy o kontakt z pomocą techniczną w celu odbioru nagrody (prosimy o podanie zajętego miejsca). Mamy nadzieję, że Wam też podobała się zabawa.
    Dziękuję Wam za udział, ale również członkom ekipy za organizację konkursu oraz szczególne podziękowania za przygotowanie konkursu.
     
  7. Katana

    Katana Stały bywalec

    a ja tutaj odświeżałam ciągle strone ,czekając na to kto odpowiedział i komu zaliczono odp. zamiast sprawdzić tytuł czy jest poprawnie :D
     
    xBabciaEwa i chris975 lubią to.
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla laureatów:), brawa dla organizatorów, super zabawa, można prosić częściej o taką;)
     
  9. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Haha to tak jak ja xD wydawało mi się że tytuł właściwy i czekam czekam myśląc że jury zasnęło xD
     
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Moderatorzy nigdy nie śpią :)
    Zapraszamy do wątku rozmów, a tutaj zamykam :) Dziękujemy raz jeszcze za świetną zabawę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.