jak sie liczy zdobyte punkty za ryby??

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika czeresniak57, 21 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. czeresniak57

    czeresniak57 Okazjonalny autor

    mam z boku po prawej stronie przy lowiacym Misku tabele "przyjaciele ryb" na dole jest podsumowanie punktow. Jak to sie dzieje ze lowiac na przynete luksusowa i wyciagajac na jeden raz 3xryba, dodaje do sumy punktow, tylko punkty za zlapanie 1-nej ryby, a nie trzech - ktore pojawiaja sie po zacieciu przy splawiku ?? toz po co mi wydawac tyle wypadajek na przynete luksusowa??!!! jak i to mi dodaje jak za jedna rybe ! wrrrr
     
  2. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Aby otrzymać 25 "monet" łowimy 1 rybę;
    18 "monet - 2 rybki;
    15 "monet - 3 rybki;
    12 "monet" - 4 rybki;
    10 "monet" - 5 rybek;
    8 "monet: - 6 rybek.
    Pozdrawiam :))
     
  3. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    czeresniak57, czy masz jeszcze jakieś pytanie?
    Pomagającemu dziękuję.
     
    GoskaK lubi to.
  4. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Nowe pytania się nie pojawiły zatem temat zamykam :)

    Miłego wieczoru :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.