Jak mogę zdobyć?

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Wika7022, 29 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Jak mogę zdobyć nasiona goryczki i szarotki? Gdy je wybieram, non-stop pojawia mi się komunikat: "Niestety nie masz już żadnych roślin akcji specjalnej. Nie wpadaj jednak w panikę - dostaniesz nowe za około 5 godzin!". Wczoraj pisało mi to samo. Co mogę zrobić, by je zdobyć?

    Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi. :)
     
  2. Megan

    Megan Komandor forum

    Event rozpoczyna się dopiero 1 maja, więc jest jeszcze czas.
    O pojawieniu się ikonek eventowych roślin to było ogłoszenie w tej sprawie :)
     
  3. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Wika, spokojnie :)
    Nasionka pojawią się w piątek, wraz z rozpoczęciem eventu szwajcarskiego, teraz wyświetlają się przez błąd i nie mozna ich siać.

    kliknij TU :)
     
  4. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Bardzo dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi. Moderatora proszę o zamknięcie wątku.
     
  5. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Dziękuję Graczom za pomoc, skoro wszystko jasne, to zamykam. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.