Jajko wrony i czapeczka

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika _kubus1404_, 19 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Kilka dni temu kupiłem jajko wrony, i od wczoraj widzę że cały czas ma czapeczkę, ale ja nie przyspieszałem wykluwania za floreny ani nie dawałem czapeczki, więc tak ma być czy to błąd?
    Dodam że nadal muszę normalnie czekać na jego wyklucie, nie zostało przyśpieszone.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czapeczki jako przyspieszenie wyklucia zostały wycofane już jakiś czas temu, jest na ten temat ogłoszenie: >klik<, jednak z tego co pamiętam to grafika czapeczki pojawia się w momencie wystawienia jajka i nie ma żadnego znaczenia, to tylko efekt wizualny.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Jeszcze jedno, malutkie pytanie.
    Czy skrzynki można otwierać tak, żeby wszystkie naraz się nie otwierały?
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zależy, które. Przy skrzyniach z towarami można wybrać ilość jaką chcemy otworzyć a skrzynki z narzędziami otwierają się niestety wszystkie jakie posiadamy jednocześnie.

    Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?
     
  5. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Ostatnie pytanie jeszcze. Dlaczego świetlikowe święto jest w dziale z misjami które coś odblokowują? Z czego widzę, jedyne co ta misja może odblokować to jakiś przepis.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jest taka misja w Spółdzielni
    Dlatego też poradnik do misji znajduje się w spisie wszystkich misji, które znajdują w Spółdzielni.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  7. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Ale mi chodzi o to dlaczego ta misja jest w tym miejscu, skoro nie odblokowuje żadnego miejsca ani budowli.
     
  8. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    _kubus1404_, misja jak sam zauważyłeś wykonując misje odblokujesz dostęp do przepisu.
    Masz jeszcze jakieś pytanie dotyczące tematyki przewodniej tego wątku?
     
  9. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Dotyczące tej tematyki już nie, ale jeszcze jedno.
    Przed chwilą przeglądałem sobie rzędy chmur, i znalazłem rząd z eventu rybnego który się dzisiaj skończył. Pamiętam, że na 100% go nie kupowałem, miałem za mało talarów, więc skąd mi się wziął? To napewno ten, trzeba na nim postawić item moja łódka jest moją twierdzą i 3 inne itemy.
     
  10. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    _kubus1404_, sprawdzić to może pomoc techniczna.
    Raz jeszcze zapytam, czy masz jakieś pytanie dotyczące tematyki założonego wątku?
     
  11. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Już nie, można zamknąć, nie będę już was męczyć moimi pytaniami xD
     
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Temat w takim razie zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.