Opinie Jajeczny ekspert

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Na farmie hortensja, na wyspie karnegia a reszta to zagrody i drzewka które, dały mi 721. Teraz idę polować na bonusy z koła.
     
  2. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    Mikasek- i krasnoludek10 lubią to.
  3. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    U mnie na start z trzech pól waleriany i troszkę drzewek, plus menażeria i manufaktura, a na wyspie troszkę karnegii i drzewek 669 farbek, mogło być troszkę więcej, gdyby mi się chciało z moimi 5-cioma Jaśkami latać po polach :D, a zebrałam z nimi tylko główną farmę:D
     
    Mikasek-, krasnoludek10 oraz robins71 lubią to.
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No kocham te meldunki.
    Fascynujące są -.-

    Ale jak wszyscy, to ja też:
    U mnie 216 wypadajek, w sumie nic dziwnego, bo na wyspie najdłuższą mam paprykę, to ile z tego może polecieć xD
    Zresztą niedużo mi tego potrzeba, szlachetne róże na super polach już sobie rosną.
    W każdym razie event wystartował, koło dało różowe pawie (fuj), tak z 10 tych nieszczęsnych niewysyłalnych itemów (nie cierpię koła za te itemy) oraz 100% i +1 do stodoły. Na 27 prób to moim zdaniem całkiem spoko.
    Jutro chyba będzie z głowy ta zabawa, chlapnę nawozami, bo mi cierpliwości brakuje xD
     
  5. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Meldunek ode mnie- nie chce mi się robić tego eventu...Aktualizacja może nastąpi8)
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  7. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tuz po wymianie zauwazylem,ze cos nie pasuje,,ze przyjeli przelicznik dla poziomu 200..jedni zyskali inni stracili..bilans wyszedl na zero...:pxD
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/wymiana-piankowych-kapsul.67406/#post-1998300
    a tak juz na powaznie...nie sadze by w itemie nastapila zmiana;):)
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich serdecznie .
    Meldunek - te pędzlokwiaty posiałam 2x na dużych polach ze wszystkimi dodatkami , po zbiorze przejdę na małe i sianie do skutku. Na kole nic ciekawego mi nie wpadło , ale u mnie to norma - nic się nie zmieniło .Miłego popołudnia życzę . xD
     
  10. Odilia

    Odilia Młodszy ekspert

    [
    Taak ;) Jest dobrze
    487 wypadajek ze wszystkiego po trochu Z 1 pola drzew na bahamie 73 tylko wiec pod topór:)
     
  11. busia1

    busia1 Aktywny autor

    do koła też nie mam szczęścia ,53 kręcenia i nic nie wpadło żadne + do zbiorów za to punktów zbioru piór aż 11 szt to sie nazywa zezowate szczęście
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    522 wylotki - supi:D I w 4 próbie bonus za żniwa +100%:D I wpadła kolejna Warzywna zjeżdżalnia8) Ale na pozostałych 21 prób nic ciekawego.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 kwietnia 2019
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jak zrobić czerwone trójkąty na niebieskim tle?o_Oo_Oo_O
     
    Mikasek-, robins71 oraz krasnoludek10 lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    klikasz jedno a potem drugie chyba, ale nie wiem czy Ci zrobi ttrójkąty, kółka czy co
     
    zielonygroszek83 i Mikasek- lubią to.
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No własnie tak nie wychodzi mi nic :(
     
    Mikasek- lubi to.
  16. niusia1

    niusia1 Czeladnik forum

    najpierw we wzór a później kolor i na wybrany kawałek jajka
     
  17. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    mnie się trafiło +1 na 6h i 100% na żniwa,,szybko SP postawiłam,,mam 39 roślinek z pola,,,bonus +1 kończy się za 3h,,roślina dojrzeje za 3h50 min,,,hi hi, znowu pod górkę,,a miało być inaczej,,pięknie,choć raz
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To osobno się wybiera wzór i kolor o_O ??? Chyba znowu czegoś nie doczytałem w poradniku.

    100% na 24 h też mam, ale nie wiem czy dać małe pola czy super...
     
    AngelGina, Mikasek- oraz aleksandra lubią to.
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tak tez nie wychodzi...:(
     
    Mikasek- lubi to.
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No jak Ci nie wychodzi... Kliknij niebieski, potem czerwony (albo odwrotnie - najpierw czerwony potem niebieski) a na końcu kliknij jajko...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.