Opinie Jajeczny ekspert

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jesli sie moge wtracic....w zyciu bym nie chcial miec +200% na starcie eventu..nawet gdy na celowniku misja z smokiem...jeden zbior z tym bonusem da mi z 500 pol dodatkowe 2 tys roslin czyli zmniejszy ilosc zasiewow do misji o jeden...juz lepiej miec ten bonus gdy mam juz rozsiana eventowke i jechadz na superpolach..w ciagu doby mozna smialo natrzaskac ok 27 tys eventowki...
    no ale kazdy robi po swojemu bo ma inne priorytety...
     
  2. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Wybacz, że pocięłam Twój tekst.
    A to ładna nagroda za trud i dokładność :)
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Zamówienie przyjęte ;)
    Czyli będą trzy te jaja faszerowane czy jak im tam dla Przyczajonego i jedno dla ciebie, więcej to bym się musiała jakoś specjalnie starać, a niespecjalnie mi się chce, bo event boleśnie nudny jak zwykle (ale spoko wytrzymam, nie takie nudy się wytrzymywało wśród tych zagonów sałaty).

    Kiedyś chyba zdejmą embargo na te ropuchy - zajrzałam tam do nich do paska, jakieś takie przykurzone i pomarszczone już ze starości.
    Typowe dla tzw nowych zagród z TSów, okropnie się starzeją w oczekiwaniu na wizę ;)

    Ale jajo to myślę że puszczą jednak - no chyba mi nie zrobią takiego świństwa 8)xD


    Nawet nie nagroda (raczej przyjemność z dawania prezentów) - ja z tych wszystkich wyliczeń nie korzystam, bo nie gram na serio.
    A jak się gra na żywioł, to po co liczyć...
    ... w sumie to i tak nie rozumiem, po co cokolwiek tu liczyć xD
    Mnie osobiście wszelka buchalteria odebrałaby nawet te smętne resztki przyjemności z gry (no, z gry eventowej).

    Będę normalnie siać i zbierać, chlapnę super kupką (fosfaty mam własne) na moje (nie śmiejcie się) szlachetne róże (bez kasztanka), odbębnię ileś tam razy tę wyjątkowo prościutką mini gierkę z max punktacją... i na pewno zdążę złapać te jaja - zero adrenaliny, zero frajdy poza tym, że będą zamówione prezenty dla znajomych (bo dla mnie to jedyny sens robienia eventów).
    Liczenie, pilnowanie tych zbiorów... no nie, litości, ta gra już od wieków nie reguluje mi trybu życia xD
     
  4. Jarolnikk

    Jarolnikk Aktywny autor

    tomajete lubi to.
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jeśli jestem na twoej liście znajomych i nie sprawi ci to kłopotu to jednym nie pogardze.
    Pozdrawiam
     
    Mikasek- i zzizzie lubią to.
  6. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Mnożnikowe itemy, które (niestety) odchodzą w mroki historii. Ja przy moim 220 poziomie z łąki, po uruchomieniu dopalaczy 20mln punktów potrafiłam co 15 godzin natrzaskać. Nostalgia.....Resztki mam -pojedynczy na jedno pole pokazuje mi obecnie bez dopalaczy 27500 punktów. Niczego tak zyskownego nie było dotąd.
    W temacie - tylko nie zbierać farmy ani wyspy!
     
  7. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Event do zrobienia, więc robię :) Patrzę sobie na przyczajone jajko - 75xpoziom farmy- 4 pola - przy 210 poziomie farmy, to 15750 punktów na dobę, raczej się nie skuszę :)
    Pozdrawiam wszystkich kreatywnych jajkomalarzy !
     
    Mikasek-, robins71 oraz olgs3 lubią to.
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Poczytałam, podumałam i robię tak,
    na farmie tylko ewentówka, wyspa na wylotki,
    a jak nie starczy zbiorniczków z farbą, to po raz pierwszy użyję uszlachetnionego krokusa.:)
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek - też zamierzam tak robić , krokusa mam , ale zwykłego , no nie miałam kiedy go uszlachetnić . zobaczę jak zbiorniczki polecą i coś się wymyśli. :p
     
  10. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    miałam robić ale wnuki zweryfikowały mój zapał ;) odpuszczam z braku czasu ale kibicuję jajo-malarzom:D
     
  11. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    Chętnie pomaluję kilka jaj, w domu jaja maluje mąż,a ja tu ;)
    Nie spinam się,aby zrobić event do końca, każda nagroda mnie ucieszy
    Na polach na zbiór czekają długo rosnące
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Piąte Jajo, hmm, to brzmi jakoś apokaliptycznie 8)xD
    Ale co tam, lubię ambitne projekty xD
    Piąte Jajo będzie dla ciebie xD

    Oj, chyba czas zamknąć listę zamówień, bo się wpakuję w jakiś skrajny hardcore 8)xDxD
     
  13. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dziękuje Zuzka.Trochę jestem zakłopotana wprowadzjąc cię w taki nastrój.
    Event będę robić choć nie wiem z jakim skutkiem, do piątku nie będe miała zbyt wiele czasu.Jednak myśle że uda się wejść co te 5h.
    Pozdrawiam miłego dnia życzę.
     
    Mikasek-, miwi45 oraz robins71 lubią to.
  14. izaania

    izaania Forumowy żółtodziób

    małe - Tak ale tylko pod warunkiem, że będziesz miała aktywny chutnej marchwiowo-jabłkowy wtedy z małego pola będziesz miała 4 w sumie razem 16 a z jednego dużego wyjdzie ci 5 a z chutnejem 8
     
  15. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    super, bardzo dziękuję
    w takim razie powodzenia
    pozdrawiam serdecznie

    Oddzieliłam odpowiedź od cytatu
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 kwietnia 2019
    zzizzie lubi to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    10 min. minęło i nikt nie melduje?
    Wszyscy czekają ze zbiorami na pierwszego odważnego?
    xD:cry:xD
     
  17. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    już melduję 459 wypadajek , na Bahamie mieszanka, drzewa, zagrody i troszkę hoji; na FF dwie łąki nostrzyk i leśna w drzewach plus menażeria i manufaktura
     
    Mikasek- i robins71 lubią to.
  18. ifff_78

    ifff_78 Zaawansowany

    :p zebrałam, wypadajki nieźle, na początek mam 721 szt. (prawie 25% potrzebnych) :)
     
    Mikasek- i robins71 lubią to.
  19. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Zebrane, posadzone, podlane, 700 wypadajek, jedno jajo skracające. Kolejne 10 na wszelki we młynie się turla
    pierwsze jajo pomalowe za 22p. Strata bo nie skapowałam, że malując następny pasek muszę jeszcze raz nacisnąc kolor mimo że ten sam co poprzednio
     
    olgs3 i robins71 lubią to.
  20. matthero

    matthero Weteran forum

    Mi się udało na razie tyle zebrać ze zbiorów. (+1 od sąsiadki)

    [​IMG]
     
    Mikasek- i robins71 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.