Opinie Jajeczny ekspert

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Jarolnikk

    Jarolnikk Aktywny autor

    Pnącze.:Krótszy czas czekania na gotowość do zbioru przedmiotów ozdobnych - bonus: 10%, czas: 2h.
    Mam pytanie, czy bonus ten skraca tylko czas gotowości do zbiorów pojedyncze item? Czy skraca również czas gotowości rzędów chmur z itemami? Jeśli tylko pojedyncze itemy nie wiem, czy nie szkoda świąt zarywać dla eventu.
     
  2. Odilia

    Odilia Młodszy ekspert

    Dasz rade Gonia Jak się zamotasz to naciśniesz krzyżyk i zaczniesz od nowa jajca malować :)
    Coś czuje że to będzie fajniutki evencik ;)
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No nie wiem..Zobaczę...
     
  4. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Dokładnie. i Tak zbieram to raz dziennie więc dla mnie to żadna rewelacja a nie mam zamiaru siedzieć przy stole i patrzec na zegarek. Coś tam pewnie pomaluję ale bez żadnego spoglądania na zegar.
     
  5. tessao

    tessao Cesarz forum


    miło powitać po przerwie :)
     
  6. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja też zawsze czekam na wyliczenia hinrysa- dzięki :inlove:- i wtedy wiem czy mam robić demolkę na całej farmie czy leśną można odpuścić
    oczywiście też robię:)
     
  7. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    :( :( chyba nie mam, czyli trzeba siać..
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witaj słonko .:D U mnie wszystko przygotowane na jutrzejszy ewent , tylko muszę kartkę sobie na ekran powiesić , żeby rano zbiorów nie ruszać .;)
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ależ ja też podziwiam.
    I doceniam.

    Choć moje prywatne doświadczenia eventowe wskazują, że szkoda adrenaliny na taką spinkę okołoeventową... jeśli się choć trochę potrafi w to grać, a @hlnrys raczej potrafi ;)

    Właśnie:

    W uznaniu zasług oferuję dwa posiekane, porąbane i przyczajone - w sumie co mi szkodzi machnąć tyle tego eventu, żeby wystarczyło na te jaja dla ciebie.

    Ktoś jeszcze zamawia...? 8)xD
    Ale jeśli będą niewysyłalne, to się normalnie pochlaszczę, ech :cry:xD
     
  10. Mamcia493

    Mamcia493 Wielki mistrz forum

    dziękuję za te wszystkie wyliczenia, trzymam się ich skrupulatnie i każdy event zaliczony. Pozdrawiam
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dziękuję.
    Już obczajam dla nich miejsce.
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jak się uda bez stania na głowie i machania w powietrzu paluszkami od stóp, to będzie ich więcej xD
    Na szczęście na niczym innym mi nie zależy, lubię mieć konkretny cel ;)

    Odpaliłam kupon i posiałam goździki.
    Po raz pierwszy chyba od pół roku xD

    Hmm, ale pozwolisz, że będę sobie dłubać w evencie według mojego porąbanego... tego, chciałam powiedzieć: przyczajonego braku planu...? 8)xD
     
  13. Odilia

    Odilia Młodszy ekspert

    To zobacz tak.
    Jutro o godz 14:15 ( wcześniej nie ma sensu ryzykować wywalenia z gry ) wchodzisz z imprezową wejściówką na koło po 200 za żniwa na 24 h widzisz to ? Następnie odpalasz pnącza, bonusy itp i rozglądasz się czy wszystko gra. Dalej pomalutku nie śpiesząc się uruchamiasz kombajn i patrzysz jak ze wszystkiego co masz na polach lecą ogromne ilości wypadajek i różnych fajnych przedmiotów (młotki wiertarki itp;) )
    Już widzisz to Gonia ? Buzia ci się cieszy i czujesz że dasz rade uporać się z tym szybko i zgarnąć wszystkie nagrody :)
     
  14. malgos63

    malgos63 Naśladowca mistrzów

    Noo jak zzizzie robixD to ja też się biorę do roboty:p
     
  15. Odilia

    Odilia Młodszy ekspert

    No to obczajaj bo może się okazać że za przykładem zzizzie w podzięce za eventowe wyliczenia i z okazji świąt;) poleci na ciebie więcej jaj :)
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wg mnie błąd.
    Jak się trafi bonus 200%, czy 100%, nawet +1, to szkoda go na rozsiew.
    Ja bym walczył z kołem po rozsianiu.
    Przed pierwszym zbiorem ewentówki z wszystkich małych pól.
    Wtedy taki bonus wykorzysta się efektywnie.
    (Jak wpadnie;))
     
  17. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    jeśli mogę prosić to oczywiście zamawiam
     
  18. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Dołączam się do licznego stada wielbicielek wyliczeń Rysia. Mimo tego jaja nie wyślę. Zablokują jak nic. Będzie u Zuzy się kisić w pasku razem z obiecanymi mi ropuchami.....
    Farma przygotowana -kalkulator pomocny (kolejny ukłon dla Przyczajonego),.
    W poczuciu dobrze spełnionego obowiązku - dobranoc wszystkim strudzonym farmerom
     
  19. Odilia

    Odilia Młodszy ekspert

    Czy ja wiem ?;)
    Jeśli Gosia ma na jutro przygotowane do zbioru cenne drzewa, warsztaty ,zagrody oraz rośliny których potrzebuje koszmarne ilości do zdobycia np smoczego jaja :pto niech lepiej wykręci 200 przed zbiorem co?;) Przez 24 kolejne godziny zdoła trochę tej eventówki podgonić i tak ją to bardziej uszczęśliwi :)
    Mnie na pewno:)
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jeżeli tak na to patrzeć, to tak.
    Ja teraz patrzę tylko pod względem badyla, bo jednak trochę go potrzeba i stąd moja uwaga.:p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.