Opinie Jajeczny ekspert

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Aga , ty tak nie wal w ten słup , bo jajko zamiast na stole , będziesz miała na czole - siej co ci zależy ,skoro i tak na farmę wchodzisz , do roboty . xD
     
  2. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Witanko :)stwierdzam że już nie chcę hamaczkowaćxDboki bolą i na polu jakoś bez wyzwań nudno;)jajka będę malować a jakże:D
     
  3. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Spróbuję zrobić dla pnącza. Może się uda8):music:
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Znowu maraton.
    Bez dopalaczy to sianie 24/24.
    Zbierając badyl 3xdobę (5:12 z wodą) + coś na noc - nie ma szans na pnącze.
    Z max ilości pól 588 x 3 (cmj) = 1.764 x3 (doba) = 5.292 x 6 (dni) = 31.752
    Na 70 zadań potrzeba 33.465.
    Tak się nie da.

    Trzeba zbierać 4x na dobę.
    588 x 3 (cmj) x4 (doba) x 5 (dni) = 35.280 - styknie, tylko co z wylotkami jak na noc pójdzie krótki badyl?
    Potrzeba 500 na dobę, to sporo.

    Albo siać z zegarkiem:
    33.465 / 1.764 = 18,9 - 19 zbiorów.

    Pnącze dobre, jak ktoś nie ma.
    Pozwala zbierać itemy "pełne czasowo" (24h) bez codziennego poślizgu.
    Ja już mam wielkanocne, co prawda 24h i odpalam co drugi dzień, ale to mi wystarcza do niwelowania poślizgu.

    Ja mam dostępne 480 pól (1440) i musiałbym zebrać 23 razy + rozsiew.

    To tylko do pnącza, a gdybym tak chciał zrobić max?
    Zakładając pisanki za 25 pkt., to potrzeba 106 gier - 51.410 badyla i 4558 wylotek.
    Jednak bardziej prawdopodobne to 22 pkt za jajo, co się przekłada na 120 gier (58.200 badyla i 5.160 wylotek).

    Ewent trwa 144h, max mogę zebrać (woda + kupa = 4:40 (4,66))
    144/4,66 = 30,9
    rozsiew i 30 zbiorów
    30 x 1766 = 52.920

    No, więc można zrobić maxa.
    Wystarczy siać na wszystkich polach (z zegarkiem), z wodą i kupą, robiąc pisanki za 25 pkt.

    Edyta:
    Liczyłem dla 6 dniowego ewentu.
    Nie doczytałem, że ten trwa 7.
    Także doba zapasu do wyliczeń.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 kwietnia 2019
  5. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Wg poradnika po wyjściu z gry przed ukończeniem jaja gra się resetuje. Czyli tak jak z układaniem farmowej odmiany tetrisa jak nam za dużo czasu zejdzie - resetujemy i liczymy na lepszy czas
     
  6. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    A ja blisko Francji ,ale narazie nie płacze u mnie.Ale Francja płacze za katedrą która się paliła,co za lekkomyślność robotników,to samo było w Gdańsku,to tak w nawiasie.A event robię jak zawsze zresztą pobawimy się w przerwach na przygotowaniach do świąt.Miłego dnia
     
  7. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Wchodzę w to. Ile zrobię, tyle zrobię. Na pnączu mi nie zależy ale te skrzynki są kuszące :) Tulipanowcem też nie pogardzę :p
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To cenna informacja.
    Ten tetris chyba mnie ominął, bo nie kojarzę.
    Poproszę o link.
     
  9. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  11. Jarolnikk

    Jarolnikk Aktywny autor

    hlnrys dlaczego x 5, skoro jest 7 dni?
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A widzisz, nie doczytałem.
    Z rozpędu policzyłem standard 6 dniowy.
    Co zmienia tyle, że jest doba zapasu do moich wyliczeń.

    5 dni trzeba siać badyla na 588 polach, zbierając 4 x na dobę, żeby zrobić 70 kroków.
    Oczywiście te 20 zasiewów każdy rozplanuje wg własnego uznanie.
     
  13. bojarek7sylwusia

    bojarek7sylwusia Forumowy żółtodziób

    Skoro moja imienniczka wzięła się za malowanie jaj to i ja się muszę wziąć - czyli siejemy, zbieramy, kręcimy w młynie i malujemy :D
     
  14. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum


    Według poradnika "zbiornik z farbą" będzie wypadać też ze wszystkich pól Bahamaramy, więc tam coś dłużej rosnącego na wypadajki, a na farmie ewentówka;)
     
  15. rolnik_matik

    rolnik_matik Mieszkaniec forum

    A ja nie lubię tych mini gierek. Gdybym chciała w takie głupotki grać to bym se weszła na stronki właśnie z takimi a nie na farmę. Nie ma szans - odpoczywam.
     
  16. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Znaczy plan jest. Siejemy tylko eventówkę w miarę możliwości zbierając o czasie, 4 zasiewy na dobę. Na wyspie coś na wypadajki. Mielemy, malujemy, jak za dużo czasu zajmie resetujemy. Dla chętnych przedłużacz czasu, we młynie robi się godzinę, zobaczymy - w razie czego się skorzysta.
    No i są jeszcze sąsiedzi i znajomi - prezenty taśmowe do wysyłania co ilość wypadalców pewnie poprawi. Dziwne, że z oazy nie ma - ostatnio standardowe było
     
  17. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    uwaga uwaga, siejemy marchew i seler i zarabiamy kilka milionow sg na evencie :D robię 16 kroków obowiązkowo reszta się zobaczy :D jak tam będzie się udawać :D

    uwaga na dopalacz bonusowy z tej marchewki i selera, w mlynie robi sie az godzine :D warto poogarniac go zanim eventowka dojrzeje :)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 kwietnia 2019
  18. Jarolnikk

    Jarolnikk Aktywny autor

    Mam 560 x 3 =1680
    33465 : 1680 =19.92 wysiewy
    19.92 : 7 = 2.85 wysiewów dziennie bez bonusów
     
  19. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    To rozumiem do pnącza
     
  20. cebulka65

    cebulka65 Forumowy żółtodziób

    Mam bonus na żniwa S +100% czas 24 h- czy jak odpale to będę zbierac zamiast 5 szt rosliny 10szt? A w temacie to event i tak robię
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.