Opinie Jajeczny ekspert

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. halina54

    halina54 Hrabia forum

    drutu ,mandragory i innego badziewia Ci u mnie dostatek jak u bogatego rolnika..szkoda tylko ze do niczego nie jest przydatny,tylko sie czlowiek wkurza jak czyta jakie to kolo co dla poniektorych laskawe...ale to tylko gra i swieta tuz tuz wiec wszystkim zycze bardzo udanych i slonecznych
     
  2. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no super, roślinka pozbierana i posiana na półtora łąki na super polach, za 6 gierek w których zdobędę max 25 punktów, kolejne 125 talarków wpadnie :D a za 10 gierek będę mieć 25 gierek zaliczonych i bonus z lewej strony talarków się pojawi :D
     
    robins71, anna0089 oraz krasnoludek10 lubią to.
  3. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    A ten drut to ze zwykłego koła?
    Nie przypominam sobie by na imprezowym był drut czy mandragora (perfumy niestety są).
    Jeśli tak, to nic dziwnego, ze nie widzisz bonusów (100, 200% do stodoły), na zwykłym można zdobyć (rzadko) tylko +1 na 6h do stodoły.
    Zresztą czy ja wiem czy w tym evencie konieczny jest ten bonus, spokojnie można obyć się bez niego, przynajmniej nawozy się zaoszczędzi.8)

    30 jajek umalowanych - ta mini gierka moją ulubioną nie zostanie.
    Kupon na 36h (kolekcjonerski instynkt:inlove:) i item przyczajone jajko zgarnięte. Byle do pnącza, chociaż jak się nie uda (jeszcze masa czasu) to płakać nie będę.;)
     
  4. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Event robię, nawet trafił mi się bonus +100 na 24h, więc teraz na super polach sadzę :music:
    Wylotki dopisują, nagrody sympatyczne, chyba nie ma na co narzekać :p
    A nie, jednak jest... To malowanie jajek raczej mnie dobije :cry: Jeszcze jak obejrzałam filmik, który wrzucił hlnrys to naprawdę takie mini gierki to nie na moje nerwy :cry:

    A teraz tyci tyci prywaty :p

    hlnrys dosłownie uwielbiam czytać Twoje posty :inlove::inlove::inlove:
     
  5. matthero

    matthero Weteran forum

    Mam i ja pnącze:

    [​IMG]

    Powoli zbliżam się do końca :)
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kurka wódka.. Mogłem sadzić na SP. Ale mam tylko około 600-700 sztuk i miałem8) A kasy staram się od dawien dawna już na tę grę nie wydawać.
     
    zielonygroszek83, robins71 oraz Odilia lubią to.
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Wykupiłam skrzynię z florenami. I tadam- 3 floreny mojexD:cry:xD:cry:
    Ogólnie to 42 jajka pomalowane.
     
  8. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Koło było łaskawe i dla mnie :)

    [​IMG]

    Pozdrowienia dla malujących jajeczne wzorki ;)
     
  9. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    60/48 Może uda się całe zrobić? o_O
     
  11. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    Powoli do przodu czyli 23/21. Jeszcze żadnego bonusa nie trafiłam, szkoda bo z bonusami łatwiej.:):)
     
  12. farmerroza

    farmerroza Czeladnik forum

    Mam problem nie mogę malować jajek ,
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. Odilia

    Odilia Młodszy ekspert

    Uwielbiam Was czytaćxD:cry:xD:cry:nie mogę
    Czasami znajdę tu coś takiego że w tej chwili nic nie widzę bo okulary mi zaparowały od śmiechu xD

    Nic już kupką nie podlewam bo się po wczorajszym szaleństwie na 200% spłukałam xD
    Chaszcza mi narosło ale wypadajki blokują tak więc 60 na 48;)
     
  14. anna0089

    anna0089 Książę forum

    To tak jak ja - 3 floreny. Szału nie ma ale dobre i to :)
    Acha, ilość gier zrobionych 57 Jeszcze trochę i będzie pnącze :)
     
  15. farmerroza

    farmerroza Czeladnik forum

    Widzę że każdy coś zdobywa a ja stoję w miejscu i tyle , Chociaż cieszę tym że wy coś zdobywacie i tym jestem trochę szczęśliwa , Jedni mają coś a drudzy nic , spokojnej nocki dobranoc ,
     
  16. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jaki masz ten problem?
    Idź poczytaj FAQ i obejrzyj tam filmik.

    I wszystko będziesz wiedzieć :)
     
    robins71 i krasnoludek10 lubią to.
  17. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    klik pędzelkiem w kolorek i klik w pole na którym ma on być, jeśli są 2 kolorki to klik pędzelkiem najpierw w jeden później drugi i klik w obszar do pomalowania, jak jajo z boku jak pomalować zniknie klik w tego stwora przypominającego zajączka tam z prawej :D

    aby odpalić gierkę należy mieć zestaw do malowania pisanek po lewej w grze na zielono lub lepiej jak masz bonus jajecznego zegara to wtedy klik po prawej:D
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    6 prób, 3 bonusy się pojawiły (2 100%/24h i 1 200%/12h). Niestety wpadła znowu warzywna.

    Zbiór rano.


    EDIT: Jeeeest! Kolejny bonus 100%/24 h wpadł!!!! Tak więc jednak chyba się tym razem skuszę na promocję SN i obdaruję przy okazji sąsiadów.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2019
    Odilia, BiałyTrabant oraz robins71 lubią to.
  19. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    27 gier z 70...pnącze dalekkkko
     
    krasnoludek10 i robins71 lubią to.
  20. fiona000777

    fiona000777 Czeladnik forum

    Jak mam pomalować jajka jak na jednym poziomie mam mieć dwa kolory? Ten pędzel cały czas robi mi tylko jeden kolor
     
    krasnoludek10 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.