Opinie Jajeczny ekspert

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    witam :) nie wiem jak to robicie ale mnie udało się dopiero pomalować 17 jajek, sieję z wodą i kupką, podsypałam, ile miałam ,SN i zośką, czemu tak wolno mi idzie? chyba muszę iść do jakiejś wróżki :(
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Na twoim miejscu bym koło fortuny odwiedziła i pokręciła , Bonusy do stodoły wpadają i szybciej to idzie . Też mi wpadł jeden na 12 godz i szybciej roślin przybywa . Miłego dnia wszystkim życzę - słonko świeci - ciepło będzie - wiosnaaa .xDxD
     
  3. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    mam asyminę !!! z tych zagadkowych java :D super, a ze skrzynek zwierzo-drzewnych wpadły gazele i wiąz :D mega cudownie

    cypryśnik też już sobie rośnie, i dostałem też drugą różę pustyni :) :)

    powodzenia wszystkim :)

    ___

    no to fajnie masz, ja dostaję tylko na pd :D ale koło za to mnie kocha, dostałem zagrodę osłów :inlove: dziwne nie, że osły dają taką radość, ale większą radośc dają eliksiry :D do spa będą mocno potrzebne :)

    uwielbiam to koło, ono wie co potrzebuję, i samo mi podsyła mega prezenciki :)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2019
  4. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    46 gierek rozegranych bo z koła wpadło 100% na 24 godz. a z prawej strony 39 zaliczone jest dobrze przy moich zdolnościach wizualnych i ruchowych kręce w młynie wspomagacz czasowy
     
    olgs3 i robins71 lubią to.
  5. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    u mnie dziś 37 gierek, po prawej 26. robię bez bonusów czasowych chociaż ukręciłam z 10 (w sumie niepotrzebnie), restart dobra rzecz ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2019
    Odilia, gosiunia007 oraz robins71 lubią to.
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Niestety koło dla mnie znów niełaskawe, więc bawię się bez bonusów.

    Dopiero 26 gierek zaliczonych.
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja mam pomalowane tylko darmowe jajoxD

    Halny Rysiu - u mnie sztuczka z "Esc" nie działa, bo gram na telefonie. I przespałem dwa zbiory (miałem zebrać 8, 13, 18, 23). No trudno. Nie będę siedział do 1 w nocy.
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tomek ja ekspertem nie jestem , ale zostawianie wszystkiego na koniec , to chyba zły pomysł . :p Po kilku malowaniach oczopląsu można dostać.:p
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dlatego na razie kręcę 32 pisankowe zestawy:D Ale niestety rozegram tylko 20 z nich, bo muszę dokręcić 12 bonusów.
     
  10. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Dzień dobry :)
    Dla odmiany sieję i poluję na kupę.

    Nie wiem, czy jutro tutaj zajrzę, więc wszystkim obchodzącym Święta życzę krótkich kolejek, mało sprzątania, dużo ciepła rodzinnego i wszystkiego czego sobie na ten czas życzycie :)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oj, gdyby się w mojej rodzinie dało mieć mało sprzątaniaxD Ale dziękuję:)

    Zbiór badylka za 4 h 4 min.
     
    Odilia, tereska1108 oraz robins71 lubią to.
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No to pech.
    Ale i na to jest rada.
    Musisz podłączyć do telefonu klawiaturę komputerową (da się).
    Albo...
    [​IMG]
    xD:cry:xD
     
  13. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    pomalowane 65, za 4 minuty zbiór i jak dobrze wypadajki sypną pnącze zawiśnie. Koło współpracuje jak nigdy, SN jeszcze jest!
     
  14. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Dołączam się do tego, że kolo w tym evencie jest łaskawe i to się potwierdza. Niewielkim nakładem imprezówek wykręciłem 3x100%, badyla wyszło trochę więcej ale przynajmniej będzie na ewentualne dogrywki w malowaniu kiedy się pomylę.

    [​IMG]
    Życzę wszystkim szczęścia i powodzenia.
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No przecież sobie żartowałemxD:cry:xD

    Po 15 próbach mam 2 bonusy - 100 i 200%:p Szkoda tylko, że na PDxD:cry:xD A z tych +1 na drzewa i warsztaty, których w ogóle nie wystawiałem nawet8)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2019
    zielonygroszek83, Odilia oraz robins71 lubią to.
  16. halina54

    halina54 Hrabia forum

    picantinio2012 napisał:
    witam :) nie wiem jak to robicie ale mnie udało się dopiero pomalować 17 jajek, sieję z wodą i kupką, podsypałam, ile miałam ,SN i zośką, czemu tak wolno mi idzie? chyba muszę iść do jakiejś wróżki :(
    Doberek .
    Na twoim miejscu bym koło fortuny odwiedziła i pokręciła , Bonusy do stodoły wpadają i szybciej to idzie . Też mi wpadł jeden na 12 godz i szybciej roślin przybywa . Miłego dnia wszystkim życzę - słonko świeci - ciepło będzie - wiosnaaa .xDxD Dlaczego jest taka niesprawiedliwosc w kreceniu kolem? jedni trafiaja po pare razy 100 lub 200% na roslinki a drugim nawet sie nie pokazuje to marne 6 godz?Od czego to jest zalezne bo juz nic z tego nie rozumiem.Na 60 zwyklych i 30 imprezowych znowu nic sie nie pokazalo to jakas masakra...a w temacie tylko 18 pomalowanych jajek​
    [​IMG]
     
    robins71 i krasnoludek10 lubią to.
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No sama wiesz, jak to jest.
    Jak ktoś nie ma noża, a za to ma tasak, to zamiast siekać jajeczko, musi je porąbać.
    Wtedy jajeczko staje się porąbane 8)xD

    Szykuj miejsce na czwarte jajeczko.
    Za tę konkretną odpowiedź to i dziesięć by się należało xDxDxD


    Koło współpracuje, a usłużna firma podsuwa galową super kupkę w Wielką Sobotę 8)
    I tak kręci się światek xD

    Pytanie do znawców: czy galowe fosfaty działają lepiej od tych zwykłych...? 8)

    No to przede mną jeszcze kawałek piątego jajeczka i całe szóste - Przyczajony zdecydowanie na to zasługuje :inlove:xDxDxD
     
  18. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    moje koło nie współpracuje, na 60 imprezowych wykręconych od początku eventu miałam 0 (słownie - zero) bonusów :(
    ale radzę sobie tymi, które mam zachomikowane w stodole
     
  19. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Pnącze zawisło. Koło było bardzo łaskawe tym razem.
    Dalej, to już bez spinki.
    Wszystkim Farmerom życzę Wesołych Świąt.:)
     
  20. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    dokładnie tak, sąsiadko, bonusów to nie widziałam na oczy, za to drutu to u mnie hałdy nieprzebrane :(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.