Opinie Jajeczny ekspert

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi dało raz koło złudną nadzieję na 200%, ale potem musiałem się niestety zadowolić samym +100%:p

    A pisanki w realu... Mam ffantazję, aby namalować jaki obraz albo cały świat przemalować z globusa, ale nie jestem aż takim artystą...
     
    AngelGina i robins71 lubią to.
  2. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    mi wpadlo 100% pd grgr, na kij mi pd, ale jest dobrze na baha z calej laki karnegi wyskoczylo z jednej laki 111 wypadajek, użyłem napalmu i spaliłem drzewa w tropikalnym i tam tez karnegia :D

    i w mlynie czeka w kolejce na 4 malowania :D
     
    AngelGina, krasnoludek10 oraz robins71 lubią to.
  3. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    za mną 13 gierek i tez na bieżąco bez żadnych bonusów:pale malowanie niech to licho! idzie jak po grudzie , dobrze że reset można to zawsze mam 25 pun. ale nerwa łapie;)
     
    AngelGina, miwi45 oraz krasnoludek10 lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To jest dobrze? Mi z całej stewii wyskoczyło 1022-777=ok. 250xD
     
    AngelGina i robins71 lubią to.
  5. matthero

    matthero Weteran forum

    27 gier za mną, pierwsza gra za 22 pkt, pozostałe za 25pkt.

    miałbym więcej, ale niestety wczoraj mi się przysnęło i ok. 5 godzin jestem do tyłu...
    ale mam nadzieję, że dzięki JC i dyniowymi prezentami (ewentualnie jakimiś bonusami z koła) uda mi się ukończyć w całości
    powodzenia!
     
  6. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    a ja mam całe 8 gier. koło nie chciało współpracować, a nakręciłam chyba z 30 imprezowych. na razie nie sieję paniki, może uda się na samych małych polach i cmj - najwyżej wrzucę bonus 100% do stodoły i posiedzę nad farmą w Święta - lepsze to, niż rozmowy o polityce...
     
    Ostatnie edytowanie: 18 kwietnia 2019
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Za 3 h z hakiem będzie około 20 młynowych wylotek kręcone. A na ten moment kręcę bonusy czasowe., mając nadzieję, że 20 wystarczy.

    Młyn zajęty przez nie na 18 h, więc muszę się wstrzymać z malowaniem pisanek jednak.
     
    AngelGina i robins71 lubią to.
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    16 jajek pomalowanych,9 do malowania,cypryśnik rośnie,,

    trudno się maluje bez wspomagacza czasowego,,zawsze 22 punkty,,ze wspomagaczem 25,,,jjjjjjj ale tej selery i marchewki pójdzie się huśtać w młynie o_O:mad:
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A młyn na bahamie? Tam też można kręcić te farby
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zajęty przez paszę dla słoni.
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A u mnie po dobie 28 jaj pomalowanych, tulipanowiec rośnie i mam jedno przyczajone.;)xD

    [​IMG]
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zastanawiam się, czy go nie brać, bo brakuje mi 5 mln do lvl 102 na farmie, ale stwierdziłem, że chyba nie będę go brał, bo musiałbyć zebrać ten item 661 razyxD Ale ja już sam nie wiem, czy lepiej brać czy nie po ostatnich niespodziankach BP w nocowaniu8) I w sumie nie wiem, czy zrobię całą prawą stronę, bo do tego potrzeba 106 gier chyba, czyli 51 tys. badyla i 4-5 tys. zbiorników z farbą. Chociaż tteoretycznie jutro rano powinienem mieć około 16 tys. badyla. Tylko niestety niedziela cała u rodziny i w poniedziałek pewnie całe popołudnie...
     
    Ostatnie edytowanie: 18 kwietnia 2019
    6elka4 i robins71 lubią to.
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Faktycznie trochę Ci zejdzie, prawie dwa lata, to chyba lepiej nie bierz, po co masz się tak męczyć.8)
     
  14. sylwiazl1976

    sylwiazl1976 Zaawansowany

    mam dzięki
     
  15. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    tak jak mówisz, w końcu zbierać 661 razy to jest niemądre, lepiej ogarniać śnieżną armatę, milion razy :D hehehe

    roślinka posiana, dopalacze się robią w młynie, aktualnie 1 jajo polmalowane z bonusem to co było w gratisie :D spokojnie mamy czas :D 25 punktów zgarnięte więc spoko :D
     
    6elka4, anna0089 oraz robins71 lubią to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Czas na meldunek.
    Trzy Jajeczka dla Przyczajonego już są 8)xD

    Jeszcze dwa zamówione trzeba zgarnąć, ech.
    Ale co tam, do jutra się zgarnie.

    Bez koszyczka, z bonusem z koła... no i z super kupką i zośką rzecz jasna, moja typowa gospodarka rabunkowa.
    Niewątpliwie wyjątkowo nierozsądna taka gospodarka (delikatnie mówiąc) - ale jak się nie gra, to się ma inne priorytety 8)xD
     
  17. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Ale ja gapa . Nawet nie pomyślałam o tak prostej rzeczy jak młyn na Bahama :cry:. Ale już nadrabiam zaległości.
    Forum i forumowicze jak zwykle niezawodni :inlove: Dzięki
     
  18. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. To ja też się zamelduję;)xD31 gier zrobionych,zatrzymały mnie wypadajki. Najważniejsze,że cypryśnik rośnie sobie na Bahamie,reszta to już dodatkowe bonusyxD;)
     
    robins71, krasnoludek10 oraz aleksandra lubią to.
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Przestań jęczeć. Masz farmę na komórce, a nawet jak jesteś u rodziny to przerwa na siku co 5 godzin, to wcale nie jest często.
    Będziesz chciał to zbierzesz, nie będziesz chciał to nie zbierzesz, tylko nie zwalaj potem winy na rodzinę
    Kolorowanie możesz sobie zostawić na później



    Zapomniałam, że młyn potrzebny, więc jajka będą wieczorkiem dopiero. Ale pomaluję je jak najdzie mnie wena :p
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Mam +1/6h i na kole 2 szansę.
    Czy te bonusy się sumują do +2/6h, czy +1/12h?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.