Opinie Jajeczny ekspert

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no teraz sa potrzebne duze ilosci, a ja zdemolowalem cala farme sa tylko drzewa do rzemiosla i 2 zlotolistne, reszta w malych eventowki :D :) fajnie sie gra :)

    o i jak się pomaluje jedną warstwę to automatycznie pędzel się zeruje :D więcej to też spoko :D bajerancko :)
    wypadajek mam już na 8 kręceń :D
    jak licząc po 25 pktów to będzie 225 super, byle do przodu :)
     
  2. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Wróciłam z pracy i dopiero spojrzałam ile mi wyleciało. łącznie z już parę razy zbierana ewentówka -675 .To chyba spoko.
    Na razie nie koloruje zostawię sobie kolorowanie na jakiś spokojny dzień . Powodzenia
     
  3. Anormalia

    Anormalia Stały bywalec

    łeee w skrzynce z florenami było ich dokładnie 6 - słownie: sześć.
     
  4. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    20 gier za mną. mam 200% do 8 ranoxD:cry:o_Oo_Oo_O
     
  5. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    to dzisiaj nie idziesz spac, albo ustaw budzik jak roslinka dojrzeje :D:D:D:D

    a ja obejrzałem i mam plan 1. 250 talarków i zgarniam cypryśnika 2. kolejne 50 i zagadkowe drzewo java tam może być asymina kolejne to te skrzynki z drzewami i zagrodami mozna zgarnac 5 razy :D kazde za 170 talarów, chociaz one sa tez w misji trudne pytania :D bedzie trzeba sie zastanowic :D

    jakby się udało zdobyć za kolejne 24 gierki wszystkie 25 punktów to by były 500 talarki :D

    w 25 gierce jest do zgarnięcia 150 talarków :D no to już coś :D 300 minimum i później wydawać na ważniejsze cele, a do nich nie należa kupony, te mam w totalnym końcu :) oki działamy, dobranoc :D
     
  6. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    miałam nie kręcić dopalaczy ale chyba się nie da... myszka aż tak szybko nie śmiga, żeby nadążyć przy trzech kombinacjach kolorów. a na całej grze można stracić kilkaset punktów :/
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na noc pójdą SP z SN i SNZ - kiedyś się odrobi.. A od rana znowu małe pola:D

    Dobra.. Jednak bez sensu... Zostawiam małe pola.
     
    robins71 i AngelGina lubią to.
  8. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    oczywiście, na małych z cmj lub dzemikiem dyni to podstawa, na 300 talarków potrzeba 19 gierek z maxymalnym zyskiem 25 pktów lub 31 z minimalnym 15 pktów :D przynajmniej dla mnie :D pozdrowionka i powodzenia wszystkim
     
    robins71 i krasnoludek10 lubią to.
  9. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Sieje, zbieram, sieje....nic nie koloruję, w wolnej chwili to zrobię. Wylotki wylecą bez spinania. Kciuki, jak zawsze.
     
  10. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Na razie nie śpię, ale rano muszę działać ostro w realu, więc chyba jednak bez snu się nie obejdzie...:p;) jeśli się obudzę w nocy to zbiorę...8)Powodzenia wszystkim :)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na czysto po bonusie będzie 579*5*3 (mam tylko 1 ćwiczenia 9-11) + to, co mam teraz, czyli +3517, razem 12 202 badyle zamiast ponad 13 tys. Wcześniej brałem x3 zbiory, bo myślałem, że nie uda się 4 razy zebrać, ale na luzie się uda. Będę męczył ten event do skutku, do ostatniego kroku.

    Dobranoc
     
    cyfrzakk, robins71 oraz niebo016 lubią to.
  12. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    event dobry, na razie 100pkt, średnia 25. Miałem 100% w pasku to użyłem i podgoniłem badyla, żeby szybko obsiać z tych dziesięciu. Szkoda, że mało ciekawych rzeczy jest za GT. Najbardziej rozśmiesza mnie skrzynia FL. Można otrzymać tylko 3FL, za aż 300GT! To sadzonki warte razem 25FL są za 50GT. Mnie interesują tylko kupony, skrzynia IV, narzędzia, sp, sn i zośka. Reszta mnie nie interesuje. Szkoda, że imprezowych nie ma...
     
    robins71 i krasnoludek10 lubią to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobra. Jednak nawet z nawozem na małych polach się nie da 4 razy zebrać. No chyba, że.. na jednej łące dam nawóz a potem na wszystkich. Wtedy może się uda. A może nawet bez nawozu... Wszystko wyjdzie w praniu.

    Na chwilę obecną 6 406 pędzli i 777 zbiorniki z farbą. Zbiór stewii za 3 h 50 min, czyli akurat jak skończę ćwiczenia oraz około 12 zbiór pędzli. Może dobiję do 1000 wylotek.

    MOBILIS - ale możesz otrzymać też 15 FL za 300 GT.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 kwietnia 2019
    robins71 lubi to.
  14. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    witam, mam do zrobienia pisankę w czerwono niebieskie trójkąty, w żaden sposób mi nie wychodzi, zmarnowałam bonus pomocy, co jest, są i takie pisanki ?
     
    robins71, krasnoludek10 oraz Farmani15 lubią to.
  15. plurtaczka

    plurtaczka Okazjonalny autor

    Tu jest odpowiedź.
     
    robins71 i krasnoludek10 lubią to.
  16. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Kliknij w 2 kolory i będzie :)
     
  17. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    dzięki, na to bym nie wpadła :)
     
    robins71, krasnoludek10 oraz Farmani15 lubią to.
  18. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    36 gier za mną dzięki bonusom wczorajszym.:music:Muszę się sprężyć bo mam czas ograniczony. Teraz już robię z bonusowym czasem - jak się pomylę to zamykam grę i mam kolejną próbę za tą samą wejściówkę.:inlove::DMogłam te bonusy dać wcześniej. Który item ze sklepiku byście brali? Wzięłam cypryśnika na razie bo tylko 1 miałam. 400 GT mam teraz. Miłego dnia
     
  19. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Pod wzgledem wydatku gt oplaca się brać przyczajone jajko koszt 350 gt, na te same pd biorąc ten drugi wydasz 600 gt.Wpadło 200% do stodoły na 12 h.Dobrze że mogę wejść na telefonie inaczej była by porażka,a tak czekając na lekarza i badania mogę wejść na farme.
    Pozdrawiam miłego dnia i powodzenia w evencie.
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A ze mną koło nie chciało współpracować, dało na odczepnego jakieś 3 czy 4 razy +1 na 6h, lepsze to niż nic ale sporo imprezowych wejściówek straciłam i liczyłam, że wpadnie choć raz +100% albo 200%. Takich gier na czas też nie lubię, mam refleks szachisty i na 18 gier mam 417 punktów czyli średnio wychodzi 23,16, najgorzej nie jest ale mogłoby być lepiej. Maluję te jajka na bieżąco bo jakbym miała malować większą ilość jedno za drugim to oczopląsu bym chyba dostała :eek:
    Czyli krótko mówiąc jak dla mnie event męczący, jakoś zrobię te 70 gier ale wolę jednak malować pisanki w realu. Powodzenia wszystkim życzę :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.