jadłodajnia józka

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ogrodnik45, 19 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ogrodnik45

    ogrodnik45 Naśladowca mistrzów

    kupiłam jadłodajnie 1 i2 nie wiem gdzie one są
    dziękuję znalazłam
     
    Ostatnie edytowanie: 19 maja 2021
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kupiłaś ulepszenia, znajdziesz więc jako ulepszenie Jadłodajni Józka.

    Zajrzyj proszę do Ogłoszenia: Jadłodajnia Józka.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. halinkakp

    halinkakp Młodszy ekspert

    Gdzie mam postawić podarowaną podstawową Jadłodajnię Józka (poz. 0 w tabeli), ponieważ kupiłam już ulepszenie i na wybiegu dla zwierzaków wyświetla się prawidłowo, a podstawowa Jadłodajnia nie jest aktywna i nie mogę jej postawić na tym polu... Co mam zrobić, bo chcę kupić dalsze ulepszenia, a nie wiem gdzie mam w końcu postawić podstawę Jadłodajni Józka?
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    halinkakp aby item móc postawić na Wybiegu dla zwierzaków domowych, musi być na poziomie Jadłodajni Józka 6 lub wyższym (musi dawać bonus) czyli musisz na innym obszarze, np. w ogrodzie ozdobnym wystawić podstawowy item i nałożyć co najmniej 5 ulepszeń. Tak ulepszony item po usunięciu będziesz mogła postawić na wybiegu.
    Zajrzyj proszę tutaj: Jadłodajnia Józka, a na przyszłość otwórz własny wątek.

    Bardzo proszę i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.