język niemiecki

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kothel, 26 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kothel

    kothel Młodszy ekspert

    Witam
    od wczoraj wieczorem wszystkie napisy są jez. niemickim.Do pomocy tchnicznej nie mohę napisć ,bo tez po niemiecku .
    Ktoś tez tak ma?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj kothel.

    Wyloguj się proszę z gry i przy ponownym logowaniu wybierz na stronie logowania j.polski (w prawym, górnym rogu):

    jp.png

    Daj proszę znać czy po wybraniu j.polskiego i ponownym zalogowaniu problem ustąpił?
     
  3. kothel

    kothel Młodszy ekspert

    Niestety nie,dwukrotnie wylohoanie i wybrani jez.pol. nie pomohło.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zastosuj się proszę do wskazówek z tego poradnika : >KLIK<, proponuję też sprawdzić na innych przeglądarkach czy też taki problem występuje?
    Po zastosowaniu się do wskazówek napisz proszę jeszcze z jakiego adresu logujesz się do gry?
     
  5. kothel

    kothel Młodszy ekspert

    już jest ok, dzięki.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro problem rozwiązany to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.