Itemy z wyprzedaży.

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika hlnrys, 26 czerwca 2024 o 10:55.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Czy itemy z tej wyprzedaży będą dostępne w G&T?

    https://board-pl.farmerama.com/threads/wyprzedaż-przedmiotów-pucharu-farmy.96282/

    Są one 'mocne' i mam dosyć FL na bokach, aby je kupić i wzmocnić farmę główną.
    Pytanie czy da się je przesłać?

    Uważam, że taka informacja powinna być podawana przy zakupie wszelkich itemów, czy to za walutę gry, czy za walutę realną.

    Oczekuję jasnego stanowiska BP.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przecież wiesz, że takie informacje nie są udzielane. O tym czy dany przedmiot jest wymienialny w ramach danej edycji G&T wszyscy dowiadują się z listy dołączonej do Ogłoszenia.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a ja na podobne pytanie dostalem z na niemieckim offie.. bardziej wyczerpujaca odpowiedz...item na chwile obecna nie jest uwzgledniany jako wysylalny i chyba tez nie bedzie z racji podwojnych bonusow..wiec powiedz mi jedno czy wy dostajecie mniej informacji anizeli inne ekipy??
    https://board-de.farmerama.com/threads/farm-cup-angebot.122729/#post-5931536
    i zapamietajcie sobie to Wy jestescie dla nas a nie odwrotnie
     
    e-MK-a, -mala159- oraz hlnrys lubią to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wybacz, ale ja nie będę spekulować o tym, czy coś będzie, czy nie będzie, bo już różne rzeczy w grze widziałam. Zresztą nie taka jest moja rola, a Dział Pytań, to nie Zgaduj Zgadula. Powtarzam - nie udzielamy z góry informacji czy dany przedmiot będzie wysyłalny w ramach G&T, czy nie. Wiążące informacje znajdują się w listach załączanych do ogłoszeń o starcie danej edycji minieventu.

    Czy mamy sprawę wyjaśnioną?
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jest przeciez wyrazne zdanie,ze na chwile obecna itemy beda nie wysylalne...wiec gdzie ty widzisz tutaj zgaduj zgadule??
    wiec jesli cos takiego zostalo napisane musi byc oparte o informacje
     
    hlnrys lubi to.
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie, nie wiem.
    Mam wydać masę FL w ciemno?
    Tak ma to wyglądać?
    Kupować, nie pytać?

    Jak to dobrze, że można luknąć na DE i tam zasięgnąć informacji.
    Dzięki Norbi.
     
    -karol1299- i -norbijas- lubią to.
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wg mojej wiedzy lista przedmiotów wymienialnych w ramach danej edycji jest ustalana krótko przed startem minieventu i publikowana wraz z Ogłoszeniem.

    Czy są jeszcze pytania?
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    od czasu afery z hitami wiele poziomow uplynelo a podejscie ekipy jest niezmienne
    to wyjasnij nam na jakiej podstawie niemiecki mod pisze tak....
    Zum aktuellen Zeitpunkt: nein.
    na chwile obecna ..nie
    ma on nizsza range niz Ty..a wie wiecej...
    czy moze Ty tez wiesz tylko nie chcesz prawdy napisac,,zaslaniajac sie frazesami
     
    hlnrys lubi to.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wszystkich informacji, jakich mogłam w tej kwestii udzielić, już udzieliłam. Temat zamykam, bo zaczynamy wchodzić w obszar jałowej dyskusji. Jeśli chcecie kontynuować kwestię udzielanych informacji przez naszą Ekipę - zapraszam do Pomocy technicznej.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.