Itemy z eventu Wielkanocnego 2011

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika siareczka58, 29 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. siareczka58

    siareczka58 Czeladnik forum

    Witam mam pytanie dotyczące itemów z eventu Wielkanocnego 2011
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/historia-eventów.10518/page-2#post-36665


    Czy "Królik Wielkanocny" i "Maszynka do pisanek" to dwa różne itemy czy może Maszynka do pisanek jest nakładką tego pierwszego?

    Chciałam również zapytać o "Kurczak Wielkanocny" również z tego eventu. Pod jaką nazwą powinnam go szukać w czasie następnego G&T? Wpisując tą nazwę pokazywał mi się inny item.

    Z góry dziękuję za pomoc
     
  2. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    siareczka58, zapraszam do przejrzenia tego poradnika: Tabele - itemy, możesz znaleźć tam itemy i porównać je oraz sprawdzić ich nazwy. :)
    Czy po zapoznaniu się z poradnikiem masz jeszcze jakieś pytania? :)
     
  3. siareczka58

    siareczka58 Czeladnik forum

    Zapoznałam się z poradnikiem i szczerze nic mi to nie dało. Nie ma tam odpowiedzi na moje pytania. Dalej nie wiem czy "Królik Wielkanocny" i "Maszynka do pisanek" to dwa różne itemy czy też podstaw i nakładka. Tak samo jeśli chodzi o item "Kurczak Wielkanocny", w historii eventów Wielkanoc 2011 jest item o tej nazwie a zaglądając do poradnika owszem jest Kurczak Wielkanocny ale z roku 2012 i są to 2 różne itemy
     
  4. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór:)
    To może mnie uda się pomóc.
    "Królik wielkanocny" tak się teraz nazywa:
    [​IMG]

    "Maszynka do pisanek":
    [​IMG]

    a "Kurczak wielkanocny" to teraz "Kura świąteczna":
    [​IMG]

    Trzy różne itemy i żaden z nich nie posiada ulepszeń czyli nakładek.
     
  5. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    est-orka bardzo dziękuję za pomoc :)
    Czy Autorka ma jeszcze jakieś pytania?
     
  6. siareczka58

    siareczka58 Czeladnik forum

    est-orka DZIĘKUJĘ!! Właśnie o to mi chodziło;)

    Dziękuję znalazłam odpowiedź na moje pytania. Można zamknąć :)
     
  7. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc, życzę miłego wieczoru i zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.