Itemy - unikaty i nie tylko

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika est-orka, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór:)
    "Żabi król" był poszukiwanym itemem wśród kolekcjonistów...można powiedzieć, że był unikatem .......
    ale na pewno przestał nim być, kiedy to po aktualizacji z dn.27. sierpnia Naprawa błędów
    został wprowadzony do Galerii:
    [​IMG]
     
  2. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    est-orka lubi to.
  3. Agnes89

    Agnes89 Zaawansowany

  4. piotrs

    piotrs Książę forum

    to ja zrobiłem lepszy numer -jak pojawiło się g&t i można było sprzedawać za sianogrosze ,to prawie wszystkie itemy z małą ilością punktów posprzedawałem :cry:bo przecież po co mi -jak pojawiały się takie co dawały więcej punktów,a ja byłem farmerem na dorobku,gdzie każdy sianogrosz się liczył-przecież trzeba było płacić za wszystko-nawet skasowane zagrody znikały i trzeba było kupować ponownie-.-
     
  5. nowagra

    nowagra Wyjątkowy talent

    nie jesteś pewnie pierwszy i ostatni:) nie tylko Ty tak zrobiłeś,ale ,cóź uczmy się na błędach:)
     
  6. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    "Kura świąteczna" .... to stary itemik z 2010 roku, dlatego dość rzadki..... ale nie uważałabym go za unikat.

    No to narobiłeś Piotrs ;) xD
    Też tak uważam, że większości z nas, nie wyłączając mnie, zdarzyło się jakąś taką "głupotkę" na farmie zrobić xD:cry:
     
  7. Sekme

    Sekme Generał forum

    No na początku grania to pewnie każdy podlał sałatę czy marchewkę SN xD:cry: Ja tam podlałam xDxD Dopiero potem na forum doczytałam, co to za reaktywne zielone kropelki xDxD Co do sprzedawania itemów, to się nie załapałam - trochę z lenistwa, a trochę z chomikowej natury - "jeść nie prosi, więc niech leży" ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 października 2015
  8. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ja każdą kupiona jabłonkę podlewałam Zośką i patrzyłam jak sie pięknie błyszczy i mieni:inlove:Dopiero później zaczaiłam ze jest forum i doczytałam ze ta Zośka na Bahamy potrzebna.:p
    Ale te Jablonki:inlove::inlove::inlove:
     
  9. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    No, mnie też sprzedać itemów się nie zdarzyło :)....ale zamienić florki na sianogrosze:cry:, bo na prowizję nie miałam ...to i owszem, ale to było dawno, dawno temu:)

    Itemiki unikaciki fajnie pooglądać ..... a zwłaszcza jak są na naszej farmie:)

    Podlewanie nawozami, nie tam gdzie trzeba...to dość częsty przypadek u nowicjuszy:)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 października 2015
  10. alucior

    alucior Forumowy żółtodziób

    Dla mnie najcenniejszym itemem jest stoisko z truskawkami. Byłam wtedy nowicjuszem, pierwszy event, one zresztą nie były wtedy tak często jak teraz co moim zdaniem było lepsze.
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 30 października 2015
    _Grani_, est-orka oraz toDzasta lubią to.
  11. Brjeżka

    Brjeżka Naśladowca mistrzów

    Takie truskawkowe stoisko też posiadam, trafiłam na ten wątek i zaczęłam przeglądać półkę z itemami :) a jak to jest z żabą piromanką wiem że kiedyś była poszukiwana
     
    est-orka lubi to.
  12. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Była, do momentu, aż nie dali jej znów w jakimś evencie (nie pamiętam teraz w którym) i takim sposobem podzieliła los brzoskwini xl i xxl, teleskopu i nie pamiętam czego jeszcze.
    A w temacie unikaty...coś tam chyba mam, jeśli unikatami nazywamy drzewka florenowe, to mam 2, no i śliczne serduszko dla mam otrzymane w ostatnim gt od ukochanej sąsiadki :)
     
    est-orka, draculik34 oraz toDzasta lubią to.
  13. Brjeżka

    Brjeżka Naśladowca mistrzów

    co do unikatów (farmę mam od 2010 roku) to czy pamięta ktoś dlaczego zabrano ulepszenie kasztanowca? było coś takiego do wygrania chyba w dożynkach właśnie w 2010 roku, jestem pewna, że go nawet wygrałam- tylko że ten przepadł, może go króliki obgryzły
     
    est-orka i draculik34 lubią to.
  14. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    O tak, był taki kasztanek .....
    a tak się prezentował [​IMG]
    Nie pamiętam w tej chwili dlaczego i kiedy go zabrano....ale pogrzebię na forach i spróbuję się dowiedzieć.
     
  15. jamperla

    jamperla Zaawansowany

    wooow, drzewko florenowe to dopiero super sprawa:)
     
    est-orka i Mariolka7214 lubią to.
  16. wilandra

    wilandra Analityk forum

    A dla nie unikatem jest taki item z 2010 roku z dozynek - Kura z latawcem. Uwielbiam go i szkoda mi go usunąć, bo już go nie odzyskam z paska:(
     
  17. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Ależ spokojnie możesz ten itemik usunąć :) ..... jakiś czas temu została wprowadzona zmiana co do charakteru dwóch itemów:
    "Kura z latawcem" i "Pochód z lampionami".
    Itemy te, po zmianie można chować do paska po postawieniu na polu ..... można je też przesyłać podczas G&T :)
    Ja bardzo się z tej zmiany cieszyłam, bo i mnie ten itemik jak i "pochód z lampionami" bardzo się podoba ..... i teraz jestem ich szczęśliwą posiadaczką :D
     
    gadek, Nutka oraz toDzasta lubią to.
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Zabrano go i zamieniono chyba na 2 szt zwykłych, ale mogę się mylić... Piękne były :) Usunięto je z gry chyba w październiku 2010
     
    Nutka i est-orka lubią to.
  19. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Ja tego kasztanka nie pamiętam...ale gdzieś o tym czytałam.

    Emilko:)...a pamiętasz może to OO o itemach "Kura z latawcem" i "Pochód z lampionami"
    No nie mogę go znaleźć..... może dlatego, że to było jeszcze na starym forum:(
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Oj, to na pewno jeszcze na poprzednim forum. Wtedy również Gracze, którzy kiedyś posiadali item mogli zgłosić się do pomocy technicznej w celu jego odzyskania.
     
    gadek i est-orka lubią to.