Itemy - unikaty i nie tylko

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika est-orka, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    sisi64 cieszę się że masz itemik :) Trzymaj cały czas nogę na gazie :)
     
  2. wiochenka

    wiochenka Aktywny autor

    Sisi ja również gratuluję z całego serca :)

    Estorko, oczywiście miałam wyłączoną animację :D już mam buziaki i mi lata :D orzeł oczywiście ;)
     
    sisi64 lubi to.
  3. sisi64

    sisi64 Stały bywalec

    Dzieki Wam ,,juz ostyglam ;) moge normalnie funkcjonowacxD
     
    gretag lubi to.
  4. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Wielkie, wielkie gratki, ale już mi się pomieszało, jak to jest 5 oddzielnych kwiatków itemów? czy jak to jest?
     
    sisi64 lubi to.
  5. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    sisi64 :) ......jeśli tu zajrzysz, to mam prośbę :) napisz proszę dokładną nazwę tego itemiku. Dziękuję:)
     
  6. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    Witam, ja chciałam się pochwalić, że zdobyłam w tym roku Rozalkę - wymieniłam ją na G&T zaraz przed ewentem, gdzie nagrodą była fabryka hitów, właśnie za fabrykę hitów. I później bardzo się ucieszyłam, że mam Rozalkę za hity. Zaraz je odzyskałam :)
     
    est-orka lubi to.
  7. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    moglabys wrzucic screena z wygladem tego itemiku? :)
     
  8. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    [​IMG] [​IMG]
     
    est-orka i ells.w87 lubią to.
  9. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    dziekuje :) widzialam go w tabeli ale niezbyt czytelna grafika. Piekna jest :)
     
    est-orka lubi to.
  10. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hej,
    Gratki dla Sisi. I fajnie, że sprawiło Ci to radochę.
    Dopiero dzisiaj tu zajrzałam... to przez lenia....

    sporo mi brakuje...ale ciut zniechęcona jestem przez te blokady wysyłania...
    na ,mur zostaje Miłość pod jemiołą i Żabi król...w reszcie się już pogubiłam
     
    sisi64, gretag oraz est-orka lubią to.
  11. sisi64

    sisi64 Stały bywalec

    Estorko ja bardzo przepraszam,ze tak pozno,prosze nie gniewaj sie :)
    Estorko mamy 5 Itemow-kwiaty w donicac-
    Puchar za najpiekniejsza Farme nr.1
    - Ulepszenie Pucharow nr.2
    - Najpiekniejsza Farma - Zloto nr.3
    - Najpiekniejsza Farma - Platyna nr.4
    - Najlepsza Farma ze wszystkich nr.5

    Itemy sa naprawde piekne,sa to dekoracje.
    Wlepilabym Screen-a,ale mam nowego latopa,nie bardzo moge sie na nim polapac,nawet sie go troche boje:( Jezeli masz na komorce WhatsApp to napisz numer,posle na komurke :) musze na nauke do Milosza sie zglosic,,on ma " Anielska " cierpliwosc,ostatnio,chyba rok temu tez mnie uczyl Screen robic.:oops:
    Nastko dziekuje :) oj sprawilo radoche,,niby Dekoracja,,zwykle Pixele,,ale sie ucieszylam :)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 października 2014
    gretag, NASTKA.BURAN oraz est-orka lubią to.
  12. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Sisi:) ...... dostałam wiadomość, że pokażesz się za jakiś czas:)
    Dziękuję Ci bardzo :) ...na razie nazwy muszą wystarczyć , bo tego czegoś to nie mam na komórce(chyba) ...wychodzi na to, że ze mnie taki "komórkowiec" jak ...oj, nie będę pisać kto xD
    Ale pamiętaj proszę, że jak tylko będziesz mogła wkleić screeny, to zrób to ..... zrobisz wielką przyjemność nam "zbieraczom" :)
    To miło wiedzieć, że ktoś z nas na taki unikacik:) ..... gratki Sisi jeszcze raz:)
    Pozdrawiam serdecznie:)
     
    sisi64, gretag oraz NASTKA.BURAN lubią to.
  13. sisi64

    sisi64 Stały bywalec

    Estorko obiecuje ze wkleje,,,jak tylko przejde przeszkolenie,,a programik ciekawy,,polecam :)
    Zycze wszystkim spokojnej nocy :)


    Karol1299,,,, 5 Itemow,, :)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 października 2014
    est-orka, gretag oraz NASTKA.BURAN lubią to.
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Może ten poradnik pomoże >KLIK<, a itemy faktycznie są śliczne, ale niestety nie mam szans w najbliższym stuleciu dogonić sisi, żeby je zdobyć ;)
     
  15. sisi64

    sisi64 Stały bywalec

    [​IMG]
    Estorko udalo sie,,Milosz jest niezastapiony. Milosz dziekuje .

    Dziekuje Ba Czerwona,,ale ja to tez przerabialam,,nic mi to nie pomoglo nie mam tasty Print Screen (Prt Sc). .Nawet juz wujka Googel meczylam i tez nic. " Noga " jestem i tyle,u mnie musze klikna na Druck. W komorce idzie to wszystko o wiele szybciej :)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 października 2014
    aweva55, Bilonge oraz est-orka lubią to.
  16. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    WOW, piękne te itemki, to są chyba najpiękniejsze itemy w całej grze, a już na pewno najbardziej unikatowe, przy tym te różowe kozy czy koguty, balony itp. są pospolite jak samotne kurki z prezentów.

    naprawdę, wielkie gratulacje tych itemków, w końcu, najlepszym graczem na świecie nie jest łatwo zostać.

    A tak w ogóle, to czy poza tobą i tym węgrem (nie wiem czy on ma jednego czy 5 kwiatów) ktokolwiek ma jeszcze te kwiaty? bo nie wiem czy ten 3 z dwusetnym lvlem go dostał.
     
    est-orka i sisi64 lubią to.
  17. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)

    Sisi:) bardzo dziękuję.....są śliczniutkie:)
    Teraz i my możemy je podziwiać .... i troszeczkę Ci zazdrości ;):)
    Powodzenia Sisi życzę w utrzymaniu I miejsca w rankingu.:)
    Pozdrawiam i miłego wieczorku:)
     
    flucy i sisi64 lubią to.
  18. Nasreddin

    Nasreddin Czeladnik forum

    Ja znam jeszcze parę osób, które mają czerwonego i fioletowego kwiatka, z jakiegoś zdjęcia kojarzę też tego niebieskiego, dwóch pozostałych do tej pory nie widziałem. :) ;)
     
    est-orka lubi to.
  19. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Ciekawe komu zostały one dane, co nie zmienia faktu że te kwiatki to najcenniejsze itemki w grze, a mieć wszystkie 5 to piękna i cenna kolekcja.
     
    est-orka lubi to.
  20. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Ja też ten czerwony kwiatuszek z jedyneczką widziałam na screenie i to na naszym starym forum, ale nie pamiętam czyja to była farma....
    Ale takiej kolekcji - unikatowej jak ma Sisi , to nie spodziewałam się zobaczyć.
    Jest super :) takie unikaty :)
     
    sisi64 lubi to.