Itemy - unikaty i nie tylko

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika est-orka, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Tak to ten ..;) i masz rację est-oreczko - dla jednych co innego jest cenne dla drugich też..;)..generalnie nie zbieram unikatów,,jedynie jak mi itemu na pnącze brakowało to szukałam ..:) ..mnie to się podoba Świstak Rudi (mam ich kilka) i skunksiki z jakiegoś eventu..:) ..nie są unikatami, niezbyt dużo PD dają a trzymam je w ogrodzie "dla oka"...:) ..jak się kiedyś da Marzanny wysłać chętnie je oddam ...:)
     
    ferty lubi to.
  2. mirtilli

    mirtilli Forumowy żółtodziób

    szukam informacji na temat pozytywek.Z gory dziekuje.
     
    ferty lubi to.
  3. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    @ amber♥ .... świstak Rudi, to u mnie w pasku sobie śpi i czeka na wymianę ;)

    .... a skunksik jest fajniutki [​IMG] bo to jego masz na myśli...prawda? Te itemki oprócz tego, że są ładne .... dają też niezłe pd :)


    Proszę bardzo:)
    I - pozytywka: Zegar z pozytywką "Jednorożec" [​IMG]
    https://board-pl.farmerama.com/showpost.php?p=9965158&postcount=1


    II - pozytywka: Zegar z pozytywką "Karuzela" [​IMG]
    https://board-pl.farmerama.com/showpost.php?p=10074235&postcount=2

    III
    - pozytywka: Zegar z pozytywką "Baletnica" [​IMG]
    https://board-pl.farmerama.com/showpost.php?p=10157102&postcount=3

    Pozytywki były także do zdobycia w mini-evencie: Sadzonki Niespodzianki
    https://board-pl.farmerama.com/showpost.php?p=10635111&postcount=3

    Mam nadzieję, że wystarczą te informacje:)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 września 2014
    ferty lubi to.
  4. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    ja uwielbiam te skunksiki więcej ich jest ,wszystkie trzymam na polu , mam parę świstaków..ale jak w pasku ma spać to się możemy kiedyś dogadać ;)
     
    ferty lubi to.
  5. mirtilli

    mirtilli Forumowy żółtodziób

    Super.Dzieki.
     
    ferty lubi to.
  6. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam

    Ja przez nieuwagę skasowałem sobie stół z plonami jak jeszcze stał w ogrodzie. To jest eden z itemów przypominających mi moje początki gry.
     
    NASTKA.BURAN i ferty lubią to.
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Tak...są fajniutkie te skunksy:) ... a o tych w pasku, to musimy tylko przypomnieć sobie w odpowiednim czasie;)

    Proszę bardzo "jagódko" ;) :)
    Jaka szkoda :( .....tym bardziej, że itemik nie tylko bardzo ładny ale i wartość sentymentalną dla Ciebie ma.
    Miłego wieczorku :)
     
    ferty lubi to.
  8. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Może zrobią coś takiego jak z kurą z latawcem i pochodem z lampionami i wtedy odzyskam. To samo mogliby zrobić z rogiem obfitości i olbrzymim preclem. Swoją drogą możesz ustawić serce dla mam na pnączu?
     
    NASTKA.BURAN, draculik34 oraz ferty lubią to.
  9. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Też na to liczę, że tak z pozostałymi itemami zrobią:)
    Serca tak jak i innych itemów z kategorii "dekoracje" nie da się na pnączu postawić:) .... a szkoda...i to bardzo szkoda:(:eek:

    Edit:
    @ aweva55 ..... gratuluję wygranej w konkursie "guanowym" , nagroda to jakiś produkt z rzemiosła ....zajrzyj na Farmplayer jeśli jeszcze tam nie czytałaś :) Szkoda, że nie itemik :( ...ale może innym razem :)
    Powodzenia:)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 września 2014
  10. ferty

    ferty Okazjonalny autor

    Hejka :)
    Fajne tu itemy prezentujecie ..... kiedyś i u mnie będą takie na farmie-.-xD
     
    morellaa lubi to.
  11. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Mała poprawka odnośnie itemu, o którym pisałam w pierwszym poście tego wątku.
    Znalazłam takie coś ..... item z konkursu o Puchar Rolniczy, albo coś w tym rodzaju:)

    [​IMG] .....
    Name:
    Farm Contest Pokal
    Besonderheiten:
    kann durch Upgrades verbessert werden
    Funktion:
    keine
    Zu bekommen bei:
    nicht mehr verfügbarer Farmhallen-Kategorie “Farm Contest”
    Größe:
    1×1 Kacheln
    Animation:
    keine
    Verhalten bei Entfernen:
    zurück im Inventar
    Oznacza to, że węgierski gracz nie jest jedynym posiadaczem tego itemu ...... ale pozostaje faktem, że jest to unikat :)

    I jeszcze jedna ciekawostka.....

    [​IMG] .....
    Name:
    Weihnachtsbaum
    Funktion:
    keine
    Besonderheiten:
    wurde nach Weihnachten zur Tanne
    Zu bekommen bei:
    1 Baum umsonst für jeden an Weihnachten 2009
    Größe:
    1×1 Kacheln
    Animation:
    ????
    Verhalten bei Entfernen:
    geht zurück ins Inventar
    Ciekawi mnie bardzo, czy ktoś z polskich graczy, kiedykolwiek taki itemik posiadał :)
     
    NASTKA.BURAN, ferty oraz draculik34 lubią to.
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Oreczko gdzie ty sie dokopalas do tych wykopalisk:)xD
    1 item..z opisu wynika ze posiada on rowniez ulepszenia i byl do zdobycia za misje w spoldzielni Farm Contest,ciekawe ile osob moze go posiadac
    i tu prosba do Modow o sprawdzenie kiedy byla ta misja
    2 item..z opisu wynika,ze itemu juz nie ma,niby dostal go kazdy gracz w prezencie bozonarodzeniowym w 2009 r. ale po swietach zostal zamieniony w jedna z jodel;)
    i tu tez prosba ..o sprawdzenie tego:)
     
    ferty lubi to.
  13. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hej,
    Fakt, cenne jest to na czym nam zależy. Ja tam lubię swoje itemy, nawet te dające 50 PD co 26 godz...
    a najcenniejsze są wszystkie otrzymane w prezencie oczywiście...
    Chowa się sama do paska... utopiona.
     
  14. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    hmm no trudno czasami trzeba zapytać . po czym poznajecie że jakiś item jest wyjątkowy, unikatowy ??
     
    ferty lubi to.
  15. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Dla mnie item unikatowy to taki, którego ilość w grze jest bardzo mała ..... którego nie można, bądź jest bardzo trudno zdobyć .... którego posiadają tylko nieliczni gracze .....
    Natomiast wyjątkowym itemem jest dla mnie ten, który np. bardzo mi się podoba....lub dostałam go w prezencie :).... który z trudem zdobyłam w jakimś evencie....
    Wyjątkowość itemu..... dla każdego będzie oznaczać coś innego :)
    A dla Ciebie .....który item jest wyjątkowy? :)
     
    NASTKA.BURAN, ferty oraz draculik34 lubią to.
  16. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Przykro mi, ale nie mam bladego pojęcia co to za przedmioty - zauważ proszę, że pochodzą one bodajże z 2009 roku, a Farmerama w Polsce wystartowała w 2010. W postach archiwalnych starego forum również nie widnieją żadne informacje odnośnie misji "Farm Contest" - tym samym niestety nie mogę pomóc. Wydaje mi się, że najbardziej wiarygodne informacje dotyczące owych przedmiotów zapewne znajdziecie na forum, z którego wyczytaliście o tych właśnie przedmiotach.
     
    ferty, draculik34 oraz est-orka lubią to.
  17. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    jolka owca urodziwa
    mc przechera
    nieoczekiwane odwiedziny
    udekorowany wegierski dom farmerski
    partenon 3
    złote miasto bo fajnie wygląda i jest taki odpicowane :)
    kot stefan
    budka z hot dog
    dzikie ciecie sierpem
    portugalskie barwy narodowe
    plaża copacabany - plaza to plaza zawsze cieszy miche :D
     
  18. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Odnoszę wrażenie, że grasz od niedawna :)..... odezwij się do mnie podczas G&T, coś będę miała dla Ciebie:)


    _________________________________________________________________

    Edit:

    Niewątpliwie te itemiki, to unikaty wśród graczy polskich.....

    [​IMG] .....[​IMG] ..... [​IMG]

    Pamiętacie, że będą one wymienione na inne itemy na przełomie października/listopada, po wygaśnięciu umowy BP z Warner Bros....
    Nach dem Ende der Kooperation mit Warner Bros. und Barefoot im Oktober/November 2014
    werden die Event-Items gegen ein Farmerama-Item ausgetauscht.
    Sie behalten Ihre Werte, werden aber ein anderes Aussehen bekommen.
    Cieszmy się, wiec nimi :) ..... ciekawe też, jakimi itemami zostanie królik zastąpiony? o_O
     
    Ostatnie edytowanie: 23 września 2014
  19. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Witam cieplutko estorko mam te itemy z krolikiem bez uszu wszystkie 3 i chcialabym je zachowac bo moga one byc unikatem ale czy jest to mozliwe? apropo itemow wiec poszukuje itemu zabi krol moze ktos ma takowy chetnie go wymienie na cos ciekawego.
     
    ferty lubi to.
  20. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Witam:)
    Byłoby bardzo fajnie, jeżeli moglibyśmy je zatrzymać .....ale obawiam się, że tak jak pisze w OO do tego eventu {Event} Versteckspiel
    Wiedzieliśmy, że tak się stanie ..... może tylko zapomnieliśmy o tym:oops:
    Ja moich itemów "króliczka bez uszu" zrobiłam sobie screeny....tak na pamiątkę:)

    "Żabiego króla" pomogę Ci szukać jak przyjdzie czas:) ..... bo sama mam go tylko jednego.
     
    ferty lubi to.