Itemy - unikaty i nie tylko

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika est-orka, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. est-orka

    est-orka Fanatyk forum



    Wielu Farmerów interesują itemy..... :)
    kolekcjonujemy unikaty i nie tylko....
    itemy, do których mamy sentyment ..... itemy, które najbardziej nam się podobają
    albo takie, które pomagają nam w zdobywaniu PD i TPD.


    Ten wątek, to miejsce rozmów o naszych itemach...

    o tych, które już mamy i jak je zdobyliśmy - ileż ciekawych historii się z tym wiąże :)
    lub o tych, które chcemy zdobyć.

    Serdecznie zapraszam :)


    Bardzo proszę o zamieszczanie w wątku, tylko pojedynczych graficzek itemów,
    prezentować całe farmy możemy tutaj:
    Zaprezentuj swoją farmę



    I aby Was zainteresować pokażę to:

    [​IMG]
    Itemik unikat ..... posiada go tylko jeden gracz :)
    Magyar TOP játékosk elismerése
    Item: Najlepszy Farmer
    zorganizowany przez Ekipę Forum węgierskiego dla najlepszego gracza z Węgier, który osiągnie 200 poziom na farmie.
    Jako pierwszy otrzymał go gracz: Rudolfbeer
    zajmuje on III pozycję w TOP 10 w Oficjalnym Rankingu PD.

    Mam nadzieję, że i nasza Farmerka sisi64 znajdująca się na I pozycji, w tym rankingu, otrzyma równie fajny prezencik od naszej Ekipy:)

    _________________________________________________________________

    EDIT: Troszkę wspomnień itemikowych:

    Wielu graczy nawet nie wie, że tym itemikiem mogliśmy się cieszyć przez kilka miesięcy w 2012 roku....
    Tweety - jeden z najładniejszych itemów na farmie​

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    po zakończeniu współpracy BP z Warner Bros, ikony przyjaciół z Looney Tunes zostały zmienione i grafikę itemu Tweety zastąpiła

    Szalona Kurka:
    [​IMG]

    Farmerskie jajka niespodzianki

    Szalona Kura - wycofana z Galerii 21.02.2013

    Tweety - item zastąpiony grafiką Szalonej Kury 31.12.2012
     
    Ostatnie edytowanie: 15 września 2014
  2. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hej,
    W ogólnych nie zdążyłam, ale też uważam, że taki malutki gest dla Sisi, item za I miejsce byłby super.
    Nic nie kosztuje przecież, a cieszy...

    Unikatem dla mnie stała się..?? kto zgadnie?
    [​IMG] ...
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Oreczko super watek zalozylas:)
    i niech Rudi zostanie jedynym posiadaczem tego itemu;) bo wedlug mnie nagroda cieszy wtedy gdy wyplywa prosto z serca a nie jest wymuszona pewnymi postami;)
    a wracajac do meritum watku
    to ten item..smok szczescia orochi
    [​IMG]
    daze bardzo duzym sentymentem,jak wiesz byl do zdobycia na fanowskich stronach,pytania byly banalne a ja zdobylem go dopiero przy 4 podejsciu bo za kazdym razem odpowiadalem blednie na przynajmniej 1 odpowiedz i nie pytaj jakie to byly pytania bo sie zapadne z wstydu pod ziemiexDxD
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Marzanna utopiona czy jakoś tak..nie mam takiego itemu..ale fajny :)
    ..a co do nagrody dla Sisi to nasza TL_Mouse wie i zgłosi do konsultacji..a ja wierzę,że będzie nagroda..:)
     
    kruszynka63 i ferty lubią to.
  5. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :) ......witam Was :)

    Jestem za .....:)
    A itemik Twój to ......Marzanna Gotowa :) ......tylko jej nie zrób z niej "utopionej" , bo już jej nie zobaczysz ;)xD

    Norbi.....dzięki:)
    I ważne, że udało się zdobyć Smoka :) .....pytać nie będę, bo pewnie to zapadnięcie pod ziemię byłoby bardzo głębokie xD i kto by Cię stamtąd wyciągnął ? :eek: :p

    Gretag :) ...... też mam taką nadzieję, byłby to bardzo miły gest:)
     
    kruszynka63, ferty oraz NASTKA.BURAN lubią to.
  6. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    Norbi...a te nasze posty to z czego się biorą???
     
    ferty lubi to.
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Nastka ja wiem z czego one wyplywaja:),zwroc tylko uwage na jedna rzecz awans Sisi na 200 lvl przeszedl na naszym forum bez echa,dopiero po poscie Oreczki pojawila sie propozycja oddolna o przyznaniu jej rowniez podobnej nagrody i gdyby nie bylo info o tym nie sadze by ktos wyszedl by z taka propozycja to raz a dwa powinna by wyjsc z strony wierchuszki a nie zwyklych userow
     
    wiochenka lubi to.
  8. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Norbi.....pozwolę sobie na drobny komentarz do tego......moim zdaniem źle to wszystko interpretujesz.
    A skoro w tym wątku Nagroda dla Sisi54 za zdobycie 200 lvl padła już odpowiedź odnośnie itemu.....to taka dyskusja tutaj jest nie ma miejscu.
     
    NASTKA.BURAN i ferty lubią to.
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    masz racje Oreczko tu jest miejsce na inne rozmowy
     
    ferty i est-orka lubią to.
  10. wleniu123

    wleniu123 Okazjonalny autor

    Witam w temacie:)
    Czy ktoś jeszcze ma 2 itemy "Marzanna w budowie"
    [​IMG]
     
  11. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    ta....chciałabym choć jeden mieć.....
    A ten uważam za jeden z ładniejszych....też mi jęzor do niego wisi...pojęcia nie mam, czy uda się go zdobyć..
    [​IMG]
    stół z plonami..​
     
    ferty, est-orka oraz betiwol lubią to.
  12. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Hej "spamerze" ;):pxD ...... ja nie mam ani "Marzanny w budowie", ani "Marzanny gotowej", ani "Marzanny utopionej"..... ale jak tylko będzie można je przesyłać...to już wiem, do kogo sówkę wysyłać :)
    A co masz Wleniu jeszcze ciekawego? ..... chwal się tu troszkę ;):)
    Nastka :) ...... Ty masz "gotową" to i tak dobrze .... i sama ją zdobyłaś w Event: Marzanna na farmie! czy kiedyś można je było przesyłać ?

    Masz rację :) ...... ten itemik jest bardzo ładny....[​IMG] jak również pozostałe....[​IMG] i [​IMG]
    z tego samego eventu: Dożynki 2010 .... te dwa ostatnie, dzięki zmianom mam i ja :)
    Z tym " Stołem z plonami" to jest nadzieja, że zrobią tak ja z dwoma pozostałymi.....pamiętasz:
    INFO: Zmiana - "Kura z latawcem" i "Pochód z lampionami" chociaż, ciekawe jest dlaczego od razu tego nie zmienili, przecież to ten sam event i ten sam rodzaj itemów tzn. z limitowaną ilością zbiorów (to prawda, że można było je zebrać 250 razy?)
     
    NASTKA.BURAN, ferty oraz kabokazekana lubią to.
  13. wleniu123

    wleniu123 Okazjonalny autor

    Stół z plonami można wysłać jak nie został postawiony na farmie:(
    Prezentuje się tak [​IMG]
     
    Atomcia i ferty lubią to.
  14. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Super się prezentuje:) .....i dwa Gwiezdne masz:) ....szczęściarz z Ciebie:)

    Wleniu...co do wysłania, to na liście było tak...[​IMG] z minusem ... Lista

    Edit: Wleniu już rozumiem o co chodzi z przesyłaniem....jest tak jak piszesz pomimo, że na liście go nie ma to ktoś kto miał go w pasku mógł wysłać stół...
    znalazłam to w screenach z G&T...
    [​IMG] ...czyli był do wysłania.
    Spróbuję na następny event w balonie wystawić ofertę: Różowe strusie jaja za stół...ciekawe czy znajdzie się chętny...jak myślisz?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 września 2014
    ferty lubi to.
  15. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    W związku z tym,że piszesz,że to wątek do rozmów, a To Ci się może przydać nie jest działem dyskusyjnym to przenoszę w bardziej odpowiednie miejsce.
     
  16. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Dziękuję BA_Musa .... ten dział był zamknięty jeszcze jak zakładałam wątek, dlatego był w tamtym dziale.:)

    A tu mam coś nowego dla ulubieńców itemów.....
    powiększyła się lista itemów do zdobycia w konkursach na oficjalnych stronkach :)
    np. na http://www.farmeramafans.de/
    do trzech już wszystkim znanych itemów:

    [​IMG] ..... [​IMG] .....[​IMG]

    doszły dwa nowe:

    [​IMG] ..... [​IMG]
    Itemy Panda-comic daje 145pd/6h ......można go wygrać w dzisiejszym konkursie na :
    http://www.farmeramafans.de/gewinnspiel-comicbuch-panda-zu-gewinnen/
    Trzeba tylko odpowiedzieć na pytanie : Ile jabłek ma w swoim inwentarzu (Kubikus - autor konkursu) ?
    Podpowiedź : jest to liczba 4-cyfrowa (znajduje się ona w drugiej połowie 4-cyfrowych liczb)
    Konkurs trwa do dzisiaj 17.09.2014 do godz. 23,59.
    Powodzenia:)

    EDIT: Podobny konkurs jest też na Farmplayer....kilkając w ten link przejdziemy do konkursu....http://farmplayer.de/gewinnspiele/guano-matsch-gewinnspiel
    Pytanie: Ile guano ma w stodole autor konkursu w.w.17 ?
    Podpowiedź: mniej niż 50 szt.
    Konkurs trwa do jutra 18.09.2014 do godz.14
    Jako nagroda główna nowe itemiki:)

    W konkursach tych oprócz odpowiedzi wpisujemy swój nick, adres maila, ID konta w grze
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2014
    ferty, aweva55 oraz draculik34 lubią to.
  17. hellwis

    hellwis Generał forum

    Mam i stół z plonami i róg obfitości, ale stoją w ogrodzie i nie idzie ich ściągnąć bo znikną na dobre:(
     
    NASTKA.BURAN i ferty lubią to.
  18. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Noo i gwiazdkowy krzak masz...też jest unikatem..
    Estorka ja nie mam nawet kawałka Marzanny.....i nie powiem dlaczego...:cry:
     
    ferty lubi to.
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    :)Może kiedyś będzie możliwość wysłania gwiazdkowego krzaka lub marzanny pod każdą postacią ,bo o ile marzannę mam jedną to krzaczków kilka i mogłabym komuś wysłać ,kto by chciał :) a tak to leżą w pasku
     
    NASTKA.BURAN i ferty lubią to.
  20. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    A myślałam, że masz o_O......ależ Nastka, opowiedz nam dlaczego jej nie masz?....proszę :) ...no chyba, że chodzi o niemożliwość przesyłania, to nie opowiadaj;)
    Mam taką nadzieję, że te itemiki, jak i wiele innych dadzą w końcu do przesyłania.....mnie tych sprzed lutego 2012 brakuje sporo :oops:
    Agula :) ...powodzenia w konkursie:)
     
    NASTKA.BURAN i ferty lubią to.