item"skacząc przez kry"

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika welkas1970, 2 lutego 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. welkas1970

    welkas1970 Okazjonalny autor

    Dzień Dobry . Niestety nie posiadam itemu od Franka "skacząc przez kry" niezbędnego do uruchomienia pnącza "Impreza urodzinowa". Niestety zdarzyło mi się , że miałem troszkę przerwy w tamtym roku od gry . Zdarzało się , że ta przerwa moja od gry trwała nawet tydzień. Myśłałem ,że otrzymałem wszystkie itemy od Franka z tamtego roku pomimo bardzo rzadkich i krótkich moich przerw od gry . Niestety jednak okazuje się , że tego itemu jednego nie otrzymałem . Sprawdzałem bardzo dokładnie na wszystkich polanach Farmeramy i nigdzie tego itemu nie znalazłem . Miałem nadzieję ,że w najbliższym mini ewencie Gift&Trade który zaczyna się dzisiaj może producent gry udostępni możliwość zdobycia tego itemu poprzez wymianę , niestety jednak sprawdziłem listę i niestety Nie ma takiej możliwosći . Więc proszę o pomoc jak mogę ten item zdobyć , bo chcę go mieć a ja pomysłów nie mam , żeby uruchomić to pnącze.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj welkas1970.

    Niestety item ten jak wszystkie pozostałe, które wymagane są na urodzinowe rzędy chmur, można było odebrać wyłącznie jako bonus za systematyczne logowanie w ubiegłym roku.
    Być może tak jak już bywało wcześniej, itemy będą dostępne za farmarki w Skleporamie ale na dzień dzisiejszy nie mamy takich informacji.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. welkas1970

    welkas1970 Okazjonalny autor

    nie dziękuję,, tylko szkoda bo i tak twórcy tej gry powinni udostępnić jakieś inne możliwości zdobycia takiego typu itemów . No cóż to wszystko .Można temat zamknąć .Miłego dnia.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro można to zamykam. Miłego dnia.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.