item:Piracki łup lub skarb

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mcgregoro, 14 października 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

czy chcecie taki item w grze?

Ankieta zamknięta 14 listopada 2017.
  1. tak

    7 głos(ów)
    50,0%
  2. nie

    5 głos(ów)
    35,7%
  3. zbędny

    2 głos(ów)
    14,3%
  1. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Item dający 4000 PD/TPD co 48h oraz +1 dla inne rośliny na Bahamaramie . Wielkość 1x1 wygląd pirat świnia podobna do (kapitana Schwartebekera) a item podobny animacją do( król łupów lub zapomniany skarb).Item do wygrania na kole fortuny lub w innej formie jako nagroda za wykonanie jakiegoś zadania.Warto było by zmienić nazwę wyspy zamiast kryształowe wodospady (Wyspa Piratów.)
    Aktywny bonus 6h
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na przyszłość zamiast otwierać kolejny wątek z tym samym pomysłem proszę dopracować pomysł w pierwszym utworzonym wątku. W tym przypadku powinieneś zrobić to tutaj: Item: piracki łup. A skoro już otworzyłeś drugi wątek, tym razem pomysł jest dopracowany, niezbędna ankieta jest dodana to dodaję ten pomysł do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.
     
  3. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Zagłosowałem na nie. Uważam, że jest wiele innych ulepszeń, które dają bonusy o których wspomniałeś. Itemów po prostu już nie ma gdzie ich stawiać - przez prawie 8 lat gry trochę mi się ich nazbierało.